Bistro MD Vs Diet To Go – کدام یک برای شما بهترین است؟

آیا می خواهید بین Bistro MD و Diet To Go تصمیم بگیرید؟ این دو سرویس بسیار محبوب تحویل غذای رژیمی در سراسر کشور هستند. آنها هر دو غذا را تازه می سازند – بدون مواد نگهدارنده – و غذا را به خانه یا محل کار شما تحویل می دهند.

آنها همچنین دو مورد از مقرون به صرفه ترین و با رتبه بندی بالاترین خدمات تحویل وعده غذایی کاهش وزن در حال حاضر در بازار هستند.

بنابراین بسیاری از مردم تعجب می کنند – تفاوت چیست؟ کدام یک برای آنها بهتر است؟

این مقاله برخی از تفاوت های کلیدی بین این دو سرویس را بررسی می کند تا به شما در انتخاب آگاهانه تر کمک کند:

#۱. نوع طرح

Bistro MD یک برنامه اصلی دارد – یک رژیم کلی کم کالری و کربوهیدرات هوشمند که توسط پزشک و متخصص در زمینه کاهش وزن، دکتر Caroline Cedarquist طراحی شده است.

با این حال، برنامه‌های تخصصی در Bistro MD برای بیماران دیابتی، مردان، زنان، زنان در دوران یائسگی و زنانی که به تازگی بچه‌دار شده‌اند و می‌خواهند وزن خود را از دست بدهند وجود دارد.

Diet To Go دارای ۳ برنامه است – Balance (کم چربی سنتی)، Balance D (برای بیماران دیابتی) و Carb30 (طرح کم کربوهیدرات). در این گزینه‌ها، گزینه‌هایی برای گیاه‌خواران و یک گزینه بدون غذای دریایی نیز وجود دارد.

#۲. قیمت در روز

این مقایسه سختی است زیرا واقعاً به شما بستگی دارد – تعداد وعده‌های غذایی که می‌خواهید و غیره. همچنین به ویژگی‌های فعلی هر برنامه بستگی دارد.

با این حال، به طور کلی، طرح Diet To Go کمی مقرون به صرفه تر از Bistro MD است و از حدود ۱۹ دلار در روز شروع می شود. Bistro MD حدود ۲۲ دلار و بالاتر شروع می شود. با این حال، دوباره، این بستگی به گزینه هایی دارد که انتخاب می کنید (به شماره ۳ زیر مراجعه کنید).

#۳. انعطاف پذیری

هر دو طرح به شما انعطاف زیادی در مورد گزینه های خود می دهد. به عنوان مثال، Diet To Go به شما امکان می دهد ۲ وعده غذایی در روز (ناهار و شام) یا ۳ وعده غذایی در روز دریافت کنید.

Bistro MD 3 وعده غذایی در روز را ارائه می دهد – با گزینه بسته بندی میان وعده/دسر.

همچنین، هر دو برنامه به شما اجازه می‌دهند آنلاین شوید و وعده‌های غذایی خود را با هم عوض کنید (مثلاً اگر غذای خاصی را دوست ندارید و غذای دیگری می‌خواهید) بدون هزینه اضافی.

و هیچ یک از این دو طرح شما را در یک قرارداد بلند مدت قفل نمی کند – که عالی است.

شماره ۴ کیفیت غذا

به طور کلی غذاهای Bistro MD کمی لذیذتر از Diet To Go هستند – که تفاوت قیمت را نیز توضیح می دهد.

برای مثال در Bistro MD غذاهایی مانند:

سینه بوقلمون بو داده با سس، کلم بروکسل چاشنی شده و سیب ادویه دار

کوردون بلو مرغ با ۳ پنیر با سس خردل دیژون، کینوا با برنج و کلم بروکلی تازه

در Diet To Go غذاهایی مانند:

نان مرغ با سس فلفل و کلم بروکسل

سالمون پخته شده با سالسا آناناس و هویج

و البته، اگر به دنبال دسر هستید، Bistro MD سرویسی است که این گزینه را ارائه می دهد.

بنابراین اینها برخی از تفاوت های اصلی بین Bistro MD و Diet To Go هستند. باز هم، هر دو خدمات عالی با تعداد زیادی از مشتریان خوشحال و هزاران داستان موفقیت آمیز کاهش وزن هستند.

و آنها همه کارها را برای شما از نظر کالری شماری، آماده سازی غذا و موارد دیگر انجام می دهند – که کاهش وزن را برای شما بسیار آسان می کند.

این واقعاً به چیزی بستگی دارد که شما در یک سرویس تحویل رژیم غذایی به دنبال آن هستید. فقط به یاد داشته باشید که وقت خود را صرف کنید، استراحت کنید و از غذای خود لذت ببرید – قبل از اینکه متوجه شوید وزن کاهش می یابد!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر