۷ راه حل برای رفع خارش پوست برای همیشه در حیدرآباد


همه ما آرزوی داشتن پوستی بدون نقص و درخشان را داریم. داشتن پوستی شفاف در این سبک زندگی پرمشغله یک ماموریت است، تقریبا هر روز با چالش ها و بارهای کاری جدیدی روبرو می شویم که بر سلامت و پوست ما تأثیر می گذارد.

ما جذب بسیاری از محصولات مراقبت از پوست در بازار و اینفلوئنسرهای مختلف در مجلات یا رسانه های اجتماعی هستیم که تکنیک های مختلف مراقبت از پوست را ارائه می دهند، اما ما در درک انواع پوست خود ناتوان هستیم و در نهایت محصولات نامناسبی را برای پوست خود انتخاب می کنیم.

7 راه حل برای رفع خارش پوست برای همیشه در حیدرآباد

آرایش یک راه حل موقت است که مشکل پوست شما را پنهان می کند اما پوست شما را درمان نمی کند. لوازم آرایشی می تواند به پوست شما آسیب برساند و مشکل را بیشتر تشدید کند.

در اینجا چند نکته اثبات شده برای پوستی سالم و درخشان آورده شده است:

  • صورت خود را دو بار در روز بشویید

دو بار شستن صورت در روز می تواند از بروز آکنه و جوش جلوگیری کند، در مطالعات اخیر نشان داده شده است افرادی که صورت خود را دو یا سه بار در روز می شویند در کاهش جوش و مشکلات آکنه نتایج خوبی کسب می کنند، در حالی که افرادی که موفق به شستشوی صورت خود نمی شوند. . صورت دو بار با مشکلات پوستی آنها بهبود نیافت.

افزودن یک پاک کننده ملایم به روتین مراقبت از پوست شما همیشه یک شروع عالی است. همیشه لازم نیست که یک محصول شیک تر با بوی خوب بهترین پاک کننده برای صورت شما باشد زیرا حاوی مواد شیمیایی مختلفی است که ممکن است به پوست شما آسیب برساند، بلکه انتخاب یک پاک کننده ملایم با بوی کمتر و ترکیب مناسب می تواند انتخاب خوبی باشد.

این یکی از بهترین راه حل ها برای تمام مشکلات پوستی شما است، زیرا نوشیدن آب فراوان می تواند بدن شما را سم زدایی کند که به داشتن پوستی سالم کمک می کند. نوشیدن ۸ لیوان آب در روز می تواند به شما کمک کند پوستی شفاف و عاری از آکنه یا تیرگی داشته باشید و در عوض به درخشندگی و تنفس مناسب پوست کمک می کند.

نخوابیدن مناسب می تواند باعث ایجاد ترک در پوست شود. کم خوابی تا حدودی می تواند باعث اعمال تحریک آمیز در بدن شما شود و در نتیجه باعث گسترش آکنه و سیاهی زیر چشم شود.

7 راه حل برای رفع خارش پوست برای همیشه در حیدرآباد

برای لایه برداری بخش مهمی از روتین مراقبت از پوست شماست، لایه برداری به حذف سلول های مرده پوست کمک می کند، به پوست شما کمک می کند درخشان به نظر برسد و از پیری زودرس جلوگیری می کند. لایه برداری دو بار در هفته بسیار مهم است، برای لایه برداری های شیمیایی مانند لوسیون ها یا ماسک ها، دو بار در هفته و برای لایه برداری فیزیکی، سه تا چهار روز در هفته را هدف قرار دهید. پوست مستعد آکنه باید قبل از استفاده از هر گونه روش لایه برداری، ابتدا با یک متخصص پوست مشورت کند.

CTSM مخفف عبارت Cleansing – Toning – Serum and Moisturizing است. این فرآیند معمولاً یک پوست صورت است که به خوبی شناخته شده است زیرا یک پایه شفاف برای پوست شما فراهم می کند. هر بار که صورت خود را بعد از بیدار شدن در صبح و قبل از خواب شب می شویید، فراموش نکنید که روال CTSM را نادیده بگیرید.

از آنجایی که همه افراد دارای نوع پوست متفاوتی هستند، بسیار مهم است که قبل از استفاده از هر یک از این محصولات، نوع پوست خود را بشناسید تا کار روتین را شروع کنید. قبل از شروع هر محصول مراقبت از پوست، مشاوره با یک متخصص پوست گزینه خوبی است.

  • انتخاب محصولات آرایشی مناسب

مشاهده شده است که افرادی که بیشتر از محصولات آرایشی استفاده می کنند اغلب با مشکلات پوستی و جوش مواجه می شوند. انتخاب آرایش مناسب بسیار مهم است زیرا می تواند پوست شما را مسدود کند و منجر به آکنه و جوش شود. همیشه بهتر است یک پایه آرایش بدون چربی برای پوست خود انتخاب کنید. برخی از نکاتی که باید قبل از استفاده از هر پایه آرایشی یا محصولی در نظر داشته باشید عبارتند از:

  • همیشه قبل از آرایش برس ها و مخلوط کن های آرایشی خود را تمیز کنید، زیرا حاوی باکتری هایی هستند که می توانند باعث ترک خوردن پوست شوند.
  • قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید.
  • قبل از استفاده از هر محصولی دست های خود را بشویید.

ما می توان فهمید که انجام تمام کارهای روتین مراقبت از پوست در بالا می تواند کمی مشکل باشد زیرا بسیاری از ما نوع پوست خود و محصولات مناسب برای استفاده را نمی دانیم، بنابراین اگر نمی دانید همیشه با یک متخصص پوست خوب مشورت کنید. اینجا چندتا یکی داشته باش مرکز پوست در حیدرآباد می توانید جستجو کنید: –

  • کلینیک پوست اولیویا
  • کلینیک پاتراس
  • کلینیک پوست و مو پیشرفته کیران
  • کلینیک امگا

مراجعه به بهترین جراح پلاستیک و متخصص پوست گاهی اوقات می‌تواند گران‌تر باشد که نرخ هشداردهنده‌ای در هند است. ایمو کارت دیجیتال سلامت باجاج finserv راه حلی برای هر مشکلی است. می توانید از کارت برای تامین هزینه های درمان خود استفاده کنید. کارت فین‌سرور سلامت باجاج با بسیاری از امکانات دیگر ارائه می‌شود که می‌توانید به راحتی از آنها استفاده کنید، محدودیت از پیش تأیید شده ۴ لک، مدت انعطاف‌پذیر، یک کارت برای خانواده شما، پیشنهادات و تخفیف‌های انحصاری را ارائه می‌دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر