Current Health ویژگی های جدید مدیریت مراقبت های مزمن را اضافه می کندCurrent Health با ویژگی‌های پلت‌فرم جدیدی که برای کمک به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در مدیریت مراقبت از بیماران با طیف وسیعی از شرایط سلامت طولانی‌مدت طراحی شده‌اند، وارد فضای مراقبت‌های مزمن می‌شود.

اولین ویژگی به پزشکان اجازه می دهد تا اکوسیستم بزرگتری از دستگاه های شخص ثالث، از جمله دستگاه هایی که فشار خون بالا، آسم، COPD، CHF و دیابت را مدیریت می کنند، ادغام کنند. ویژگی دوم به تیم‌های مراقبتی این امکان را می‌دهد تا همه بیمارانی را که در برنامه‌های مراقبت در خانه ثبت‌نام کرده‌اند، در شرایط و حدت ببینند.

در نهایت، این شرکت در حال اضافه کردن یک ابزار ارتباطی جدید است که به بیماران کمک می کند، نظرسنجی های روزانه و پیام ارسال می کند.

کریس مک کان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Current Health در بیانیه ای گفت: “افراد با یک بیماری، دستگاه یا مدل درمانی واحد تعریف نمی شوند؛ سازمان های مراقبت های بهداشتی به انعطاف پذیری نیاز دارند تا از آنها به عنوان فردی در طول سفر مراقبت های بهداشتی خود حمایت کنند.”

“در عین حال، این سازمان ها – که با جمعیت پیر و نیروی کار رو به کاهش هستند – نیاز به حمایت برای مدیریت مراقبت در مقیاس دارند. به همین دلیل است که ما یک پلت فرم قابل همکاری ساخته ایم که دستگاه ها و خدمات را ناشناس است. این رویکرد به سازمان های مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد. برای ایجاد برنامه‌های مراقبت مزمن مناسب که بتواند نیازهای منحصر به فرد افراد با شرایط و فراتر از آن را برآورده کند.”

چرا مهم است

CDC گزارش می دهد از هر ۱۰ نفر در ایالات متحده، ۶ نفر با حداقل یک بیماری مزمن زندگی می کنند. به گفته آژانس، این شرایط عامل اصلی مرگ و میر و ناتوانی در ایالات متحده است.

نوآوران، سرمایه گذاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی علاقه فعالی به استفاده از ابزارهای دیجیتال برای کمک به مدیریت این شرایط نشان داده اند. به عنوان مثال، در اواخر فوریه ابزار مدیریت مراقبت مزمن Omada وارد عمل شد ۱۹۲ میلیون دلار بودجه سری E و ابزار مدیریت مراقبت متمرکز بر دیابت Virta 133 میلیون دلار در بودجه سری E به دست آورد.

روند بزرگتر

این خبر فقط چند ماه بعد منتشر شد Best Buy پلت فرم مراقبت از راه دور و مراقبت از راه دور Current Health را ایجاد کرد. قبل از خرید، Current Health بیش از ۴۴.۵ میلیون دلار سرمایه گذاری سرمایه گذاری کرده بود.

Current Health که در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد، در ابتدا snap40 نام داشت. در سال ۲۰۱۹، این شرکت یک مجوز کلاس II FDA برای محصول نظارت از راه دور بیمار. این شرکت از آن زمان یک طرح آزمایشی بالینی غیرمتمرکز به نام Community اضافه کرده است که بر ساخت مجموعه داده‌های طولی متنوع برای آزمایش‌های بالینی غیرمتمرکز متمرکز است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر