Datos و Permanente Health Care Ventures ابزار ردیابی نیروی کار COVID-19 را راه اندازی کردندشرکت نظارت از راه دور Datos با بازوی Kaiser Permanente همکاری کرده است تا یک پلت فرم جدید ردیابی نیروی کار COVID-19 سلف سرویس به نام Sidney Navigator ایجاد کند.

این ابزار برای کمک به کارفرمایان برای ردیابی وضعیت COVID-19 کارکنان خود طراحی شده است. این می تواند به پیگیری علائم، بیماری ها و سوابق واکسیناسیون کارکنان کمک کند. این شرکت ها گفتند که این پلتفرم به گونه ای ساخته شده است که به طور انعطاف پذیر با جریان های کاری مختلف و سیستم های نظارتی مطابقت داشته باشد.

Ori Beach، مدیرعامل و موسس Datos Health گفت: «برخلاف سایر سیستم‌های نظارت از راه دور بیمار (RPM) که شامل گردش‌های کاری از پیش تعیین شده است، ما هیچ محدودیتی در مورد نظارت یا خودکارسازی نداریم.

“هدف اولیه ما این بود که محل کار و ساکنان دانشگاه را ایمن نگه داریم. اکنون، این پلتفرم نه تنها سلامتی را در رابطه با کووید بررسی می کند، بلکه به کارفرمایان کمک می کند تا شرایط هر کارمند را در مورد تجویز و آزمایش واکسن مدیریت کنند.”

چرا مهم است

COVID-19 به سرعت در میان جمعیت ایالات متحده گسترش می یابد. ژانویه ۲۰۲۲ با استفاده از سویه ویروس Omicron، بالاترین میزان ابتلا به کووید-۱۹ را از زمان شروع همه‌گیری دو سال پیش مشاهده کرد. CDC بیش از ۷۲ میلیون مورد ابتلا به کووید-۱۹ را در ۳۰ روز گذشته گزارش کرده است. از زمان شروع همه گیری، بیش از ۸۷۰۰۰۰ مرگ و میر مرتبط با کووید-۱۹ وجود داشته است.

در حال حاضر ۸۰.۵ درصد افراد بالای ۵ سال حداقل یک بار واکسن زده اند. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) گزارش می دهد که بستری شدن در بیمارستان در بزرگسالان واکسینه نشده ۱۶ برابر بیشتر از افرادی است که واکسینه شده اند.

روند بزرگ

زمان بازگشت به محل کار و مدرسه پس از همه گیری یک سوال مهم برای کارفرمایان بوده است. در طول سال گذشته، ابزارهای دیجیتالی با تمرکز بر رفاه نیروی کار COVID-19 ظهور کردند. در آوریل، شرکت سلامت دیجیتال Eden Health Direct to Employer یک پیشنهاد جدید در محل کار COVID-19 را اعلام کرده است که شامل ویژگی اشتراک‌گذاری تاریخچه واکسن است.

استارت آپ مستقر در بوستون Buoy Health یک ابزار واکسیناسیون جدید برای کارفرما اضافه کرده است. این برنامه برای کمک به اندازه گیری علاقه کارکنان به واکسیناسیون و گزارش اینکه آیا آنها واکسینه شده اند طراحی شده است. همچنین شامل راهبردهای آموزشی در مورد واکسن ها بود.

مارس ۲۰۲۱، آمازون مجوز استفاده اضطراری را از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای آزمایش کووید-۱۹ با جمع‌آوری نمونه در خانه دریافت کرد، که قرار بود بخشی از برنامه غربالگری کارکنان این شرکت باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر