۴ سال است که منتظر جام جهانی قطر هستم و انگیزه های زیادی دارم / به زودی به پرسپولیس می رسمخبرزاشی- مهدی یکتا- در مورد وحید امیری صحبت می کنیم. یک فوتبالیست تحصیلکرده، کم حرف و بی ادعا که حتی با دکتر می دود. شهاب در اردوی تیم های ملی و در کنار بسیاری از خبرنگاران در جلسه مدیران رسانه و روابط عمومی فوتبال ملی این کار را انجام می دهد. در مرکز توجه نباشید!

سه شنبه گذشته ستاره زیبا و مصدوم تیم ملی و پرسپولیس در کنار دکتر علیرضا شهاب پزشک تیم ملی فوتبال کشورمان می دوید. وحید امیری دوران نقاهت پس از عمل جراحی کمر را پشت سر می گذارد و تمرینات خود را آغاز کرده است.

امیری آرام و آرام دور زمین اردوی تیم ملی می دود. ۴۵ روز می توانم در خدمت پرسپولیسم باشم.

اما دکتر علیرضا شهاب صحبت های وحید امیری را به پایان رساند و افزود: وحید امیری تاثیر زیادی دارد و فکر می کنم با این تلاشی که می کند تا یک ماه دیگر بتواند در تمرینات تیم به میدان برود.

وحید امیری ادامه داد: از بازگشت به فوتبال بسیار خوشحالم و لحظه شماری می کنم تا با پیراهن پرسپولیس وارد توپ شوم. فوق العاده است که در این فصل لیگ برتر با حضور تماشاگران برگزار می شود.

از این ستاره دوست داشتنی درباره شایعات اخیر درباره احتمال نرسیدن به جام جهانی ۲۰۲۲ پرسیدیم که او با لبخند پاسخ داد: جام جهانی فراموش نشدنی را با هم تیمی هایم پشت سر گذاشتم. ۴ سال است که منتظر شروع جام جهانی قطر هستم و انگیزه زیادی برای حضور در این جام دارم. من به این شایعات توجه نمی کنم و …

دکتر. علیرضا شهاب در این سخنان شرکت کرد و تاکید کرد: متاسفانه این شایعات وجود دارد اما واقعیت چیز دیگری است. وحید امیری فوتبالیست بزرگ و پرتلاشی است که انشاالله در جام جهانی قطر و همچنین روسیه در سال ۲۰۱۸ بدرخشد.