۹ حقیقت جالب در مورد ترافل جادویی که باید بدانید – بلاگ Credihealth


ترافل های جادویی اسکلروتیای قارچ های سیلوسایبین هستند که به دلیل قانونی بودنشان روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. حاوی سیلوسایبین است که به آنها خاصیت روانگردان می دهد.

از آنجایی که این گیاهان در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در معرض دید عموم قرار دارند، ما تصمیم گرفتیم تا ۹ حقیقت خارق العاده در مورد ترافل جادویی را در اختیار شما قرار دهیم.

آنها همان قارچ های جادویی نیستند

در حالی که هم ترافل و هم قارچ جادویی حاوی سیلوسیبین هستند، اما کاملاً متفاوت هستند. ما را اشتباه نگیرید، آنها همان قارچ ها هستند – فقط در مراحل مختلف رشد.

حتی اگر ترافل و قارچ جادویی چیزهای یکسانی نباشند، میزان بالایی که ارائه می دهند از نظر تأثیر و شدت بسیار مشابه است.

آنها اصلا ترافل نیستند!

در حالی که ترافل های جادویی را می توان ترافل نامید، اما اینطور نیست. قارچ ها در بالای زمین رشد می کنند و ترافل در زیر آن رشد می کنند. ترافل قسمت زیرزمینی یک قارچ است.

آنها کاملاً قوی هستند

از آنجایی که ترافل های جادویی در زیر زمین رشد می کنند، ممکن است این تصور را داشته باشید که آنها از خود قارچ جادویی قدرت کمتری دارند. این به هیچ وجه درست نیست، زیرا ریشه می تواند به اندازه خود قارچ قوی باشد. قدرت ترافل از ترکیب آلکالوئید آنها ناشی می شود که برجسته ترین آنها سیلوسایبین است. یک راه محبوب برای مصرف آن، میکرودوز کردن آنها است.

اعتقاد بر این است که میکرودوز باعث افزایش خلق و خوی می شود و در عین حال تمرکز، انگیزه و بهره وری را افزایش می دهد.

[highlight color=”yellow”]همچنین بخوانید در مورد: آیا قارچ جادویی چیز بزرگ بعدی بعد از شاهدانه است؟[/highlight]

به سیلوسایبین ختم نمی شود!

هم ترافل و هم قارچ جادویی قسمت های مختلف یک گیاه هستند – اما تقریباً مقدار مساوی از آلکالوئیدهای روانگردان را به اشتراک می گذارند. آنها حاوی سیلوسایبین، سیلوسین، نوربائوسیستین و بائوسیستین هستند که برجسته ترین آلکالوئیدهای روانگردان در قارچ ها هستند.

همه این آلکالوئیدها دارای اثر روانگردان هستند و ترکیب آنها به شما کمک می کند تا به میزان مطلوبی برسید.

ترافل های جادویی محل نگهداری مواد غذایی قارچ ها هستند

این نژاد خاص از قارچ ها از چیزی به نام اسکلروتیا برای ذخیره مواد غذایی و زنده ماندن در زمانی که قارچ ها نمی توانند ذخیره غذایی خارجی داشته باشند استفاده می کند. اسکلروتیا زمانی رشد می کند که شرایط رشد گیاه کمتر از حد ایده آل باشد. این اسکلروتیوم ترافل است – به این معنی که منبع غذایی روانگردان انتخابی شما منبع غذایی قارچ ها نیز هست.

ترافل کمی سخت است

بافت قارچ عمدتا ابریشمی، خامه ای و کمی جویدنی است اگر خوب آماده نشود – اما بافت ترافل ها بسیار متفاوت است. ترافل ها فوق العاده متراکم هستند، زیرا از حدود ۳۰ درصد ماده خشک تشکیل شده اند. که به ترافل ها بافتی سفت، جویدنی و سخت بلعیده می شود.

از آنجایی که بیشتر ترافل ها و قارچ ها برای خوش طعم شدن نیاز به پخت و پز دارند، جای تعجب نیست که بتوانید ترافل جادویی را بپزید. دستور العمل های زیادی در اینترنت وجود دارد که به شما نشان می دهد چگونه غذاهای پر از سیلوسایبین خیره کننده تهیه کنید. اما مراقب باشید – زیرا برای تهیه غذاهای جادویی برنده جایزه به تعدادی ترافل جادویی برنده جایزه نیاز دارید!

اثرات ترافل جادویی

اثرات ترافل جادویی به اندازه قارچ جادویی قوی است، با برخی تفاوت های جزئی. در مورد قدرت، این دو بسیار شبیه هستند. نسخه کاملا توسعه یافته، قارچ جادویی، حاوی آلکالوئیدهای مختلف است، در حالی که انتخاب آلکالوئید ترافل کمی کمیاب تر است.

مصرف ترافل جادویی تجربه‌ای هیجان‌انگیز، سرخوشانه و توهم‌آور به شما می‌دهد. وقتی ترافل جادویی مصرف می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که در کمترین زمان ممکن زمین بخورید. بسته به وزن، جنسیت، سن و بسیاری از عوامل دیگر – دوز و سفر شما متفاوت خواهد بود. این عوامل همگی در شدت، شدت و ماهیت کلی تجربه شما نقش دارند.

شما می توانید آنها را خودتان رشد دهید

پرورش قارچ جادویی و ترافل بسیار ساده تر از آن چیزی است که تصور می کنید. کیت های رشد زیادی در اینترنت وجود دارد که با تمام چیزهایی که برای پرورش ترافل های برنده جایزه نیاز دارید، ارائه می شود.

پرورش ترافل جادویی برنده جایزه نیاز به دانش دارد، بنابراین اگر می‌خواهید مطمئن شوید که بهترین پول را به دست می‌آورید، از شما می‌خواهیم دستورالعمل‌های موجود در کیت خود را بخوانید.

خرید ترافل جادویی، چه تازه و چه خشک، در هلند کاملا قانونی است. برخی از کشورها محدودیت هایی برای ترافل و قارچ جادویی اعمال کرده اند. حتی اگر نتوانید آنها را خریداری کنید، ممکن است بتوانید خودتان آنها را به صورت قانونی رشد دهید. برای اطلاعات بیشتر، قانون و حوزه قضایی محلی خود را بررسی کنید.

افکار نهایی

ترافل های جادویی همه خشم هستند. آن‌ها یک روان‌گردان فوق‌العاده می‌سازند و یک مکمل عالی برای غذای سه‌شنبه‌شب شما. اجرای آنها بسیار زیاد است و رشد آنها بسیار ساده است.

پس از خواندن این مقاله، با تمام اطلاعات هیجان انگیزی که در مورد ترافل باید بدانید، آشنا شدید. همیشه مطمئن شوید که این ترافل های برنده جوایز را مسئولانه مصرف کنید و قبل از اقدام به خرید آنها، قوانین و حوزه قضایی محلی خود را بررسی کنید.

سلب مسئولیت: اظهارات، نظرات و داده‌های موجود در این نشریه‌ها متعلق به نویسندگان و مشارکت‌کنندگان فردی است و نه از Credihealth و سردبیر(ها).

با ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تماس بگیرید و با کارشناسان پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان. در انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مناسب، مقایسه هزینه درمان از مراکز مختلف و بروز رسانی به موقع پزشکی کمک بگیرید.

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/medical-assistance?utm_source=blog_acnetreat&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]درخواست پاسخ به تماس [/button]

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر