۵ چیزی که کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ایمن ماندن در طول ویروس کرونا به آن نیاز دارند – وبلاگ Credihealth


شکی نیست که همه گیری کووید-۱۹ اکثریت قریب به اتفاق مردم ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داده است. خواه شخصاً شخصی را می‌شناسید که از این بیماری رنج برده است، خودتان با آن مبارزه کرده‌اید یا زندگی شما تحت تأثیر قرنطینه و اقدامات محدودکننده قرار گرفته است، همه‌گیری گسترده بوده است. اما هیچ کجا به اندازه کارمندان مراقبت های بهداشتی تأثیرات آن آشکار نیست.

اینها کارگران خط مقدم هستند که هر روز با این بیماری بسیار مسری مبارزه می کنند و تمام تلاش خود را می کنند تا از بیماران خود مراقبت کنند و در عین حال خودشان سالم و سالم بمانند. اما کارکنان مراقبت های بهداشتی برای ایمن نگه داشتن خود در این زمان ها چه اقدامات خاصی می توانند انجام دهند؟ در اینجا برخی از نکاتی است که آنها می توانند در زندگی روزمره خود بگنجانند.

۱. بهداشت دست – نمی توان آن را اغراق کرد

شما در مورد آن در اخبار می شنوید، در روزنامه ها در مورد آن می خوانید، و پیام ها را تقریباً در همه جا مشاهده می کنید – بهداشت دست ابزار نهایی برای کمک به ایمن نگه داشتن خود در طول همه گیری است. ممکن است خیلی ساده به نظر برسد – فقط شستن دست‌هایتان است – اما اگر اجازه ندهید ویروس روی دست‌هایتان زنده بماند، نمی‌توانید وقتی چشم‌ها، بینی یا دهانتان را لمس می‌کنید، عفونت را به خودتان منتقل کنید، که البته می‌خواهید. برای اجتناب از انجام نیز.

به طور کلی، کارکنان مراقبت‌های بهداشتی معمولاً در مورد شستن دست‌ها مردم را شرمنده می‌کنند، زیرا متوجه می‌شوند که این کار باید هر بار که کاری را شروع می‌کنید و پس از تکمیل آن انجام شود. فرض کنید، برای مثال، شما فقط از خرید مواد غذایی وارد می شوید – حتی قبل از اینکه غذا را کنار بگذارید، شستن دست باید در اولویت باشد. سپس، پس از دست زدن به وسایل، شستن دست ها باید دوباره انجام شود. واقعاً چیزی به نام شستن بیش از حد دست وجود ندارد.

استفاده از ضدعفونی کننده دست به اندازه شستن مرتب دست ها مهم است. در واقع، هنگام ورود یا خروج از یک اتاق در یک مرکز بهداشتی، باید به طور خودکار انجام شود. ضدعفونی کننده دست حاوی الکل است که ویروس ها را از بین می برد. فقط مقدار کمی به اندازه سکه مورد نیاز است، اما باید تا زمانی که ضدعفونی کننده دست به طور کامل جذب شود، آن را مالش دهید.

۲. اطمینان حاصل کنید که PPE مناسب در داخل همه محیط های مراقبت های بهداشتی پوشیده شده است

یکی دیگر از ابزارهای ضروری در جعبه ابزار برای کارکنان مراقبت های بهداشتی PPE است. همه به خوبی از کمبودهایی که در سرتاسر جهان اتفاق افتاده است، با افزایش روزافزون تعداد مبتلایان آگاه هستند. کارکنان مراقبت های بهداشتی باید به نوع مناسب PPE دسترسی داشته باشند که از آنها محافظت می کند و به آنها اجازه می دهد بدون ترس از عفونت با بیماران کار کنند.

نیاز به انواع بهتر PPE و تعداد بیشتری از آن، بسیاری از شرکت‌ها را بر آن داشته است تا به کار خود ادامه دهند و بسیاری شروع به تولید تجهیزات در سطوحی کردند که قبلاً دیده نشده بود. این درها را به روی منابع جدید تجهیزات و برخی از نوآوری های باورنکردنی باز کرده است که کار کارکنان مراقبت های بهداشتی را ایمن تر و مؤثرتر می کند.

یک شرکت حتی یک سیستم تنفسی PAPR ایجاد کرد که دارای فیلتر HEPA قدرتمند برای جذب ۹۹.۹۷ درصد ذرات ۰.۳ میکرومتر یا بزرگتر، عمر باتری هشت ساعته، هشدارهای ایمنی کاربر، و تمیز کردن آن ساده است. هدف از آن این است که به پوشندگان «مزیت مهمی نسبت به پوشیدن ماسک» بدهد.

۳. تعویض لباس بعد از شیفت کاری

همه کارکنان مراقبت های بهداشتی باید در پایان شیفت خود لباس های شفاف بپوشند. در حالی که معمولاً برای کارکنان مراقبت‌های بهداشتی رایج است که هنگام سفر به خانه از اسکراب‌های خود استفاده کنند، تنها زمانی که به خانه می‌رسند، در طول همه‌گیری آن را خارج می‌کنند، این کار ناامن است.

ویروس می تواند بر روی انواع سطوح، از جمله پارچه پخش شود، بنابراین در صورت تماس با بیماران بیمار، پوشیدن اسکراب از هر لباس دیگری خطرناک است.

مجموعه ای از لباس های تمیز را در پشتی دربسته به همراه داشته باشید و در پایان شیفت کاری خود را با آن ها عوض کنید، مطمئن شوید که ابتدا دست های خود را کاملاً بشویید. اسکراب ها یا لباس های آلوده خود را در یک کیسه در بسته به خانه ببرید و آنها را روی یک شستشوی داغ بشویید تا هرگونه آلودگی ویروسی از بین برود. کفش‌ها نیز مهم هستند، بنابراین کفش‌هایتان را بیرون از خانه درآورید و قبل از اینکه آن‌ها را در داخل خانه ببرید، آن‌ها را در یک کیف قرار دهید.

اگر جایی در محل کار ندارید که بتوانید لباس هایتان را عوض کنید، به محض ورود به خانه آن ها را درآورید و مستقیماً در ماشین لباسشویی بگذارید. به این ترتیب، شما خانه خود را آلوده نخواهید کرد و همزمان خود را آلوده نخواهید کرد.

به محض اینکه بعد از شیفت کاری به خانه رسیدید، زیر دوش آب گرم بروید. این را بخشی از مراسم بعد از کار خود قرار دهید، حتی اگر گرسنه هستید یا از نوشیدنی ناامید هستید. بهداشت مهمتر از آبجو سرد است!

۴. Car-Share نکنید

اشتراک‌گذاری سفر به محل کار با یک دوست به دلایل زیادی معقول است – باعث صرفه‌جویی در هزینه و محیط زیست می‌شود – اما در طول همه‌گیری، اگر به تنهایی به محل کار خود سفر کنید و برگردید، بسیار ایمن‌تر هستید. این خطر وجود دارد که اگر با همکار یا دوست خود در سفر مشترک هستید و آنها به کووید-۱۹ آلوده شده اند، شما نیز آلوده شوید.

اگر اشتراک نکردن یک سواری به معنای سفر با حمل و نقل عمومی است، اشتراک سواری ممکن است گزینه بهتری باشد، اما قبل از تصمیم گیری نهایی، آن را وزن کنید.

۵. خود نظارتی مداوم

سپس نیاز به نظارت دائمی بر خود وجود دارد و از احساس خود بیش از حد آگاه باشید. در حالی که درست است که همه بیماران COVID-19 علائم قابل توجهی ندارند، هر تغییری که ممکن است تجربه کنید باید فوراً و با احتیاط بالا مورد توجه قرار گیرد.

بسیاری از اعداد و ارقام مربوط به تعداد کارکنان مراقبت های بهداشتی که خودشان به این ویروس آلوده شده اند به خوبی آگاه هستند، بنابراین نظارت بر خود باید یک گام اساسی باشد که همه آنها بر می دارند. این رویکردی است که هرگز مراقب خود را ناامید نکنید، و هرگز فرض نکنید که “امن” هستید.

همچنین می توانید بخوانید: [highlight color=”yellow”]ویروس کرونا در سطوح مختلف – چگونه از ابتلا به کرونا جلوگیری کنیم[/highlight]

ایمن، سالم و قوی نگه داشتن ضروری است

ایمن، سالم و قوی نگه داشتن کارکنان مراقبت های بهداشتی کشور باید در هر ایالت یک اولویت باشد، و این شامل مسلح کردن آنها به اقدامات پیشگیرانه، ابزارها و دانشی است که برای انجام کار روزانه خود نیاز دارند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر