۵ آبمیوه با پرس سرد برای بدنی سالم – بلاگ Credihealth


سال نو همیشه زمان خوبی برای تصمیم گیری در مورد حفظ سلامتی است، اما می دانیم که همیشه خیلی آسان نیست. خوب، ما اینجا هستیم تا همه چیز را در مورد یک راه آسان برای حفظ آن وضوح به شما بگوییم – آبمیوه های فشرده سرد.

پس دقیقا چی است آب سرد فشرده؟ آبمیوه پرس سرد آبمیوه ای است که با استفاده از یک فشار هیدرولیکی. این پرس آب بیشتری استخراج می کند از میوه و سبزیجات تازه نسبت به آبمیوه گیری های سنتی با اعمال فشار زیاد. این فرآیند انجام می شود بدون پاستوریزاسیون یا حرارت، از این رو نام “فشار سرد”.

چون ساخته شده است بدون گرما، که تمایل دارد بر طعم میوه تأثیر بگذارد و گفته می شود آبمیوه با کیفیت و فشرده سرد برای شما بهتر است. شما از مزایای بیشتری بهره مند می شوید خوبی میوه و سبزی چون وجود دارد بیشتر از آن در آنجا!

اگر ما شما را علاقه مند کرده ایم، برای یافتن بهترین آبمیوه های سرد فشرده به خواندن ادامه دهید – خواه این آبمیوه سرد فشرده خوشمزه باشد. آب پرتقالیا یک لذت سم زدایی – برای حفظ بدنی سالم…

۵ آبمیوه با پرس سرد برای داشتن بدنی سالم

آیا می‌خواهید به آبمیوه‌های فشرده سرد وارد شوید، اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ اینجا ما هستند پنج آبمیوه مورد علاقه پرس سرد از لیتل وست و مزایای سلامتی آنها

سیستم داخلی خود را با آبمیوه پرس سرد Little Wet’s Detox Greens پاکسازی کنید. این آبمیوه فشرده سرد عالی است پاک کردن چیزهای بد و یک سم زدایی واقعا عالی به خود بدهید. با ترکیبات شگفت انگیزی مانند کرفس، کلم پیچ، خیار و اسپیرولینا، سرشار از سبزیجات مغذی است که بهترین احساس را در شما ایجاد می کند!

مزایای آبمیوه پرس سرد سبزی دتاکس

سبزی های غنی از مواد مغذی که در این بطری کوچک بسته بندی شده اند دارای طیف گسترده ای از مزایای سلامتی هستند، مانند تقویت ایمنی شما. آنها همچنین می توانند به حمایت از کبد و کلیه ها، دو اندام مسئول سم زدایی بدن کمک کنند!

ممکن است ساده باشد، اما این آب پرتقال فشرده سرد از لیتل وست بسیار خوشمزه و مغذی است، درست مانند آب پرتقال تازه فشرده شده. این بطری کوچک آب پرتقال فشرده با پرتقال محلی کالیفرنیایی ساخته شده است. ترکیدن با خوبی ویتامین C این بهترین راه برای شروع روز شماست.

فواید آب پرتقال پرس سرد

این آب پرتقال پرس سرد فقط یک ماده ساده دارد – اما مانند دیگر آب پرتقال های سرد، جادوی خود را دارد. اما طعم پر جنب و جوش و به طور طبیعی شیرین تنها چیزی نیست که این آبمیوه دارد. این آب پرتقال سرد فشرده مملو از ویتامین C، آنتی اکسیدان ها، پتاسیم و آهن است تا شما را قوی و سالم نگه دارد.

اگر مستعد احساس سستی بعد از غذا خوردن هستید یا مشکلات گوارشی دارید، این آبمیوه پرس سرد مناسب شماست. با آب زنجبیل تازه، سیب سبز و لیمو، این آب سرد فشرده طعمی تند و در عین حال شیرین دارد که اگر عاشق کمی لگد زدن هستید، عالی است!

فواید آب پرس سرد زنجبیل

این آبمیوه به دلیل داشتن ماده آنتی اکسیدانی جینجرول برای کمک به نفخ و مشکلات گوارشی عالی است. ریشه زنجبیل به دلیل داشتن فواید بسیار خوب برای سلامتی شناخته شده است و هزاران مورد در پزشکی استفاده شده است سال ها. همچنین می تواند به کاهش التهاب کمک کند!

برو بزرگ یا برو خونه! این آبمیوه مملو از مواد مغذی و خوشمزه فشرده سرد است که برای بدن شما مفید خواهد بود و جوانه های چشایی شما علف گندم، کلم پیچ، چغندر، و سیب طعمی خاکی و در عین حال شیرین ایجاد می کنند که سالم و سالم به نظر می رسد!

مزایای آب سرد فشرده Go Big

در این بطری کوچک اما قدرتمند به ارزش یک روز ویتامین وجود دارد. بیهوده به آن Go Big نمی گویند! ترکیبات کلیدی این آبمیوه پرس سرد، چغندر است که ثابت شده است جریان خون را بهبود می بخشد و به سم زدایی بدن کمک می کند.

این آبمیوه فشرده سرد مطمئن استآتش راهی برای مشتعل کردن سیستم ایمنی بدن به بهترین شکل ممکن! این بطری با شش شات سلامتی عالی، زنجبیل، زردچوبه و فلفل برای جذب، بلیط طلایی برای ایمنی سالم است. آنفولانزای زمستانی نمی داند چه چیزی به آن ضربه زده است!

فواید آب پرس سرد فایربال

این مواد خام و فشرده سرد دستوری برای داشتن بدنی فوق العاده سالم هستند! سرشار از ویتامین C برای تقویت ایمنی و آب زنجبیل تازه برای کاهش التهاب، این آب میوه سلامت، ادویه و همه چیز خوب است.

توصیه های کوچک غرب هنگام مصرف آبمیوه فشرده

اگر تازه وارد آبمیوه‌های فشرده سرد شده‌اید، به این نکات مهم برای بهترین و سالم‌ترین راه‌ها برای گنجاندن آن در رژیم غذایی خود نگاهی بیندازید!

هنگام انتخاب آبمیوه پرس سرد در فروشگاه، سعی کنید از آب میوه های ارگانیک استفاده کنید. آب میوه‌های پرس آلی سرد از میوه‌ها و سبزیجات ارگانیک استفاده می‌کنند که بدون استفاده از علف‌کش‌ها، آفت‌کش‌ها یا مواد شیمیایی بد کشت می‌شوند. این بدان معناست که برای شما و محیطی که در آن رشد کرده اند بهتر است!

اگرچه غرب کوچولو دارای گواهی ارگانیک نیست، اما اینطور است حتی بهتر! لیتل وست فقط از محصولات مزارع خانوادگی محلی استفاده می کند و به محض اینکه مزرعه را ترک می کنند، مواد اولیه را دریافت می کند و حتی آبمیوه های تازه تری می دهد. از آنجایی که محصول به صورت محلی رشد می کند، لیتل وست می تواند خودش ببیند که چگونه محصول رشد می کند و از بالاترین کیفیت آن اطمینان حاصل کند.

  • نکته ۲: آبمیوه های فشرده سرد را به طور سالم مصرف کنید!

هیچ کس نمی تواند با یک رژیم غذایی فقط آبمیوه زنده بماند. مطمئن شوید که دارید می گیرید همه مواد مغذی مورد نیاز شما با خوردن یک رژیم غذایی سالم و متعادل در حالی که آب میوه های لیتل وست را به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود مصرف می کنید تا تا حد امکان سالم بمانید. توصیه می کنیم روز خود را با یک آبمیوه خوشمزه و سرد در کنار یک صبحانه مقوی شروع کنید. یا، چرا آب میوه خود را با یک میان وعده صبح یا بعد از ظهر ننوشید؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد پاکسازی آب میوه و نحوه انجام صحیح آنها و با خیال راحت، به وب سایت غرب کوچک نگاهی بیندازید. لیتل وست را توصیه می کند کیت پاک کننده آبمیوه دو روزه برای کسانی که تازه با آبمیوه پاکسازی می کنند.

  • نکته ۳: آبمیوه های سرد فشرده خود را مخلوط کنید!

با خرید انواع مختلف از آب میوه های لیتل وست بیشترین بهره را ببرید! هر آب میوه دارای ترکیبات متفاوتی است، به این معنی که در هر کدام مواد معدنی، مواد مغذی و ویتامین های مختلفی وجود دارد. برای اطمینان از اینکه تا حد امکان از مزایای آبمیوه پرس سرد بهره می برید، طعم های مختلف را امتحان کنید.

اگر به کمک نیاز دارید، چرا یکی از کیت های Little West را امتحان نکنید؟ به این ترتیب طیف وسیعی از آب میوه ها را امتحان خواهید کرد و می توانید بسته به آن کیت را انتخاب کنید شما نیازهای بدن

مطمئن شوید که امسال با آبمیوه‌های فشرده سرد لیتل وست، تمام قدرت بدنی سالم خود را حفظ کرده‌اید! نوشیدن این آبمیوه های سرد یک راه آسان و موثر برای اطمینان از سالم بودن رژیم غذایی شماست. و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک بطری آب میوه خوشمزه بنوشید! چه چیزی می تواند بهتر باشد؟

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر