۵ نشانه که ممکن است نیاز به مراجعه به دندانپزشک زیبایی داشته باشید – HealthPhreaks


این روزها ظاهر ظاهری برای مردم اهمیت بیشتری پیدا کرده است. مردم با افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه عکس های بیشتری می گیرند. در حالی که فیلترها می توانند برای ایجاد این تصور که شما به شکل خاصی به نظر می رسید عالی باشند، اجازه دهید با آن روبرو شویم، در نهایت آنها “فیلتر” هستند.

وقتی کسی در هنگام مسواک زدن روزانه دندان هایمان را در آینه نگاه می کند، هنوز هم می توان “تو واقعی” را دید. اکثر مردم می دانند که آیا از دندان های خود ناراضی هستند یا خیر و دقیقاً می دانند که در صورت داشتن فرصت، چه چیزی را دوست دارند تغییر دهند. با این حال، ممکن است اینطور نباشد. بنابراین در اینجا ۵ علامت وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا مراجعه به دندانپزشک زیبایی برای شما مناسب است یا خیر.

دندانپزشک زیبایی

۱. از دست دادن دندان

شاید یکی از بارزترین جنبه هایی که ممکن است شما یا شخص دیگری متوجه آن شوید، از دست دادن مولر یا دندان باشد. معمولاً اگر هرگز لبخند نزنید، از دست دادن دندان یا دندان از دست رفته پنهان می شود. وقتی زمانش برسه
با این حال، احتمالاً از این موضوع آگاه خواهید شد و احتمالاً اگر کاری در مورد آن انجام دهید، نمی توانید تا آنجا که می توانید لبخند بزنید.

برخی از روش های این روزها بسیار ساده و بدون درد هستند. شما حتی می توانید
آن لبخند برنده را در همان روز مشاوره خود دریافت کنید.

۲. دندان های تغییر رنگ یا لکه دار

مگر اینکه خیلی خوش شانس باشید، احتمالاً دندان هایتان در طول زمان تغییر رنگ می دهند. برخی از افراد ممکن است فقط یک دندان یا دندان داشته باشند که ممکن است تغییر رنگ یا لکه داشته باشد و این باعث می شود که آنها بیشتر قابل توجه باشند. قطعا وجود دارد
محصولات موجود در بازار که می توانند به شما کمک کنند اما نتایجی مشابه دندانپزشک زیبایی ندارند.

برای دیدن یک فایل می توانید نگاه کنید دندانپزشک زیبایی در شمال شور یا در شهر شما وب سایت های آنها احتمالاً رویه های خاص را با جزئیات بیشتری توضیح خواهند داد.

۳. دندان های شکسته یا ترک خورده

حتی ممکن است ندانید که دندان شما شکسته است یا از نظر بینایی ترک خورده است، اگرچه ممکن است هنگام خوردن غذاهای خاص کمی احساس ناراحتی کنید. دندان ترک خورده بیشتر از دندان ترک خورده به چشم می آید.

در بیشتر موارد، اگر درمان نشود، به مرور زمان بدتر می شود و احتمالاً آسیب بیشتری را به همراه خواهد داشت. اگر احساس ناراحتی می کنید، مراجعه به دندانپزشک زیبایی ممکن است ارزش بازدید را داشته باشد.

۴. نمی خواهید لبخند بزنید

اگر به هر دلیلی نگران لبخند زدن هستید، مراجعه به جراح پلاستیک می تواند به راحتی آن را برطرف کند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا مردم از لبخند زدن می ترسند. اگرچه، همه چیز به ظاهر برمی گردد. اگر ظاهر یا شکل دندان های شما برای شما یک مشکل است، سپس یک قرار ملاقات رزرو کنید تا ببینید چه کاری می توان انجام داد.

۵. شما فقط ظاهری متفاوت می خواهید

برخی افراد فقط می خواهند متفاوت به نظر برسند یا از ظاهرشان ناراحت هستند. اکثر مردم در جوانی به دندانپزشک مراجعه کرده اند تا برخی از اقدامات اصلاحی را انجام دهند.

برای دیگران، شکل دندان ها یا فک آنها ممکن است به خصوص در سال های جوانی خوب باشد. با این حال، اکنون ممکن است چیزی باشد که آنها مایلند به نوعی تغییر یا بهبود یابند. مراجعه به یک جراح پلاستیک قابل اعتماد می تواند به شما در رفع این مشکل کمک کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر