۶ سوال مهمی که باید قبل از خرید محصولات مراقبت از پوست از خود بپرسید – بلاگ Credihealth


اینفلوئنسرها در اینستاگرام، اینفلوئنسرها در یوتیوب، در اسنپ چت، توییتر و حتی فیسبوک هستند. در عصر رسانه های اجتماعی مصرف کننده با تفکر منطقی سخت است.

اینفلوئنسرها هر ثانیه با قاشق به ما می گویند که چه چیزی بخریم. صادقانه بگویم، گریزی از آن وجود ندارد، و همچنین افزایش تعداد کاربران رسانه های اجتماعی را در نظر داشته باشید.

از سوی دیگر، هیچ پنهانی از آن وجود ندارد، این چیزی است که ما باید بپذیریم. خرید محصولات مراقبت از پوست سخت است، به خصوص اگر سعی کنید با خواندن مواد تشکیل دهنده آنها را شناسایی کنید.

مگر اینکه مدرک کارشناسی ارشد در شیمی نداشته باشید، این مواد تا حدودی برای شما یک زبان خارجی خواهند بود.

با این حال، اگر نظر شما این است که می‌توانید تمام اجزای نوشته شده روی یک محصول مراقبت از پوست را بخوانید و درک کنید، می‌توانید یک کسب‌وکار محصولات مراقبت از پوست راه‌اندازی کنید.

به هر حال، چرا چنین استعداد نادری را هدر دهیم؟ بقیه فانی ها ممکن است با این ۶ سوال یاد بگیرند که چگونه محصولات مراقبت از پوست بخرند.

۱) چقدر پوست خود را می شناسید؟

هیچ محصول بد مراقبت از پوست پس از یک محدوده خاص وجود ندارد. فقط برای نوع پوست شما مناسب نیست.

به عنوان مثال، اگر پوست چرب دارید و از محصولی استفاده می‌کنید که چربی بیشتری تولید می‌کند، ناامید خواهید شد. مسلما!

وقتی پوست چرب برای آزمایش محصول ایده آل است، هنوز پوست شما در خط است.

به طور مشابه، اگر پوست شما است مستعد آکنههرگز برای پوست خود چیزی نخرید زیرا جوجه ای در اینستاگرام چنین گفته است.

پوست چرب:

محصولات دارای آلفا هیدروکسی اسید، هیالورونیک اسید و بنزوئیل پراکسید مطلق هستند. این سه آلفا بیش از حد قادر به کنترل تولید بیش از حد سبوم از پوست شما هستند.

پوست خشک:

اسید لاکتیک و کره شی مواد تشکیل دهنده ای هستند که هنگام خرید هر کدام باید به آنها توجه کنید پوست خشک تولید – محصول. هر دوی این مواد همراه با آبرسانی به پوست، لایه برداری ملایمی را ایجاد می کنند که پوست شما را درخشان می کند.

پوست حساس:

بلغور جو دوسر، آلوئه ورا و کره شیا دوستان شما در هر محصولی هستند. آنها رطوبت پوست شما را تامین می کنند و به ندرت عوارض جانبی را نشان می دهند.

همیشه به شما توصیه می شود با خود مشورت کنید متخصص پوست چه زمانی شما در حال حاضر مطمئن نیستید که چه نوع پوستی دارید.

درک پوست خود در حال حاضر به شما کمک می کند بفهمید چه چیزی بخرید.

۲) آیا به دلیل تبلیغات زیاد آن را می خرید؟

محصولی که برای یک سوپرمدل مناسب باشد، حتما برای پوست شما نیز مفید خواهد بود. از این رو، ضروری است قبل از خرید از خود بپرسید چرا محصولی را خریداری می کنید؟

آیا جایی در مورد آن خوانده اید؟ آیا تبلیغی در مورد آن دیده اید؟ یا به این دلیل که دوست شما از همان محصول استفاده می کند آن را می خرید؟

خرید های هایپ برای آزمایش روی لباس شما عالی است، نه برای پوست شما. درست مانند هر روح، هر پوستی نیز متفاوت است. آن را در آغوش بگیرید اما با احتیاط.

۳) آیا متخصصان پوست آن را تایید می کنند؟

هرگز چیزی را نخرید که تست یا تایید نشده باشد متخصص پوست انجمن.

مهم ترین و همچنین حساس ترین قسمت بدن شما چیست؟ پوست شما مطمئن است. سزاوار کمک حرفه ای است.

لطفاً برچسب های روی محصولات احتمالی خود را به دقت بخوانید و آنها را از طریق اینترنت بررسی کنید. محصولات جعلی می توانند ادعاهای نادرستی را روی بسته بندی خود قرار دهند. تا آنجایی که در حال آزمایش هستیم، آیا این افسانه های رایج در مورد آزمایش مواد مخدر را می دانستید؟

۴) آیا این محصول یک محصول مراقبت از پوست آرایشی است؟

این یک سوال می تواند شما را به یک حرفه ای در دنیای مراقبت از پوست تبدیل کند. محصولات آرایشی و بهداشتی هستند محصولات مراقبت از پوست پیشرفته که در واقع پوست شما را بهبود می بخشد.

این محصولات ترکیبی عالی از مواد دارویی و آرایشی هستند. آنها، همراه با بهبود سطح پوست شما، عملکرد بسیار بیولوژیکی پوست شما را بهبود می بخشند.

این واقعیت که محصولات آرایشی و بهداشتی از نظر بالینی آزمایش شده اند، آنها را ایده آل می کند. آنها فقط شرایط را پنهان نمی کنند. آنها در واقع آنها را درمان می کنند. به همین راحتی است.

برخی از مسائل اساسی مرتبط با پوست که محصولات آرایشی و بهداشتی به کاربران کمک می کنند عبارتند از:

  • تیرگی پوست
  • آکنه و احتقان
  • علائم پیری
  • خشکی
  • رنگدانه
  • آسیب خورشید
  • چین و چروک و خطوط ظریف
  • جای زخم
  • درخشندگی پوست

چنین محصولاتی عمدتاً بارگیری می شوند اسید گلیکولیکرتینول، اسید هیالورونیک، ویتامین های A، B، C، پپتیدها، اسید لاکتیک و نیاسینامید.

اگر محصول مورد نظر شما اینها را داشته باشد، یک سیگنال سبز برای خرید است.

۵) آیا مواد فعال وجود دارد؟

اکثر محصولات مراقبت از پوست که در محفظه های براق در سوپرمال ها قرار می گیرند، فقط حاوی مواد پرکننده هستند.

بیشتر این مواد فقط به این دلیل هستند که محصول ممکن است بو و احساس خوبی داشته باشد.

بنابراین، مواد فعالی که در واقع به بهبود پوست شما کمک می کنند باید وجود داشته باشند. به عنوان یک قاعده کلی، هرگز یک محصول مراقبت از پوست که فاقد استرهای ویتامین A، ویتامین B، C و E است، نخرید.

۶) آیا می توان تست پچ انجام داد؟

به جای سرمایه گذاری دلارهای کلان در یک محصول جدید، یک گزینه مطمئن تر، انتخاب یک تست پچ است. بنابراین، هر زمان که یک محصول آزمایش کننده همیشه باشد، باید اولویت اصلی شما باشد.

چرا آزمایش پچ را توصیه می کنم؟ به این ترتیب، حتی اگر مطمئن نیستید که محصول برای پوست شما مناسب است، می توانید یک جهش ایمانی داشته باشید.

اگر یک عنصر خاص باعث تحریک، واکنش آلرژیک یا مسدود شدن منافذ شما شود، همیشه می توانید یک تستر را دور بیندازید.

یادداشت پایانی

شما از طریق پوست خود در این دنیا زندگی می کنید. مردم شما را از روی پوستتان می شناسند. این مسئولیت شماست که آن را زنده نگه دارید.

هرگز روی پوست خود آزمایش نکنید، به یک محصول تست نشده اعتماد نکنید و قبل از خرید این شش سوال را در ذهن داشته باشید. از این گذشته ، ما در مورد آن صحبت می کنیم ، این بخش اساسی بدن شما ، پوست شما است. ما باید بیشتر مراقب آن باشیم.

تو زیبایی. آن را در آغوش بگیر.

بیوگرافی نویسنده

سامی جی با الهام از کلمات، اشتیاق به نوشتن محتوا را از طریق زیبایی ایجاد کرده است. زیبایی و مراقبت از پوست علایق اصلی او هستند و همین باعث می شود که در این صنایع نویسندگی را آغاز کند. درک مزایای کلیدی این که چگونه محصولات خاصی پوست ما را تقویت می کنند برای او جذاب است و نوشتن را همیشه جذاب می کند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر