۷ نکته احمقانه برای پس انداز برای بازنشستگی – وبلاگ Credihealth


چه تازه وارد بازار کار شده باشید و چه در آستانه خروج باشید، همچنان می توانید تخم لانه خود را پرورش دهید. همه‌گیری به ما نشان داده است که پول در کنار ماست بسیار مهم است زیرا دولت ها نمی توانند شما را به طور دائم از شر مالی نجات دهند اشتباهات در پایان، آن است شما که قرار است از آنها مراقبت کند خودت. هنگام برنامه ریزی برای بازنشستگی، هر چه زودتر شروع کنید پس انداز، به لطف قدرت بهره مرکب، وضعیت بهتری خواهید داشت

به قول ویکی پدیا: بهره مرکب عبارت است از اضافه شدن سود به مبلغ اصلی وام یا سپرده. همچنین به توانایی دارایی های شما برای ایجاد درآمد اشاره دارد که می توانید برای توسعه سود خود دوباره سرمایه گذاری کنید. حتی اگر دیر پس‌انداز را در ۴۵ سالگی شروع کرده‌اید یا هنوز در ۲۵ سالگی شروع نکرده‌اید، لازم است بدانید که تنها نیستید و اقداماتی وجود دارد که می‌توانید برای افزایش پس‌انداز بازنشستگی خود انجام دهید.

هفت نکته زیر را در نظر بگیرید، که می تواند به شما کمک کند پس انداز خود را افزایش داده و به شما در پیگیری برنامه بازنشستگی رویایی خود کمک کند.

همین امروز پس انداز را شروع کنید

اگر هنوز در ۲۰ سالگی هستید، بهتر است تا جایی که می توانید پس انداز کنید و بگذارید سود مرکب کار خود را انجام دهد.

به عنوان مثال، یک فرد ۲۵ ساله که ۷۵ دلار در ماه سرمایه گذاری می کند، تا سن ۶۵ سالگی دارایی های بیشتری نسبت به زمانی که در ۳۵ سالگی شروع به سرمایه گذاری ۱۰۰ دلار در ماه کرده بود – با وجود سرمایه گذاری کمتر در هر دوره، جمع آوری می کند. از این رو، سرمایه گذاری مقدار کمتری در هر ماه در مدت زمان طولانی می تواند به طور قابل توجهی بر نتایج سرمایه گذاری تأثیر بگذارد تا مقدار قابل توجهی پول برای یک دوره کوتاه تر.

به ۴۰۱ (K) خود کمک کنید

طرح ۴۰۱ (k) به شما امکان می دهد پول قبل از مالیات را مشارکت دهید، که می تواند به طور قابل توجهی برای شما مفید باشد. ۴۰۱(k) به عنوان یک برنامه پس انداز و سرمایه گذاری بازنشستگی که برخی از کارفرمایان ارائه می دهند تعریف می شود. این طرح به شما معافیت مالیاتی برای پولی که کمک می کنید می دهد. کمک ها به طور خودکار از چک های حقوق شما برداشته می شود و در وجوه موجود مورد نظر شما سرمایه گذاری می شود.

طرح‌های ۴۰۱(k) دارای محدودیت مشارکت سالانه ۱۹۵۰۰ دلار در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۵۰۰ دلار برای سال ۲۰۲۲ هستند (برای افراد ۵۰ سال یا بیشتر، ۲۶۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۱ و ۲۷۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۲).

فرض کنید که در گروه مالیاتی ۱۲ درصد قرار دارید و قصد دارید ۱۵۰ دلار در هر دوره پرداخت کمک کنید. از آنجایی که هنوز مالیات بر درآمد فدرال بر این پول اعمال نشده است، دستمزد دریافتی شما تنها ۱۳۲ دلار کاهش می یابد. مانند مالیات بر درآمد ایالتی و محلی مدیکر، بقیه تعرفه ها برای چک حقوق شما اعمال می شود. این بدان معنی است که شما می توانید بدون کاهش بودجه ماهانه، مقدار بیشتری از درآمد خود را سرمایه گذاری کنید.

عادات خرج کردن خود را کنترل کنید

بعد از هر ماه، مدتی را به تجزیه و تحلیل عادات خرج کردن خود اختصاص دهید. و اگر خرج زیادی می کنید، بهتر است هزینه های خود را در هفته پیگیری کنید.

بیش از ۵۰ درصد پول خود را صرف چه چیزی می کنید؟ آیا عمدتاً غذا است یا بیشتر برای تفریح ​​و خرید هزینه می کنید؟

شما می توانید با پخت و پز بیشتر در خانه به جای سفارش غذا، پولی را که برای غذا صرف می شود، کاهش دهید. و اگر همیشه به جلسات یا گردهمایی ها نمی روید، دیگر نیازی به خرید لباس نیست.

ذخیره وجوه اضافی

اگر در پایان ماه جایزه دریافت می‌کنید، فقط با خرید یک کیف دستی جدید یا یک ساعت با طراحی کاملاً جدید، خودتان را درمان نکنید.

آیا در حال حاضر به کیف یا ساعت نیاز دارید؟ اگر پاسخ منفی است، آن پاداش را دور بریزید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به بودجه اضطراری نیاز داشته باشید، بنابراین بهتر است مقداری از آن را پس انداز کنید و بقیه را برای برنامه بازنشستگی خود استفاده کنید.

تأخیر در تامین اجتماعی

قبل از رسیدن به ۷۰ سالگی، می توانید هر سال دریافت پرداخت تامین اجتماعی را به تعویق بیندازید. ۶۲ سالگی اولین سنی است که می توانید دریافت مزایای بازنشستگی را شروع کنید. اما به ازای هر سالی که صبر کنید تا به ۷۰ سالگی برسید، سود ماهیانه شما افزایش می یابد.

بنابراین بازنشستگی در ۶۷ سالگی مزایای بیشتری نسبت به بازنشستگی در سن ۶۳ سالگی به همراه خواهد داشت. بنابراین، عقب انداختن بازنشستگی شما حتی یک سال می تواند تفاوت قابل توجهی ایجاد کند.

یک هدف مالی تعیین کنید

قبل از خواب دیدن خانه بازنشستگی خود، سعی کنید هر ماه چند هدف تعیین کنید.

فرض کنید می خواهید ۷۰ دلار در این ماه پس انداز کنید، به این فکر کنید که برای رسیدن به این هدف چه کاری می توانید انجام دهید. پس از اینکه مبلغ مورد نظر خود را با موفقیت پس انداز کردید، حس موفقیت و اعتماد به نفس شما افزایش می یابد و به زودی با تعیین یک نقطه عطف دیگر، مایل به صرفه جویی بیشتری خواهید بود.

صندوق های مراقبت طولانی مدت را بررسی کنید

اگرچه سالمندان برای پرکردن تنهایی خود به دنبال خانه های سالمندان هستند، دیگران ممکن است بخواهند در خانه محقر خود بمانند.

برای کسانی که قصد دارند در خانه بازنشسته شوند، صندوق های مراقبت طولانی مدت می تواند به آنها کمک کند تا بازنشستگی خود را تضمین کنند. در واقع، در سال ۲۰۱۹، ایالت واشنگتن صندوق مراقبت های WA را ارائه کرد که یک مزیت بیمه ای با هدف کمک به ساکنان مسن تر است.

طرحی که به تصویب رسید، از ۰.۵۸٪ مالیات بر حقوق استفاده می کند تا حداکثر ۳۶۵۰۰ دلار مزایا را برای افراد برای تأمین هزینه های مراقبت های بهداشتی خانگی خود بپردازد.

در مالیات مراقبت های طولانی مدت ایالت واشنگتن انتظار می رود این طرح تا سال ۲۰۵۲ حدود ۳.۹ میلیارد دلار از هزینه های مدیکر ایالت را صرفه جویی کند. ذینفعان می توانند انتظار داشته باشند که از سال ۲۰۲۵ وجوه جمع آوری کنند. سیاستمداران و دیگر مقامات ایالتی متوجه نیاز مبرم به مراقبت از جمعیت سالخورده خود می شوند و بنابراین برنامه هایی برای مراقبت از سالمندان ایجاد می کنند.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر