DexCare تا ۵۰ میلیون دلار از سایر بودجه های سلامت دیجیتال جمع آوری می کندمراقبت از دیکس ۵۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B به رهبری Transformation Capital جمع آوری کرد. سرمایه گذاران موجود Kaiser Permanente، Providence Ventures، Mass General Brigham، Define Ventures، Frist Cressey Ventures و SpringRock Ventures نیز شرکت کردند.

سری B کمتر از یک سال بعد از A می آید جمع آوری کمک مالی ۲۰ میلیون دلاری در ماه مارس.

Providence Health یک برنامه اصلی برای سیستم های بهداشتی برای یافتن بیماران جدید، هدایت مراقبت از آنها و مدیریت کارکنان و منابع برای پاسخگویی به تقاضا ارائه می دهد.

درک استریت، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت درک استریت در بیانیه ای گفت: “بیمارستان ها در حال گذار به مراقبت های ترکیبی هستند و به یک راه حل واحد برای جذب بیماران جدید و ارتباط فیزیکی و شخصی آنها با مراقبان خود نیاز دارند.”

این سرمایه‌گذاری به ما کمک می‌کند توسعه پلتفرم و پیشرفت بازار را برای تعداد رو به رشدی از سیستم‌های بهداشتی پیشرومان مانند Kaiser Permanente، Providence، Mass General Brigham، CHS، Houston Methodist و دیگران تسریع کنیم. تمرکز بر سلامت دیجیتال توسط Transformation Capital به ما کمک می‌کند. با گروه فعلی شرکای ارشد ما که بر مراقبت های بهداشتی متمرکز شده اند، به این اهداف دست یابیم.


DeepScribeیک ابزار مستندسازی بالینی مبتنی بر هوش مصنوعی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، ۳۰ میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است.

این تور توسط نینا اشاجیان در Index Ventures، با مشارکت Dylan Field، مدیرعامل Scale.ai، مدیرعامل Figma و سرمایه گذاران فعلی Bee Partners، Stage 2 Capital و ۱۹۸۴ Ventures برگزار شد.

شرکت دور اولیه ۵.۲ میلیون دلاری در ماه می بسته شد. طبق گفته Cruchbase، کل افزایش DeepScribe اکنون ۳۷.۲ میلیون دلار است.

آکیلیش بابو و متیو کو، یکی از بنیانگذاران، در بیانیه ای گفتند: “ما معتقدیم فناوری صدای محیط برای انتقال هوش مصنوعی به پزشکی، فراتر از ارائه کارایی گردش کار به بهبود نتایج مراقبت های بهداشتی، کلیدی است.”

مکالمات پزشک و بیمار حاوی غنی ترین اطلاعات است، اما پزشکان پرمشغله و خسته، پهنای باندی برای مستندسازی همه این داده ها و انجام هر کار مفیدی با آن ندارند. هدف DeepScribe تغییر آن است.”


پلت فرم طبقه بندی خطر سرطان مبتنی بر هوش مصنوعی PreciseDx 10.75 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری ۱ به رهبری صندوق نوآوری جهانی بهداشت مرک جمع آوری کرده است.

سایر سرمایه گذاران شرکت کننده عبارتند از Mount Sinai Health System، Agilent Technologies، IBM Ventures و Hobart Group.

این شرکت قصد دارد از پول نقد برای توسعه و بازاریابی تشخیص‌های سرطان اضافی و حمایت از آزمایش‌های بالینی استفاده کند.

دیوید ام. روبین، PhD، مدیر عامل Merck GHI، در بیانیه ای گفت: “Merck GHI برای پشتیبانی از PreciseDx هیجان زده است زیرا به سرعت بخشیدن به دیجیتالی شدن آسیب شناسی کمک می کند.” مراقبت‌های بهداشتی شخصی‌شده مبتنی بر هوش مصنوعی آینده است. ما معتقدیم که توانایی ایجاد و استفاده از میلیاردها نقطه داده جدید، پتانسیل تغییر واقعی درمان سرطان را دارد.


هماهنگی مراقبت را شروع کنید HeyRenee 4.4 میلیون دلار در بودجه Seed II به دست آورد.

دور توسط Quiet Capital با مشارکت City Light Capital، Fika Ventures، Global Founders Capital، Mucker Capital، SaaS Ventures و Tau Ventures هدایت شد. این شرکت گفت که کل افزایش آن اکنون به ۸.۲ میلیون دلار رسیده است و قصد دارد خدمات خود را در اوایل بهار امسال راه اندازی کند.

«HeyRenee یک دستیار مراقبت‌های بهداشتی شخصی است که بسیاری از جنبه‌های پیچیده مراقبت‌های بهداشتی را در یک تجربه بصری و لذت‌بخش متحد می‌کند که به‌طور خاص برای آمریکایی‌های محروم و مسن‌تر طراحی شده است که اغلب دانش کمتری درباره سلامت، فناوری، و چندین عامل بهداشتی، اجتماعی و فرهنگی دارند که نیاز به هماهنگی دارند. نیک دسای، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای گفت.

“Quite Capital و Morgan Livermore سرمایه گذاران اصلی با ارزش افزوده فوق العاده بالا هستند. آنها همراه با Fika، Tau و دیگر سرمایه گذاران ما، به دنبال خستگی ناپذیر ما برای برابری سلامت برای همه آمریکایی ها هستند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر