DarioHealth شرکت ارزیابی مبتنی بر هوش مصنوعی MSK Physimax را خریداری کرد



یک شرکت مدیریت پرونده مزمن دیجیتال DarioHealth روز پنجشنبه اعلام کرد که برای خرید Physimax، شرکتی که ارزیابی حرکت را با استفاده از هوش مصنوعی و پیشگیری از آسیب انجام می دهد، قراردادی امضا کرده است.

این معامله که قبل از بسته شدن نیاز به تایید نظارتی از سوی سازمان نوآوری اسرائیل دارد، برای داریو تا ۲۵۶۶۶۰ سهم سهام عادی و پرداخت نقدی ۵۰۰۰۰۰ دلار هزینه خواهد داشت. شرکت سلامت دیجیتال همچنین پذیرفته است که تعهدات مشخصی را در حدود ۱,۰۲۰,۰۰۰ دلار بپذیرد.

این خرید به سرمایه گذاری داریو در مراقبت های اسکلتی عضلانی دیجیتال (MSK) می افزاید. در ژانویه ۲۰۲۱، زمانی که این شرکت برنامه‌های خود را اعلام کرد، به فضا نقل مکان کرد فناوری های قائم را بخرید. این شرکت در ماه ژوئن از یک سنسور اصلاح کننده وضعیت بدن رونمایی کرد و پلتفرم مراقبت MSK خود، Dario Move را در ماه اکتبر راه اندازی کرد.

ویزیمکسکه توسط ورزشکاران، ارتش ایالات متحده و ارائه دهندگان مراقبت های ارتوپدی استفاده می شد، توسط Advanced Human Imaging مستقر در استرالیا خریداری شد، اما این قرارداد در اواخر سال گذشته از بین رفت.

چرا مهم است

بیماری های سیستم اسکلتی عضلانی عامل اصلی ناتوانی در سراسر جهان هستند و تقریباً ۱.۷۱ میلیارد نفر را تحت تأثیر قرار می دهند. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی.

داریو این معامله را راهی برای بهبود پیشنهادات حمایت مالی MSK بدون افزایش حجم کاری کارکنان می داند.

“ما متعهد هستیم که جدیدترین فناوری را در مجموعه پیشنهادات خود بیاوریم تا تجربه کاربر را افزایش دهیم و نتایج را بهبود ببخشیم. ما معتقدیم که فناوری Physimax توانایی ما را برای گسترش دامنه درمان های بسیار موثر برای سلامت اسکلتی عضلانی و کاهش بار پشتیبانی انسانی حرفه ای داریو افزایش می دهد. .

Erez Rafael مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: “فناوری Physimax از رشد سریع ارگانیک بدون محدودیت های سنتی مراقبت از MSK توسط انسان پشتیبانی می کند.”

روند بزرگ

دیجیتال MSK و فیزیوتراپی یک بازار رو به رشد در سلامت دیجیتال است و سایرین در این زمینه دورهای مالی قابل توجهی را ثبت کرده اند.

هینج هلث، که همچنین اعلام کرد خرید خود را از تسکین درد پوشیدنی باعث شد انسو و توسعه‌دهنده فناوری بینایی کامپیوتر به ۳۰۰ میلیون دلار در سری D و ۴۰۰ میلیون دلار در سری E، به علاوه ۲۰۰ میلیون دلار دیگر سرمایه‌گذاری سهام ثانویه در سال گذشته دست پیدا کنند.

SWORD Health چندین دوره مالی در سال ۲۰۲۱ داشت، از جمله یک ۱۶۳ میلیون دلار سری D و ۲۶ میلیون دلار دور دوم، ارزش او را به ۲ میلیارد دلار رساند. این شرکت همچنین Vigilant Technologies را خریداری کرد که یک دستگاه پوشیدنی برای جلوگیری از عفونت در محل کار تولید می کند.

دیگران را در فضا بگنجانید Kaia Health، Omada Health، RecoveryOne و SpineZone.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر