۶ عاملی که می تواند بر حق بیمه مدت شما تأثیر بگذارد – بلاگ Credihealth


حمایت مالی از عزیزان جدا از خود یک نگرانی مکرر در همه خانواده ها و مردم است. برنامه های بیمه به دلیل تغییر سبک زندگی و سواد مالی بهتر در بین مردم، به تدریج به عنوان یک ضروری برای مردم تبدیل شده است. پرداخت های کوچک به منظور آماده شدن برای آینده یک فعالیت ساده است، اما می تواند در زمان فرا رسیدن زمان، زندگی افراد وابسته به آن را بسیار تحت تاثیر قرار دهد.

از آنجایی که بازار بیمه مملو از برنامه های متعددی است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، با ویژگی های اضافی می توان روند انتخاب یک طرح را خسته کننده کرد. بنابراین، ابزارهایی مانند ماشین حساب بیمه مدت می توانند فرآیند تصمیم گیری را با محاسبه برخی هزینه های حق بیمه مورد انتظار و مبالغ پوشش پیش بینی شده ساده کنند.

ماشین حساب مدت بیمه عمر

ماشین حساب بیمه مدت دار یک ابزار آنلاین است که به افراد کمک می کند تا بر اساس درآمد، گروه سنی، بدهی های پولی خود، یک قیمت تقریبی در مورد سرمایه گذاری حق بیمه ای که باید برای بیمه مدت خود انجام دهند، دریافت کنند. یک ماشین حساب بیمه مدت دار همچنین می تواند میزان پوشش مورد نیاز را تحت طرح ایده آلی که یک بیمه گذار بالقوه باید با توجه به معیارهای فوق الذکر از آن استفاده کند، محاسبه کند. این ابزارها را می‌توانید در وب‌سایت‌های ارائه‌دهندگان بیمه بیابید تا با گزینه‌ها و فیلدهایی که قبلاً با گزینه‌های طرح بارگذاری شده‌اند، به‌صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرند.

عوامل مختلفی مانند سبک زندگی، شرایط سلامت، سن و درآمد تعیین کننده انتخاب طرح بیمه مدت دار است. آ ماشین حساب بیمه عمر مدت همچنین از این فیلدها برای محاسبه حق بیمه پیش بینی شده برای یک طرح استفاده می کند.

اجازه دهید به مواردی که بر حق بیمه مدت دار شما تحت یک طرح بیمه عمر مدت دار تأثیر می گذارد نگاهی بیندازیم:

  1. سن: این یک تصور اشتباه است که فرد تنها زمانی نیاز به بیمه مدت دار دارد که از سنین پایین خود گذشته باشد و تنها زمانی که افراد تحت تکفلی مانند همسر یا فرزندان داشته باشد. یکی از مضرات خرید بیمه طرح مدت دار در سنین بالاتر، هزینه بالای حق بیمه است، زیرا احتمال ابتلای فرد به بیماری یا بیماری در این سن بیشتر از سنین پایین است. یک ماشین حساب مدت بیمه عمر همچنین سن بیمه گذار را هنگام محاسبه حق بیمه تقریبی می پرسد، زیرا عامل مهمی برای ارائه دهندگان بیمه است.

خرید یک طرح بیمه بلندمدت در اواسط دهه بیست سالگی تصمیم ایده آلی است، زیرا هزینه حق بیمه به میزان قابل توجهی کمتر است و می توان زمانی که تحولات عمده زندگی مانند ازدواج یا فرزند داشت، شرایط پوشش خود را تغییر داد.

  1. عادات سبک زندگی: اولین قدمی که یک ماشین حساب مدت بیمه عمر از بیمه‌گذار بالقوه می‌خواهد برای محاسبه حق بیمه خود وارد کند، جدای از سن، جنسیت، درآمد سالانه آن است که وابستگی به دخانیات داشته باشد.

این عوامل در تعیین هزینه های حق بیمه تقریبی یک فرد ضروری هستند، اگر فرد امیدوار است که حق بیمه قابل توجهی مقرون به صرفه داشته باشد، باید زندگی خود را به سالم ترین راه ممکن انتخاب کند. غیر سیگاری بودن، در اواسط بیست سالگی، یا سبک زندگی نسبتاً متعادل با استرس کم.

  1. سایز خانواده: یکی از اولین کارهایی که یک بیمه گذار بالقوه باید انجام دهد، تعیین مخارج خالص خود به عنوان یک فرد و خانواده خود قبل از انتخاب پوشش تحت هر طرح بیمه مدت دار است. بیمه‌گذار باید یک طرح بیمه مدت‌دار را انتخاب کند که حداقل ۸ برابر بیشتر از هزینه‌های قابل پیش‌بینی خانواده‌اش باشد، به‌خصوص اگر آنها تنها درآمد دارند. اگر بیمه‌گذار خانواده بزرگ‌تری داشته باشد که به پوشش بیشتری نیاز دارد، هزینه‌های حق بیمه او نیز بالاتر خواهد بود.
  2. احتمال ابتلا به بیماری های ارثی یا بیماری های قبلی: یکی از عواملی که ارائه دهندگان بیمه می سنجند این است که بیمه گذار شرایط پزشکی موجود داشته باشد یا خانواده وی سابقه بیماری داشته باشد. از آنجایی که بیماری ها نیاز به پوشش اضافی دارند، هزینه های حق بیمه برای چنین بیمه شدگانی بیشتر خواهد بود.
  3. جنسیت: ارائه دهندگان بیمه هنگام انتخاب طرح، امید به زندگی جنسیت مربوطه بیمه گذار را بررسی می کنند. یک ماشین حساب مدت بیمه عمر نیز حق بیمه پیش بینی شده را بر اساس جنسیت یکی از رشته ها محاسبه می کند. از آنجایی که زنان امید به زندگی بالاتری دارند، ممکن است هزینه های حق بیمه کمتری داشته باشند.
  4. مدت تصدی سیاست: انتخاب شغلی که فرد انجام می دهد نیز بر هزینه های حق بیمه پرداختی در طول سال ها تأثیر می گذارد. یک ماشین حساب بیمه مدت نیز این فیلد را به عنوان یک متریک محاسبه می خواهد. ممکن است خرید یک طرح کوتاه مدت با حق بیمه مقرون به صرفه باشد، اما پس از اتمام دوره تصدی، سن بیمه شده افزایش می یابد که در زمان تمدید کامل بیمه نامه، هزینه حق بیمه افزایش می یابد.

را مزایای بیمه مدت دار پوشش نیازهای بیمه شده و افراد تحت تکفل آنها را از طریق مبلغ سود تضمینی در صورت فوت بیمه گذار امکان پذیر می کند. با این حال، خرید یک طرح بیمه مدت دار می تواند یک فرآیند دلهره آور باشد، اما با ابزارها و منابع صحیح در دست، فرد می تواند از بهترین برنامه های مدت دار استفاده کند و از آینده خود مطمئن باشد.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات، و داده‌های موجود در این انتشارات متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان منفرد است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر