۶ چیزی که زنان برای داشتن یک زندگی جنسی رضایت بخش به آنها نیاز دارند – وبلاگ Credihealth


یک زندگی جنسی رضایت بخش کلیدی برای خوشبختی هم در یک رابطه و هم در زندگی به طور کلی است، تأثیر تحقق میل جنسی به چند چهره در زندگی گسترش می یابد.

صمیمیت، ارتباط، تمایلات جنسی، و همه پیچیدگی‌های عمیق شما چیزی است که باید به درستی مورد توجه قرار گیرد تا بتوانید دقیقاً معنای «رضایت‌بخش» را برای خود کشف کنید و این شادی را در زندگی عاشقانه خود حفظ کنید.

با بسیاری از راه های موجود برای نزدیک شدن به این موضوع، از خودیابی انفرادی با کیفیت بالا اسباب بازی های جنسی زنانه داشتن شریک (یا چند شریک!) سرگرم کننده، و بسیاری از شخصیت های جنسی منحصر به فرد، ممکن است انجام آن کاری دشوار به نظر برسد.

اما اگر زنی هستید که می‌خواهید زندگی جنسی خود را چاشنی کنید و زندگی روزمره خود را سرگرم‌کننده کنید، اینجا هستید تا آن را آسان کنید.

زمانی را به اروتیسم اختصاص دهید.

 • به خودتان زمان بدهید و از کشف محدودیت های جنسیت خود نترسید، چه به تنهایی با استفاده از اسباب بازی های جنسی یا با شریک زندگی. روتین یک قاتل اشتیاق است، بنابراین تازه و هیجان انگیز نگه داشتن چیزها باعث می شود که رابطه جنسی کهنه نمی شود.
 • خود را در رختخواب هم لمس کنید. پسرها وقتی زنی اعتماد به نفس داشته باشد که خودش را در رختخواب لمس کند، دوست دارند. اگر می‌خواهید او را روشن کنید، از امتحان کردن آن نترسید و شاید خودش هم به این سرگرمی بپیوندد!

صمیمیت فرضیه است هم به عنوان محرکی برای میل جنسی و هم به عنوان پاداشی که از تجربه برانگیختگی جنسی و به ویژه ارگاسم حاصل می شود، استفاده کنید، بنابراین از لمس کردن خود به عنوان محرک عالی برای هیجان بیشتر استفاده کنید.

جرأت کنید چیزهای جدید را امتحان کنید

کلید داشتن رابطه جنسی نفس گیر “آزمایش” است.

به یاد داشته باشید که چیزها را تازه نگه دارید و برای چیزهای جدید باز باشید. قرار نیست همه چیز برای شما به عنوان یک زوج کار کند، اما تجربه کردن نیمی از لذت است! و هرگز متوجه نمی شوید که چیزی را دوست دارید تا زمانی که به طور هدفمند متوجه آن شوید، پس ادامه دهید و آن را امتحان کنید.

دنیای سکس گسترده است، و برای لذت بردن هر چه بیشتر از آن، مهم است که هنگام شروع به کاوش، ذهن خود را باز کنید و هرگز درباره خودتان و طرز فکر شما یا شریک زندگیتان قضاوت نکنید.

«آشنایی مرگ میل جنسی است. هر چه بیشتر به کسی عادت کنیم، رابطه جنسی هیجان انگیزتر می شود.» – الیسون مون.

 • سکس تلفنی داشته باشید رابطه جنسی نباید فقط فیزیکی باشد.

ارسال متن های سکسی. متن‌های سکسی یا بهتر بگوییم «sexting» بسیار خشمگین است و راهی عالی برای ایجاد انتظارات شهوانی

 • روی لباس زیر گرم سرمایه گذاری کنید. سکسی بودن یعنی نگاه کردن و احساس کردن نقش اول برای خود و سپس برای شریک زندگی تان.
 • موقعیت ها را تغییر دهید راز رابطه جنسی رضایت بخش، تنوع است. مطمئن شوید که وارد همان روال قبلی نمی‌شوید و با تغییر موقعیت‌های زیادی آن را مخلوط می‌کنید. یک کپی از کاما سوترا دریافت کنید. آن را بخوانید و در مورد موقعیت های جدید صحبت کنید. چرا روی این کتاب جنسی کلاسیک سرمایه گذاری نمی کنید و ببینید چند تا از آنها را می توانید تسلط دهید؟
 • بازی نقش را امتحان کنید. گاهی اوقات فرار از واقعیت با آزمایش نقش آفرینی، هیپنوتیزم شهوانی یا هر چیز دیگری که شما را حتی برای لحظه ای از واقعیت دور می کند، می تواند خوب باشد.

خجالتی نباش!

برای داشتن رابطه جنسی شگفت انگیز، باید تعصبات را کنار بگذارید و به روی تمایلات جنسی باز شوید. نسبت به خود و بدن خود مطمئن باشید.

 • این کار را با چراغ روشن انجام دهید. او می خواهد بدن شما را ببیند و با تماشای اینکه شما دو نفر با هم پایین و کثیف شده اید، برانگیخته می شود. زیر پتو پنهان نشوید و نورها را پایین نیاورید. خودت را نشان بده!
 • با صدای بلند باشید هیچ چیز آزاردهنده‌تر از رابطه جنسی نیست، آنقدر آرام که بتوانید صدای افتادن آن را بشنوید. از اینکه کمی صدادار باشید نترسید. گاهی اوقات خیلی خوب است که اجازه دهید آن را پاره کند و با درونی وحشی خود نیز در تماس باشید و تمام چیزهای شیطانی را که همیشه می خواستید بگویید!
 • آهسته تر رابطه جنسی همیشه نباید با شکستن اثاثیه باشد! گاهی اوقات کاهش سرعت، به خصوص درست در انتها، ارگاسم قدرتمندتر و شدیدتری را به مرد شما و خودتان ارائه می دهد. چیزی که او مطمئناً برای آن بسیار سپاسگزار خواهد بود!
 • با هم پورن تماشا کنید پورن راهی آسان و قابل اعتماد برای ایجاد روحیه هر دوی شماست و به زندگی جنسی شما رونق بیشتری می بخشد!
 • تحت سلطه باشد. اجازه دادن به پسرتان در دست گرفتن کنترل نیز می‌تواند یک تغییر بزرگ برای او باشد، بنابراین فراموش نکنید که هر چند وقت یکبار به او اجازه دهید دست بالا را داشته باشد. • فانتزی های خود را به اشتراک بگذارید. عمیق ترین و وحشیانه ترین فانتزی او هرچه باشد، از او بخواهید آن را به شما بگوید و سپس آن را اجرا کنید!
 • مسلط باش این می تواند برای یک پسر خوب باشد که هر چند وقت یکبار کنترل او را در دست بگیرد. مطمئن شوید که با سلطه ی درونی خود در تماس هستید و فقط یک شب با در دست گرفتن کامل مسئولیت آن را دنبال کنید!
 • اذیت کردن یکی از بزرگترین رازهای یادگیری نحوه رضایت یک مرد در رختخواب این است که یک متلک واقعی باشید. تمسخر تنش جنسی را افزایش می دهد و وقتی آخرش اتفاق می افتد آن را خوشمزه تر می کند!

برای اینکه بدانید در اتاق خواب چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید

رابطه جنسی یک خیابان دو طرفه است و او راضی نمی شود مگر اینکه بداند کار خوبی انجام داده است.

برقراری ارتباط. رابطه جنسی به معنای ارتباط خوب است. وقتی در مورد آن صحبت می کنید بخندید، اگر نیاز دارید جدی باشید. هر کاری را انجام دهید تا این درها را به روی ارتباطات جنسی در زندگی عاشقانه خود باز کنید، و این به شما کمک می کند تا مشخص کنید چه چیزی را در اتاق خواب دوست دارید یا دوست ندارید.

این واقعا مهم است که به یاد داشته باشید که رابطه جنسی، بیش از هر چیز دیگری، باید سرگرم کننده باشد. اما گاهی اوقات همه چیز ناخوشایند یا اشتباه می شود، و این کاملاً اشکالی ندارد، بنابراین هرگز اجازه ندهید یک سکسکه باعث کاهش سرعت شما شود.

پس از آن، دوباره جمع شوید و حال و هوای تزئین اتاق خود را با نورهای کم نور، موسیقی رمانتیک و عطر دلپذیر تنظیم کنید. کمی پیش بازی انجام دهید و سپس مستقیماً در آن غوطه ور شوید، هرگز به اشتباهی که دفعه قبل رخ داده است فکر نکنید، و فقط روی چیزهایی که قرار است آینده (به معنای واقعی کلمه!) تمرکز کنید.

سلامتی کلید است

مهم است که در شرایط جسمی، عاطفی و روانی خوبی باشید تا قبل از ارگاسم بیشتر دوام بیاورید و از برخوردهای خود لذت بیشتری ببرید.

تمرینات زیادی وجود دارد که کف لگن شما را سفت می کند، بنابراین چیزهایی مانند Kegels را بخشی جدایی ناپذیر از برنامه تمرینی خود قرار دهید.

طبق علم دایرکت، افزایش هورمون استروئید جنسی ناشی از ورزش در عضلات وجود دارد و با فعال بودن می توانید این هورمون را تقویت کنید.

“کمک عمده به کیفیت رابطه توسط زوج انجام می شود صمیمیت عاطفی، زیرا به کاهش استرس روزانه کمک می کند و در نتیجه رفاه و سازگاری شریک زندگی و همچنین رضایت آنها از رابطه جنسی را افزایش می دهد. از آنجا که به هر حال، استرس یک قاتل صمیمیت است، بنابراین هر کاری که می توانید در زندگی انجام دهید تا سطح استرس خود را کاهش دهید و محرک های استرس را کاهش دهید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر