۶ هتل برتر ایران


۶ سایت برتر رزرو هتل در ایران سال هاست که برای جذب مخاطبان هدف خود از بازار رزرو هتل با یکدیگر رقابت می کنند. این سیستم ها ابزارهای ویژه و کاربردی را در نظر می گیرند تا کاربر بتواند به راحتی اتاق هتل خود را رزرو کند (حتی از ماه ها قبل به خصوص در زمان های پیک سفر). در این مقاله می خوانیم که سایت های مشابه خارجی چیست، رزرو آنلاین هتل چه مزیت هایی دارد و بهترین مکان ها برای رزرو هتل در ایران کدامند.

چرا ارائه هتل به صورت آنلاین مطلوب است؟

در گذشته (قبل از قدرت مدیریت هتل)، مردم تنها ۲ راه برای رزرو هتل داشتند:

۱. با انتخاب شهری که قرار است به آنجا بروند، از در دسترس بودن هتل در شهری که می روند مطلع می شوند و اتاق ها را بررسی می کنند و در نهایت با استفاده از شماره تماس یا سایر روش های ارتباطی با هتل اقدام به رزرو می کنند. در این حالت در شرایطی امیدوارکننده، طرف با دیدن عکس ها اتاق ها را دید اما این روند به دلیل اینکه موضوع در اینترنت نیست، زمان زیادی را برای کارکنان هتل و متقاضی گرفت.

۲. در این صورت پس از انتخاب مقصد و شروع سفر، طرف برای ثبت نام در ورودی شهر به ایستگاه های گردشگری جذب شده است. در همین شرایط از قبل هتل را می شناخت و با حضور در هتل اتاق را رزرو کرد. در این صورت ممکن است اتاق (اتاق مناسب) در مدت اقامت مسافر قابل رزرو نباشد.

دلیل افزایش رزرو آنلاین هتل

سیستم رزرو هتل برای ایجاد بستری برای مقایسه هتل ها با هتل ها، اتاق های دارای اتاق و بررسی شرایط و امکانات یک اتاق خاص بسیار محبوب شده است. دسته بندی هتل ها، دسته بندی هتل های سطح شهر، ایجاد دسته بندی برای راحتی کاربران و … تنها بخشی از خدمات ویژه این سامانه ها می باشد. یکی دیگر از دلایل موفقیت این سیستم ها امکان بررسی قیمت ها قبل از رزرو و داشتن تیم پشتیبانی برای همراهی مسافران است.

۶ سیستم رزرو آنلاین هتل

علی بابا

علی بابا برندی از هلدینگ پرافتخار توشا (توسعه بهترین تجربه سفر) است، سیستمی که به لطف حمایت شما در بالای پلت فرم گردشگری کشور ایستاده است. ما از این وضعیت راضی نیستیم و تلاشمان برای بهبود لحظه ای متوقف نمی شود. درست است که ما در این جاده پر پیچ و خم تنها نیستیم و همسفران شایسته شما بزرگترین مشوق ما هستند.

هتلدار

هتلیار با اتصال به شبکه هتل های ایران به شما کمک می کند تا هتل مورد نظر خود را در داخل ایران (نه خارج از آن) رزرو کنید.

بازی سفر

سفربازی یکی از معتبرترین و بزرگترین سامانه های رزرواسیون در ایران است. تعدد و تنوع اقامتگاه ها گارانتی بهترین قیمت هتل و تمامی اقامت ها و پشتیبانی ویژه را برای شما به ارمغان آورده است. رزرو هتل، اجاره آپارتمان و ویلا، رزرو مهمان، رزرواسیون بوم گردی، رزرو کابین و اجاره قایق تفریحی از جمله خدمات مسافرتی است.

اسنپ ​​تور

در اسنپ تریپ با چند کلیک می توانید پروازها و اقامتگاه های مختلف را مرور کنید و با انتخاب مناسب ترین گزینه ها سفری عالی داشته باشید.

پرواز امروز

آژانس آبنوس گشت تهران (Fly Today) از سال ۱۳۸۳ با هدف ارائه خدمات نوین، جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات به آژانس های همکار و میهمانان محترم شروع به کار کرد. آبنوس تور تهران با تکیه بر تجربه و استفاده از بهترین شیوه های مورد نیاز در صنعت مسافرت آنلاین (OTA) بهترین خدمات رزرو آنلاین شامل پرواز، هتل، حمل و نقل، قطارهای خارجی، سفرهای دریایی و بیمه مسافرتی را به مشتریان خود ارائه کرده است.

۲۴ بمان

آژانس رزرواسیون هتل اقامه ۲۴ در ایران، مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این زمینه، از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه رزرواسیون توریست آغاز کرد.