۶ روش مفید و موثر برای تشخیص اولین ساعت سیتیزنز


هر زمان که یک برند باکیفیت در بازار بسیار محبوب شود، افراد سودجو به فکر تولید محصولات تقلبی آن برند می افتند. علامت شهروندی همچنین یکی از برندهایی است که محصولات تقلبی آن متاسفانه در چند سال گذشته وارد بازار شده است. بسیاری از روش های پیچیده و دشوار تجزیه و تحلیل ساعت اصل شهروندی تقلبی ارائه شده است. اما در این مقاله بسیار کوتاه و کاربردی به دنبال ۶ راه برای شناخت و به آن هستیم خرید اولین ساعت شهروندی به شما بگویم

۱. بررسی مرجع شهروندی ساعت

یکی از مهم ترین روش های تحلیل انتظارات اولین ساکن مرجع آن اصل نیست. یک نشانه انتظارات جمعیت از چپ به راست باید به این صورت باشد: (۱ حرف انگلیسی و ۲ عدد – ۴ عدد و ۲ حرف انگلیسی) به عنوان مثال: AN8162-57P. این مرجع باید در پشت ساعت شما به همراه اعداد و حروف دیگر نشان دهنده نوع موتور ساعت نوشته شود. می توانید مرجع ساعت را در گوگل یا در وب سایت Citizens جستجو کنید. نتایجی که هنگام جستجو می بینید باید با ظاهر ساعت روی مچ دست شما مطابقت داشته باشد. نکته دیگری که در اینجا باید به آن اشاره کنم این است که مدل های قدیمی را می توان از وب سایت رسمی برند حذف کرد. اما باید با ساعت شما در نتایج گوگل، مکان ها و عکس ها سازگار باشد.

نحوه بررسی اعداد کالیبر موتور برای برای تشخیص اصالت ساعت گفته شد، اما چون این روش ذکر نشده و سیتیزن هم ذکر نکرده، این روش را توضیح ندادیم.

۲. توجه به لوگوی شهروندی

در زمان اولین ساعت بخرید روی سیاهه علامت شهروندی حتما به صفحه نمایش، پشت قاب و گروه بیننده دقت کنید. حتما به نوع فونتی که Citizen می نویسد دقت کنید که با فونت رسمی لوگوی Citizen یکی است و متن آن متفاوت نیست. آرم (شهروند اکو درایو) باید در مرکز قاب ساعت نوشته شود.

۳. گارانتی ساعت و متعلقات آن

مانند هر مدل دیگری، سیتیزن باید گارانتی، جعبه و پاکت مخصوص به خود را داشته باشد. به دلایل مختلف ممکن است شرکت واردکننده در ایران هر چند سال یکبار تغییر کند، بنابراین نیازی به ذکر شرکت واردکننده اصلی نیست. انتظارات جمعیت ما اکنون آزاد شده ایم. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که فقط باید گارانتی شهروندی با مهر فروشنده ای که از آن خرید می کنید داشته باشید. به این ترتیب ساعت شما چه در ایران و چه در خارج از ایران دارای گارانتی معتبر شهروندی می باشد.

۴. از ساعت سیتیزن خرید کنید

باید از جایی که هدف قرار دارد آمده باشد ساعت شهروندی بخرید داری، مطمئن باش نوع اطمینانی که نماینده در مورد اصالت کالا به شما می دهد بسیار مهم است. فقط به کارت فروشگاه یا … که خرده فروش به عنوان کارت گارانتی مقیم به شما می دهد اعتماد نکنید. همه نمایندگان رسمی برند شهروندان در ایران موظفند قیمت این نوع محصولات را طبق عرف و بر اساس قیمت اعلام شده توسط شرکت خارجی ارائه کنند. بنابراین، اگر در جایی تفاوت قیمت بالایی مشاهده کردید، حتماً دلیل آن را از فروشنده جویا شوید.

۵. به قطعات داخل ساعت دقت کنید

علامت شهروندی این به دلیل استفاده از آخرین فناوری و ویژگی های کاربردی در ساعت های خود محبوب شده است. پیاده سازی چندین فناوری از جمله: ساعت Ecodriveقابلیت های بلوتوث، فناوری امواج ماهواره ای و … در ساعت های تقلبی سخت و غیر ممکن است. به همین دلیل است که باید به تمام اجزای داخلی توجه کنید ساعت اصلی می توان استفاده کرد.

۶. موتور مشاهده گویای همه چیز است

روش های ذکر شده موثرترین روش ها در هنگام خرید هستند. اما اگر پس از خرید محصول با بررسی تمام موارد ذکر شده همچنان شک دارید، باید از متخصصان کمک بگیرید. در این زمان، توصیه می کنیم به یک متخصص نگهبان در شهر خود مراجعه کنید. آنها از موتور ساعت به شما اطمینان می دهند که یک ساعت ژاپنی شما می دانید که اصل است یا نه و این تحلیل را فقط باید کارشناس حرفه ای انجام دهد و عموم مردم نمی توانند چنین کاری انجام دهند.

در نتیجه:

آخرین چیزی که باید بگویم این است که در برخی موارد امکان تغییر وجود دارد. به عنوان مثال، گارانتی مارک، جعبه یا پاکت می تواند هر چند سال یکبار تغییر کند. یا شرکت حمل و نقل قادر به ارائه مواد جعبه و پاکت در هنگام خرید نیست. در چنین مواقعی سعی کنید برای اطلاع از اصالت کالا به موارد دیگری توجه کنید و از اصل بودن ساعت اطمینان حاصل کنید. و از آنها بخواهید در صورت تهیه تجهیزات آن را برای شما ارسال کنند. اگر هدف خرید اولین ساعت شهروندی ایران تایمر به عنوان اولین سایت رسمی ایران تایمر، خیال شما را راحت می کند. در ایران تایمر ضمانت اصالت ساعت های شهروندی و تمامی مدل های موجود مادام العمر تضمین شده است. علاوه بر این، شما می توانید زمانی که ساعت بخر برای بهترین انتخاب از مشاوران ایران تایمر استفاده کنید.