Belong.Life یک انجمن آنلاین برای بیماران CML منتشر می کندپلتفرم شبکه اجتماعی متمرکز بر انکولوژی Belong.Life در حال راه اندازی یک جامعه آنلاین جدید است که به افراد مبتلا به CML اختصاص داده شده است. این انجمن که در اپلیکیشن Belong-Beating Cancer Toger میزبانی می‌شود، شامل گروه‌های پشتیبانی، ابزارهای ناوبری در اطراف این بیماری و دسترسی به متخصصان خواهد بود.

کاربران می توانند از این سرویس برای کمک به سازماندهی سوابق پزشکی خود و شرکت در برنامه تطبیق کارآزمایی بالینی استفاده کنند. بیماران می توانند علائم و وضعیت خود را در طول زمان از طریق خدمات پیگیری کنند.

چرا مهم است

مطابق با انجمن سرطان آمریکا، در سال ۲۰۲۲، حدود ۸۸۶۰ نفر مبتلا به CML تشخیص داده می شوند و ۱۲۲۰ نفر به دلیل این بیماری جان خود را از دست خواهند داد. این بیماری تقریباً ۱۵ درصد از موارد جدید لوسمی را تشکیل می دهد و به احتمال زیاد افراد مسن را تحت تأثیر قرار می دهد. در واقع، طبق جامعه، میانگین سنی تشخیص ۶۴ سال است.

Belong.Life سرویس جدید خود را به عنوان راهی برای مشارکت بیشتر بیماران با سلامتی خود معرفی می کند.

دکتر دانیل وروبیوف، افسر ارشد پزشکی، “ما مفتخریم که این جامعه حیاتی را راه اندازی کنیم.” او در بیانیه ای از وابستگی گفت. “هدف ما ارائه بزرگترین شبکه تعامل و آموزش برای بیماران و مراقبان CML در ایالات متحده است. ابزار CML سفارشی ما، همراه با پلتفرم سفارشی اثبات شده ما با تحقیقات قدرتمند در دنیای واقعی و قابلیت‌های هوش مصنوعی، تعامل و سفرهای شفابخش دنیای واقعی را برای کاربران ما افزایش می‌دهد.»

روند بزرگ

Belong.Life در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد و نزدیک به ۴۰ میلیون دلار در سهام جمع آوری کرد. به گزارش Crunchbase. با این حال، این تنها شرکتی نیست که جوامع آنلاین را به بیماران ارائه می دهد.

بیماران این برای افرادی ایجاد شد که در شرایط مشترک زندگی می کنند مکانی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، ردیابی علائم و مشارکت داده ها برای تحقیق. در سال ۲۰۱۹، این شرکت توسط UnitedHealth Group خریداری شد. پس از اکتساب، بیماران در مورد حفظ حریم خصوصی و به اشتراک گذاری داده ها ابراز نگرانی کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر