۵ شرکت تایید کننده قابل اعتماد


با توجه به اینکه فرآیند حمل بار اقیانوسی و حمل و نقل بین المللی بار دارای فرآیندها و مشکلات فراوانی است، لازم است شما بازرگانان محترم از بین شرکت های ارائه دهنده خدمات و استفاده از خدمات آنها، بهترین شرکت را انتخاب نمایید. پیشبرد اهداف خود تا جایی که می توانید بهره ببرید.

مقدمه

فرض بر این است که فرآیند خروج کالا از دریا و حمل و نقل بین المللی فرآیندها و مشکلات زیادی دارد، لازم است شما بازرگانان محترم از بین شرکت های مجاز، بهترین شرکت خدمات مجوز را انتخاب کنید و از خدمات آنها به بهترین نحو برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. اما قبل از انتخاب یک شرکت مجاز خدماتی برای حمل و نقل بار زمینی و حمل و نقل بین المللی، باید اطلاعات کاملی در مورد فعالیت این شرکت ها داشته باشید و شرکت هایی را انتخاب کنید که با سابقه ترین آنها به ویژه در گروه بازرگانی فونیکس فعالیت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت این شرکت ها از شما دعوت می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

فعالیت های شرکت صدور مجوز

امکان یافتن شرکت خدمات مجاز مناسب حذف محموله های دریاییزمین و هوای خود را انتخاب کنید، قبل از هر چیز باید خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند را با جزئیات بشناسید. یک شرکت کارگزاری خدمات متنوعی را به شما مشتری عزیز ارائه می دهد که این خدمات می تواند از پیش خرید و فروش مذاکره و تحویل درب منزل شروع شود. از جمله خدمات این شرکت، خدمات صدور مجوز شامل موارد زیر است:

 • تنظیم اظهارنامه جواز ملک
 • ثبت سفارش کالا و انتقال وجه
 • برای انجام تمام مناسک
 • اخذ مجوزها و استانداردهای مورد نیاز
 • محاسبه و پرداخت حقوق گمرکی، مالیات و حقوق ورودی
 • بارگیری کالا از گمرک و تحویل آن به انبار مالک
 • مشاوره در زمینه های مختلف صادرات و واردات
 • پیگیری امور حقوقی
 • شرکت در کمیسیون های استیناف و دفاع
 • حمل و نقل بار داخلی و بین المللی

مطابق یک شرکت خدمات مالی در میان آنها، تیم تجاری فونیکس دارای افرادی با تجربه و تجربه به عنوان مجوز کار یا حقوق کاری است. این افراد که به قوانین و مقررات مسلط هستند کارت بازرگانی مناسبی دارند و در کمترین زمان فرآیند ملک شما را تسویه خواهند کرد. به این ترتیب شرکت خدمات باربری کلیه مراحل مربوط به حمل و نقل بار زمینی یا حمل و نقل بین المللی و ترخیص بار دریایی را از طرف شما و با کمک کادر آگاه خود انجام می دهد.

لیست بهترین شرکت های صدور مجوز در ایران

همانطور که می دانید فرآیند ترخیص بار دریایی در حمل و نقل بین المللی یک فرآیند پیچیده است و انتخاب بهترین شرکت های حمل و نقل کالا ضروری است. بنابراین در این قسمت از مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مجوز را برای شما معرفی کنیم.

 1. باشگاه تجاری فونیکس

گروه تجاری فونیکس یکی از معتبرترین شرکت های صدور مجوز با بیش از ۹ سال سابقه در زمینه کالاهای زمینی و حمل و نقل بین المللی می باشد. تیم بازرگانی فونیکس با پرسنل مجرب و دارای مجوز، محموله های دریایی شما را در کمترین زمان و با صرفه ترین هزینه ترخیص می کند. از دیگر خدمات این شرکت می توان به واردات از خارج از کشور، پست اکسپرس، حمل و نقل هوایی چین به ایران، فاینانس خارجی و … اشاره کرد.

5 شرکت محبوب صدور مجوز

 1. شرکت بازرگانی آسان تجارت

یکی دیگر از شرکت های معتبر خدمات ترخیص کالا از گمرک، شرکت بازرگانی آسان تجارت است که حق کار قانونی در کلیه گمرکات کشور، ترکیه و امارات را دارد. از خدمات ارائه شده توسط این شرکت می توان به ثبت اظهارنامه گمرکی از طریق EPL، صدور فاکتور انبارداری، مجوز نگهداری و واردات کالا، خروج کالا از گمرک و … اشاره کرد.

 1. شرکت سلطان یاقوت

یکی از بهترین شرکت های صدور مجوز، شرکت سلطان یاقوت می باشد که در سال ۱۳۹۲ کار خود را آغاز کرده و افراد ماهر و با تجربه را به خدمت گرفته است. این شرکت خدماتی از قبیل تشریفات ارزی، ترخیص کالا از گمرک، حواله بانکی و نیم بند، منبع یابی و … را در زمانی بی سر و صدا به شما تجار عزیز ارائه می دهد.

 1. شرکت فرنچایز پارسا سپهر

این شرکت خدماتی ترخیص کالا که حدود ۸ سال از فعالیت خود می گذرد دارای مجوز گمرکی بوده و همواره از کارشناسان و نیروهای ذیصلاح در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا استفاده می کند. از جمله خدمات این شرکت می توان به مذاکره در زمینه واردات و صادرات محصولات، حذف کالا، انجام و ثبت انواع سفارشات، حمل و نقل داخلی و خارجی و از این قبیل اشاره کرد.

 1. شرکت بازرگانی اورانوس

این شرکت با کادری حرفه ای سال هاست که در زمینه ترخیص کالاهای دریایی می درخشد و نامی مورد اعتماد در بین شرکت های ترخیص کالا می باشد. این شرکت با ارائه انواع خدمات بازرگانی داخلی و بین المللی سعی در ارائه خدمات عالی به مشتریان خود دارد. از جمله مهمترین خدمات این شرکت تجاری می توان به صدور کد اقتصادی، فاکتور فروش قانونی، اخذ مجوز خرید کالا و … اشاره کرد.

چرا باید برای فرآیند صدور مجوز به شرکت های صدور مجوز مراجعه کنید؟

فرآیند خروج محموله در دریا فرآیندی چندوجهی و پیچیده است و بر اساس قوانین و مقررات هر کشور شرایط مختلفی را در بر می گیرد. به همین دلیل، این عملیات ویژه نیاز به دانش کامل تجارت و حمل و نقل بین المللی و داخلی دارد. به همین دلیل برای صرفه جویی در وقت و زمان باید یک شرکت خدماتی مجاز مانند گروه تجاری فونیکس را برای انجام مراحل خروج کالا از طریق دریا و حمل کالاهای بین المللی با مسئولیت صفر تا یک انتخاب کنید. صد ملک در واقع شما با انتخاب یک شرکت خدمات ترخیص، از تجربیات آنها برای ترخیص ملک خود و جلوگیری از هزینه های اضافی استفاده می کنید.

روش حمل و نقل بین المللی چیست؟

در فرآیند جابجایی کالا از طریق دریا، حمل و نقل بین المللی به انتقال کالا و مواد بین دو کشور از طریق روش های مختلف از جمله. دارایی کف، راه آهن ، دریا و هوا. نحوه حمل و نقل بین المللی به نوع کالا، ارزش کالا، وضعیت مرز دو کشور، هزینه، قوانین کشورها و موارد دیگر بستگی دارد. بر اساس این معیارها لازم است شرکت خدمات ترخیص بهترین روش را برای حمل و نقل بین المللی پیشنهاد دهد. به عنوان مثال برای حمل و نقل کالاهایی مانند میوه و مواد غذایی، سرعت حمل و نقل بسیار مهم است و باید سریع ترین روش را انتخاب کنید. در نتیجه باید بهترین راه را برای حمل و نقل کالای خود با توجه به شرایط مشخص شده انتخاب کنید. تیم تجاری فونیکس در هر مرحله با شما خواهد بود.

5 شرکت محبوب صدور مجوز

پایان

مسائل مربوط به تجارت بین الملل و حمل و نقل کالا بسیار مهم است و نباید در چنین فرآیندهایی نادیده گرفته شود. برای جلوگیری از هرگونه خطا در حمل و نقل بین المللی و ترخیص کالای دریایی، لازم است با یک شرکت خدمات باربری معتبر و قابل اعتماد مانند گروه بازرگانی ققنوس قرارداد امضا کرده و مسئولیت خطیر کلیه مراحل تجاری را به کارکنان مجرب محول نمایید. این شرکت

گروه تجاری ققنوس با بیش از ۹ سال سابقه در زمینه حمل و نقل دریایی و زمینی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان و تجار عزیز می باشد. از چین به دبی، برای یافتن و دریافت کالا و غیره. برای اطلاعات بیشتر در مورد ترخیص کالا از ققنوس و تماس با مشاوران، به وب سایت این شرکت به آدرس www.fnxshipping.com مراجعه کنید.