۵ نکته برای ایجاد موثرترین رزومه مراقبت های بهداشتی – بلاگ Credihealth


آیا می خواهید شغل خود را در زمینه مراقبت های بهداشتی تغییر دهید؟ اگر بله، پس بهتر است با ایجاد یک رزومه عالی شروع کنید. با وجود هزاران نفری که برای پست های خالی رقابت می کنند، رزومه شما باید در میان جمعیت برجسته باشد تا مورد توجه قرار گیرد.

اما این کار آسانی نیست. بر اساس این گزارش، مدیران استخدامی به طور متوسط ​​هزینه می کنند شش ثانیه بیوگرافی را بخوانید. این بدان معنی است که شما واقعاً باید خیلی تلاش کنید و یک رزومه حرفه ای عالی بنویسید.

در این پست به شما نشان خواهیم داد چه چیزی در CV خود قرار می دهید؟ تا آن را چشمگیر کند.

  • آن را کوتاه نگه دارید و دستاوردها را برجسته کنید

بسیاری از افراد جویای کار در نوشتن یک رزومه جامع اشتباه می کنند. آنها سعی می کنند با توصیف تک تک مسئولیت هایی که در مشاغل قبلی داشته اند، خود را بفروشند.

اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که مدیران استخدام معمولاً زمان لازم برای چنین رزومه‌های طولانی را ندارند و به سادگی از آنها می‌گذرند. در عوض، باید دستاوردهای خود را برجسته کنید و رزومه خود را مختصر و واضح نگه دارید.

شما می توانید یک رزومه عالی در کمتر از یک صفحه بنویسید و درک آن آسان باشد. اگر شما جای مدیر بودید، می توانستید مهارت ها و دستاوردهای خود را در عرض چند ثانیه تشخیص دهید؟ اگر بله، پس رزومه شما خوب است!

علاوه بر این، کلمات کلیدی مرتبط با مراقبت های بهداشتی را به خاطر بسپارید. اکثر آگهی های شغلی حاوی صدها کلمه هستند که فرصت های شغلی را توصیف می کنند. به اینها “کلمات کلیدی” می گویند و باید آنها را در رزومه خود تکرار کنید. به این ترتیب، شما ثابت خواهید کرد که مهارت ها و تجربه شما برای یک موقعیت خاص مناسب است.

  • هر گونه تجربه مربوط به مراقبت های بهداشتی را شامل شود

این ناگفته نماند، اما باید بر آن تاکید کنیم. شما باید هر گونه فعالیت مرتبط با مراقبت های بهداشتی را برای نشان دادن تجربه حرفه ای خود بگنجانید. این یکی از مهمترین پیش نیازها است زیرا استخدام کنندگان بیشتر بر تجربیات قبلی شما در صنعت مراقبت های بهداشتی تمرکز می کنند.

این شامل همه چیز از مشاغل تمام وقت گرفته تا کارآموزی، کار داوطلبانه و پروژه می شود. نقش‌هایی را که در باشگاه‌ها یا انجمن‌های مراقبت‌های بهداشتی و همچنین پست‌های رهبری داشته‌اید فراموش نکنید. هر پروژه مرتبط با مراقبت های بهداشتی را حتی اگر خیلی چشمگیر نباشد، بگنجانید.

از افزودن تخصص مراقبت های بهداشتی خود نترسید، اما نباید در آن زیاده روی کنید. اگر تجربه خاصی با موقعیت شغلی مرتبط نباشد، رزومه شما چشم نواز و غیر قابل اعتماد به نظر می رسد. اغلب نتیجه معکوس می دهد زیرا کارفرمایان افرادی را که در مسئولیت های شغلی خود اغراق می کنند دوست ندارند.

  • شامل کلیه مدارک آموزشی و گواهینامه های مربوطه باشد

اگر از کالج یا دانشگاه خوبی فارغ التحصیل شده اید، نوشتن نام مدرسه خود کافی نیست. برعکس، باید گواهینامه های مربوطه را که در طول تحصیل به دست آورده اید برجسته کنید.

همچنین باید جوایز و دستاوردهای تحصیلی را نیز درج کنید. اگر در لیست فارغ التحصیلان برتر هستید یا جایزه ویژه ای دریافت می کنید، فوراً آن را به CV خود اضافه کنید! و دوره های مرتبط با سلامت را فراموش نکنید. حتی اگر ارتباط نزدیکی با شغل مورد نظر خود نداشته باشید، می تواند نشان دهنده اشتیاق شما به این رشته باشد.

  • مهارت های خاص مرتبط با موقعیت را فهرست کنید

این یکی دیگر از نکات کاربردی است. همانطور که رزومه مراقبت های بهداشتی خود را می نویسید، بر مهارت های خاصی تمرکز کنید که ارتباط نزدیکی با موقعیتی که قصد دارید داشته باشید.

برای مثال، اگر می‌خواهید یک ماساژدرمانگر شوید، تجربیات و دانش عملی را در نظر بگیرید که مهارت‌های شما را مناسب و قابل اعتماد نشان می‌دهد. این تنها راه برای اثبات این است که آنچه را که برای انجام خوب کار لازم است دارید.

علاوه بر این، اگر دانش فنی در مراقبت های بهداشتی را دارید، ذکر کنید. فرقی نمی کند که به مایکروسافت آفیس یا ابزارهای محبوب دیگر مسلط باشید. اگر می‌دانید چگونه اطلاعات پزشکی آنلاین را جستجو کنید، آن را نیز در رزومه خود قرار دهید.

همچنین باید علاقه خود را برای فعالیت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی نشان دهید. گنجاندن سرگرمی های مربوط به مراقبت های بهداشتی کاملاً خوب است، حتی اگر در نگاه اول نامرتبط به نظر برسند.

علاوه بر این، می توانید بر ویژگی های کمکی مانند ارتباطات بین فردی تأکید کنید. ویژگی هایی مانند این برای موفقیت همه متخصصان مراقبت های بهداشتی ضروری است، بنابراین اضافه کردن آنها به رزومه حرفه ای شما ضرری ندارد.

  • قبل از ارسال چک کنید

تصحیح یکی از مهم ترین مراحل در ایجاد رزومه مراقبت های بهداشتی شماست. اگر می خواهید از کیفیت سند خود مطمئن باشید، قبل از ارسال چندین بار آن را بخوانید.

عجله نکن از این گذشته، همه کارفرمایان دارای برخی ویژگی‌های مشترک هستند – رزومه‌هایی کوتاه و مختصر و بدون اشتباهات املایی و گرامری را دوست دارند. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی کیفیت، از شخصی بخواهید سند شما را بخواند. این یک راه عالی برای بررسی مستقل رزومه شما است.

اما شما همچنین می توانید مسیر دیگری را طی کنید. ما در مورد ابزارهای تصحیح مانند Grammarly یا اپلیکیشن Hemingway صحبت می کنیم. آنها کل فرآیند را خودکار می کنند و به شما کمک می کنند تا خطاها را از سند خود شناسایی کرده و آنها را حذف کنید.

خط پایین

همیشه باید به یاد داشته باشید که نوشتن رزومه مراقبت های بهداشتی یک فرآیند است. آنچه برای برخی از متقاضیان کار می کند ممکن است برای شما مفید نباشد، بنابراین بهتر است رزومه خود را به گونه ای سفارشی کنید که مناسب یک محل کار خاص باشد.

مهم است که رزومه خود را بر اساس تمام تجربیات و دانش مرتبط در بخش بهداشت و در عین حال پرهیز از هرگونه اغراق یا تزیین قرار دهید. ما به شما پنج نکته برای درست انجام دادن آن داده ایم، اما اکنون نوبت شماست که بدرخشید. موفق باشید و خداوند شما را حفظ کند!

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و اظهارات در این نشریات صرفاً مربوط به نویسندگان و مشارکت کنندگان است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. برای انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر