Doctolib اکنون توسط ۳۰۰۰۰۰ پزشک و کارمند بهداشت در سراسر اروپا استفاده می شودDoctolib، پیشگام فرانسوی پزشکی از راه دور، اعلام کرد که اکنون ۳۰۰۰۰۰ متخصص پزشکی در اروپا از پلت فرم رزرو آنلاین و خدمات اضافی به صورت ماهانه استفاده می کنند.

طبق اخباری که پوشش دادید کرانچ را بگیریدDoctolib همچنین طی یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی ابزارهای پیام رسانی و مدیریت پزشکی تازه راه اندازی شده را معرفی کرد.

چه تاثیری دارد؟

در میان ۳۰۰۰۰۰ کاربر، پزشکان عمومی، دندانپزشکان، روانشناسان، داروخانه ها و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی در فرانسه، آلمان و ایتالیا وجود دارند. با رویکرد برنامه به عنوان یک سرویس، متخصصان پزشکی هزینه اشتراک ۱۲۹ یورو را پرداخت می کنند و می توانند به طور موثر بیماران خود را مدیریت کنند و به آنها اجازه می دهد تا خودشان نوبت را رزرو و لغو کنند.

Doctolib یک استارت آپ فرانسوی است که در سال ۲۰۱۳ با یک پلت فرم رزرو برای پزشکان شروع به کار کرد. از آن زمان، سرویس‌های جدیدی راه‌اندازی شده‌اند، مانند سرویس پیام‌رسانی فوری «تیم Doctolib» و «Doctolib Médecin»، ابزاری پشتیبان برای کارهای اداری که بر مدارک بیمار تمرکز دارد و از صدور صورت‌حساب و یادداشت‌برداری پشتیبانی می‌کند.

پلتفرم رزرو خود با قابلیت قرار ملاقات از راه دور و یک افزونه پزشکی از راه دور گسترش یافته است تا بیماران را قادر می سازد تا با پرداخت هزینه اضافی با پزشکان تماس تصویری از راه دور برقرار کنند.

با فرانسه به عنوان بازار اصلی آن، Doctolib به ۶۰ میلیون بیمار در اروپا رسیده است که بیشتر برای رزرو نوبت هستند. این شرکت رشد ۱۰۰۰۰۰ کاربر پزشکی را در سال ۲۰۲۲ تخمین می زند.

روند بزرگ

مانند MobiHealthNews Doctolib در آوریل ۲۰۲۰ گزارش شد و به سه ارائه دهنده مشاوره پزشکی آنلاین در سراسر جهان تعلق دارد.

در مارس ۲۰۲۰، Doctolib 150 میلیون یورو دیگر برای رزرو و خدمات پزشکی از راه دور جمع آوری کرد.

در حال ضبط

آرتور تریون، مدیر کل Doctolib در فرانسه اظهار داشت: ما کار روی آن (Doctolib Médecin) را از سه سال پیش آغاز کردیم. فکر می‌کردیم در مقایسه با آنچه در دسترس بود، از صفر شروع کنیم. در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ پزشک از آن استفاده می کنند.”

استانیسلاس نوکس شاتو، رئیس و یکی از بنیانگذاران، گفت: “ما در چندین سال گذشته ارتباط در مورد دورهای تامین مالی را متوقف کرده ایم. هر سه ماه، هر سال، سرمایه گذاران دوباره سرمایه گذاری می کنند یا برای اولین بار بر اساس پروژه بلند مدت ما سرمایه گذاری می کنند.” از Doctolib.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر