۶ مزیت مهم درمان – بلاگ Credihealth


در طول درمان، می توانید خدمات مشاوره حرفه ای سلامت روان را از طریق جلسات داخل مطب یا جلسات اینترنتی انتظار داشته باشید. اگر می‌خواهید در خانه‌تان راحت بمانید، می‌توانید جلسات مشاوره آنلاین را برنامه‌ریزی کنید که از طریق چت بلادرنگ، ویدئو کنفرانس و سایر روش‌ها در دسترس هستند. بسته به در دسترس بودن و سطح راحتی خود، می توانید هر حالت مشاوره ای را برای رسیدگی به مسائل خود انتخاب کنید و قرار ملاقات خود را با کارشناسان گفتگوی پررونق رزرو کنید. در این مقاله با فواید درمان و اینکه چگونه می تواند کیفیت زندگی شما را بهبود بخشد آشنا می شویم.

مزایای درمان

درمان می تواند طیف وسیعی از مزایای را به شما ارائه دهد. هر کدام در مراحل مختلف زندگی مفید خواهند بود و به شما کمک می کنند تا خود را ارتقا دهید و درک دیگران را درک کنید. برخی از مزایا به شرح زیر است.

۱. مکانیسم های مقابله سالم توسعه یافته است

احساس استرس، افسردگی و اضطراب در دنیای امروز رایج است. توانایی برخورد به شیوه ای سالم، مثبت و سازنده جایی است که تفاوت برای هر فرد نهفته است. کسانی که نمی توانند مسائل را شناسایی کنند و در هنگام سخت شدن شرایط از درخواست کمک اجتناب می کنند، نمی توانند در هیچ شرایطی به آرامش خاطر دست یابند. حضور در درمان می تواند این را تغییر دهد. با کار با یک متخصص دارای مجوز متخصص در حوزه مشکل‌ساز شما، می‌توانید مکانیسم‌های مقابله سالمی را بیاموزید که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا چالش‌های زندگی را بدون فرسودگی دنبال کنند.

۲. مشکلات تنهایی حل شد

تنهایی مشکلی است که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند. احساس انزوا می تواند به یک موقعیت طاقت فرسا بیفزاید. در چنین شرایطی، یک سیستم حمایتی مانند یک درمانگر می تواند به رویارویی با چالش ها در زمانی که احساس می کنید تحت فشار هستید کمک کند. وظیفه درمانگر گوش دادن، پرسیدن سؤالات مناسب و سپس یافتن راه حل برای مدیریت مشکلاتی است که فرد با آن روبرو می شود، به بهترین شکل ممکن. داشتن یک نفر برای صحبت کردن می تواند تفاوت قابل توجهی ایجاد کند.

همچنین بخوانید: [highlight color=”yellow”]سلامت روان در طول کرونا و ابتکار دولت[/highlight]

۳. دستیابی به اهداف آسان می شود

در طول فرآیند درمان، یک درمانگر با مشتری کار می کند و اهدافی را برای رشد او تعیین می کند. درمانگر همچنین در مسیر رسیدن و تحقق این اهداف کمک خواهد کرد. توانایی تعریف اهداف و دستیابی به آنها نه تنها در درمان بلکه در زندگی روزمره نیز اهمیت دارد.

فرد متوجه خواهد شد که دستیابی به اهداف نیز به عزت نفس او کمک می کند. وقتی کسی هدفی را تعیین می کند و به آن می رسد، احساس می کند که انجام شده است. به همین ترتیب، در صورت شکست، درس می آموزند و به جلو می روند و به رشد شخصی خود می افزایند. این باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می شود. آنها در نسخه بهتر خود به تدریج با فشار دادن مرزهای خود رشد می کنند. بیشتر اوقات، نقشی اساسی در لذت بردن از آنچه که زندگی با حداکثر ظرفیت خود ارائه می دهد، ایفا می کند.

۴. غلبه بر تجربیات آسیب زا گذشته

هنگامی که بدون مراقبت رها می شود، مسائل گذشته می توانند باقی بمانند و تأثیر نامطلوبی بر زندگی روزمره فرد بگذارند. غلبه بر ترومای گذشته آسان‌تر از انجام دادن است، اما می‌توان در حین کار با یک درمانگر به آن دست یافت. درمانگران تحت آموزش، آموزش، و موارد تحت نظارت قرار گرفته‌اند تا تکنیک‌های مبتنی بر علم را بیاموزند و به کار ببرند تا به کسی کمک کنند تا از طریق چیزها حرکت کند.

طبیعی است که در مورد بحث در مورد آسیب های قبلی و رویدادهای ناراحت کننده احساس تردید کنید. برخی از مسائل در زندگی کنونی شما ممکن است نتیجه ترومای قبلی باشد، و با پرداختن به آن علت اصلی، فرد ممکن است برای حرکت به جلو مجهزتر شود. زمان می برد، اما با فداکاری قوی، تمایل، و کمک یک درمانگر، غلبه بر چنین آسیب های گذشته امکان پذیر است.

هدف شکستن الگوهای مخرب و اتخاذ عادات سالم و در عین حال ایجاد مرزهایی برای جلوگیری از عود است. به یاد داشته باشید، کارشناسان بهداشت روان آموزش های فشرده ای را در مورد نحوه عملکرد ذهن انسان، واکنش های عاطفی و درک بیمار بدون قضاوت گذرانده اند. صادقانه و آسیب پذیر بودن، عامل اصلی موفقیت درمان است.

۵. روابط بهبود یافته

روابط ارتباط بسیار نزدیکی با رشد شخصیت ما دارد. روابط درست می تواند از ما انسان های بهتری بسازد، در حالی که روابط نادرست می تواند ویرانی ایجاد کند و به طور قابل توجهی ما را به پایین بکشاند. برای داشتن بهترین کیفیت زندگی، باید از روابط مثبت و همدلانه با دیگران لذت ببریم. هنگام رفتن به درمان، روابطی که فرد با دیگران دارد حتماً ظاهر می شود. این یک نکته مثبت است زیرا به مطرح کردن مسائل حساس رابطه و همچنین بهبود آنها کمک می کند.

۶. سلامت جسمانی را بهبود می بخشد

اغلب در زمینه درمان یا روان درمانی، تمام تمرکز بر جنبه روانشناختی چیزها است، اما به عنوان موجودات فیزیکی، تظاهرات فیزیکی ما نیز در معادله نقش دارند. برخی از مزایای اضافی که افراد به دلیل مشاوره دریافت می کنند می تواند انرژی بیشتر، خواب راحت تر و اشتهای بهتر باشد. این اغلب یک اثر پراکنده دارد، افراد را فعال تر می کند، که می تواند احساسات مثبت را افزایش دهد.

درمان معمولاً یکی از بهترین سلاح‌های ما در برابر طیف وسیعی از مسائل روان‌شناختی مانند افسردگی، اضطراب، اختلالات دوقطبی و غیره است. با این حال، درمان فراتر از بیماری های روانی است. این به افراد کمک می کند تا با مسائل آزاردهنده روتین مانند مشکلات روابط، رویدادهای دشوار زندگی و مشکلات رفتاری مقابله کنند. می‌توان همه چیز را درست انجام داد، زندگی ایده‌آلی داشت، ورزش کرد، رژیم غذایی سالم داشت، اما نداشتن آرامش می‌تواند زندگی را سخت و سنگین کند. درمان یک منبع حمایتی منحصر به فرد برای مقابله با این شرایط آزاردهنده و داشتن زندگی بهتر است.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر