AliveCor ECG اندازه کارت اعتباری را معرفی می کندAliveCor در حال معرفی یک کارت ECG شخصی به اندازه کارت اعتباری به نام KardiaMobile Card است. تکنولوژی که سقوط کرده است مجوز FDA در نوامبر، قادر به گرفتن EKG تک سرب در ۳۰ ثانیه.

فناوری پشتیبانی شده توسط بلوتوث قادر است با گوشی هوشمند جفت شود و شش نوع آریتمی از جمله: AFIB، برادی کاردی، تاکی کاردی، پی وی سی، ریتم سینوسی با SVE و ریتم سینوسی با QRS گسترده.

کارت ۱۴۹ دلاری با KardiaCare به مدت یک سال ارائه می شود که به کاربران امکان دسترسی به گزارش های سلامت قلب، بررسی های ECG متخصص قلب، ذخیره سازی ابری، اشتراک گذاری خودکار ECG، نظارت بر وزن و فشار خون، و ردیابی دارو را می دهد.

چرا مهم است

طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری هابیماری قلبی علت شماره یک مرگ و میر در ایالات متحده برای “مردان، زنان، و افراد از اکثر گروه های نژادی و قومیتی” است. بیماری قلبی باعث مرگ یک نفر از هر چهار نفر می شود.

عادات سالم مانند خوردن غذاهای سالم، حفظ وزن سالم و فعالیت بدنی منظم می تواند به پیشگیری از بیماری قلبی کمک کند.

AliveCor این فناوری را به عنوان راهی برای کمک به افراد در نظارت بر وضعیت قلب خود خارج از مراقبت های بالینی ترویج می کند.

کارت KardiaMobile پیشرفته‌ترین هوش مصنوعی را در راحت‌ترین شکل تا کنون ارائه می‌کند، قدرت تجزیه و تحلیل ECG در زمان واقعی را مستقیماً در کیف پول بیماران قرار می‌دهد و چشم انداز ما را برای تبدیل شدن به یک متخصص قلب مجازی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته برای بیمارانی که در آن حضور ندارند، ارتقا می‌دهد. پریا آبانی گفت. مدیر عامل AliveCor در بیانیه ای.

روند بزرگ

AliveCor از سال ۲۰۱۱ در تجارت نظارت بر قلب فعالیت داشته است. در سال ۲۰۱۹، این شرکت مجوز FDA 510(k) را برای یک دستگاه ECG شش لید به نام KardiaMobile 6L و همچنین KardiaAI. در سال ۲۰۲۰، این شرکت خدمات اشتراک دیجیتال KardiaCare را به پیشنهاد خود اضافه کرد.

این شرکت در گذشته با شرکت های داروسازی نیز همکاری داشته است. در سال ۲۰۲۱، AliveCor همکاری خود را با AstraZeneca برای مطالعه راه های جدید برای مدیریت مشکلات قلبی، کلیوی و متابولیک.

در ماه آوریل، AliveCor شکایتی را به ثبت رساند کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده ادعا می کند که اپل قوانین ثبت اختراع را در مورد سه فناوری AliveCor خود نقض کرده است. این شرکت سابقه همکاری با اپل را داشته است. در سال ۲۰۱۷، اعلام کرد که KardiaBand می تواند به عنوان یک افزونه برای باندهای اپل واچ استفاده شود. با این حال، مدت کوتاهی پس از اینکه قابلیت‌های ECG اپل شروع به کار کرد، فروش به پایان رسید.

مانند اپل، بسیاری از پوشیدنی های مصرفی وجود دارند که ویژگی ECG را اضافه کرده اند. مثلا، Withings، Fitbit و Samsung همگی یک سیستم مانیتورینگ ECG را به پوشیدنی های خود اضافه کرده اند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر