۸ نکته مهم برای داشتن یک رابطه شادتر – بلاگ Credihealth


حقیقت این است که روابط می توانند پیچیده باشند. مواقعی وجود دارد که ممکن است به نظر برسد که رابطه شما لحظات ضعیفی نسبت به لحظات خوب دارد. با این حال، همه امیدها از بین نمی رود. راه های مختلفی برای تقویت رابطه وجود دارد. در اینجا هشت نکته مهم برای داشتن یک رابطه شادتر آورده شده است.

با دقت گوش کن

گاهی اوقات، ما در افکار و احساسات فرضی خود غرق می شویم که به حرف های شریک زندگی خود گوش نمی دهیم. گوش دادن یک ابزار ضروری در هر رابطه ای است زیرا به شما کمک می کند شریک زندگی خود را بهتر درک کنید. بنابراین، به جای فرض، باید گوش دهید.

با هم صحبت کنید

درست مثل گوش دادن، باید حرف بزنی. برای اینکه رابطه شما سالم باشد، بهتر است در مورد احساسات و افکار خود با شریک زندگی خود صحبت کنید. چیزها را جمع و جور نکنید. این فقط مفروضات و بازنمایی می سازد. بنابراین، اگر چیزی برای شما مهم است یا شما را آزار می دهد، با همسرتان صحبت کنید. شما را نزدیک تر و شادتر می کند.

سعی کنید مسائل را اصلاح کنید

زوج های شاد و سالم از تعارض اجتناب نمی کنند. ممکن است به نظر اجتناب از مشکلی باشد که به برطرف شدن آن کمک کند. اما، در واقع، فقط آن را بدتر می کند. از جمله «عصبانی به خواب نرو» استفاده کنید و سعی کنید قبل از پایان روز مشکلات را حل کنید. اگر به زمان بیشتری نیاز دارید، حتماً روز بعد این کار را انجام دهید. ممکن است روی این موضوع خوابیده باشید و ممکن است راه های بهتری برای حل آن پیدا کنید.

به طور منظم رابطه جنسی داشته باشید

رابطه ی جنسی شکل ضروری صمیمیت در یک رابطه است. زوج هایی که به طور مکرر رابطه جنسی دارند، ادعا کرده اند که آنها را با هم شادتر و سالم تر کرده است. بنابراین، شما و شریک زندگیتان باید تا آنجا که ممکن است درگیر مقاربت باشید. چندین دارو وجود دارد، مانند اسلیدنافیلبرای کمک به مشکلات اتاق خواب.

از اشتباهات خود درس بگیرید

ممکن است چیزهایی را گفته باشید یا انجام داده باشید که شریک زندگی تان چندان دوست نداشته است. برای اطمینان از خوشبختی در رابطه، باید تلاش کنید تا این اشتباهات را تکرار نکنید. انجام این کار باعث می شود که شریک زندگی شما احساس قدردانی و احترام کند.

به یکدیگر فضا بدهید

گذراندن وقت با هم عالی است، اما گاهی اوقات، شما و شریک زندگیتان برای انجام کارهایی که از آنها لذت می برید جداگانه به زمان نیاز دارید. چسبیده بودن ممکن است در ابتدا زیبا به نظر برسد، اما بسیاری از زوج ها به این دلیل ناراضی می شوند. آنها متوجه می شوند که وقت خود را صرف علایق شخصی خود نمی کنند و این باعث ناراحتی آنها می شود. بنابراین لازم است به یکدیگر فضایی بدهید تا کارهایی را که از آن لذت می برید جداگانه انجام دهید.

کمی اوضاع را عوض کن

اشکالی ندارد که از روال معمول خود خارج شوید و چیزها را کمی ادویه کنید. پایبندی به روال خود می تواند رابطه شما را راکد و کسل کننده کند. هر چند وقت یک‌بار با تغییر نقش‌ها، معرفی شب قرار جدید، همه چیز را ادویه کنید ایده ها، یا به یک ماجراجویی هیجان انگیز بروید.

روی نکات مثبت تمرکز کنید

هر چند وقت یک بار چالش ها پیش می آمد. به جای تسلیم شدن، سعی کنید ایمان را حفظ کنید. روی جنبه های مثبت تمرکز کنید و از یکدیگر حمایت کنید. این چالش ها عشق شما را آزمایش می کنند و ارتباط عمیق تری ایجاد می کنند.

روابط چالش برانگیز هستند، اما روابط شما با این هشت نکته، رابطه ای سالم، شاد و پربار خواهد بود.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر