eHealth Ventures 30 میلیون دلار برای صندوق سلامت دیجیتال جمع آوری می کندشرکت سرمایه گذاری اسرائیلی eHealth Ventures (eHV) از ایجاد یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر ۳۰ میلیون دلاری برای شرکت های فناوری پزشکی و سلامت دیجیتال با هدف جمع آوری ۴۰ میلیون دلار خبر داد.

این صندوق که “eHV Advanced” نام دارد، بر روی شرکت های اسرائیلی در مراحل اولیه در مرحله تاسیس تمرکز خواهد کرد، با تمرکز بر تشخیص، نظارت دیجیتال، درمان های دیجیتال، مراقبت در منزل و همگرایی زیستی. همچنین در شرکت هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که از انکوباتور فناوری McCabe فارغ التحصیل شده اند، که eHV طی پنج سال گذشته رهبری آن را بر عهده داشته است.

eHV یک شراکت بین‌المللی است که شامل خدمات بهداشتی درمانی ماکابی سازمان حفظ سلامت اسرائیل (HMO) و شرکت‌های دارویی جهانی Amgen Ventures و Medison Ventures است. سایر سرمایه گذاران عبارتند از Hadar Group، Arada Investments، Ventures و Coast Capital Partners.

انتظار می رود این شرکت طی سه ماهه آینده تکمیل تاسیس صندوق را اعلام کند.

چرا مهم است

اسرائیل در سرمایه گذاری های دیجیتالی سلامت خود در حال رشد است. بر اساس گزارش استارت آپ ملت، سرمایه گذاری در شرکت های فعال در بخش سلامت دیجیتال کشور برای اولین بار در نیمه اول (نیمه اول) سال ۲۰۲۱ از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرد. در نیمه اول در مجموع ۱.۰۲۱ میلیارد دلار جمع آوری شده است. /۲۰۲۱، این بخش بیش از دو برابر (۱۱۴٪) ۴۳۸ میلیون دلار جمع آوری شده در نیمه اول سال ۲۰۲۰ را افزایش داد و در حال حاضر از کل سال ۲۰۲۰ و ۲۰۱۹ فراتر رفته است.

زمینه بزرگتر

در اوایل این ماه، eHealth Ventures سرمایه گذاری در جدیدترین شرکت سرمایه گذاری خود، RespAI Medical را اعلام کرد که در حال توسعه یک پلت فرم نظارت خانگی با هوش مصنوعی (AI) برای نظارت بر بیماران مبتلا به چندین بیماری تنفسی و سایر شرایط است.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسرائیلی متخصص در سلامت دیجیتال شامل OTV است که در شرکت‌هایی مانند TytoCare، Lemonaid Health، Emedgene، Scopio، Donisi Health، و Peregrine Ventures سرمایه‌گذاری کرده است که از Valtech Cardio، Memic، CartiHeal، Cordio، Neovasc، Eximo و مغناطیس.

در همین حال، شرکت خوددرمانی دیجیتال اسرائیلی GrayMatters Health در این ماه یک دور بودجه ۱۰ میلیون دلاری سری A را اعلام کرد.

در سال ۲۰۲۱، شرکت‌های سلامت دیجیتال اسرائیل سرمایه‌گذاری‌های قابل‌توجهی از جمله شرکت فناوری درمان سکته مغزی BrainQ با کسب ۴۰ میلیون دلار و Ibex Medical Analytics با سرمایه‌گذاری ۳۸ میلیون دلاری در سری B دریافت کردند.

دیگر شرکت‌های اسرائیلی که بودجه خود را اعلام کرده‌اند عبارتند از: استارت‌آپ سلامت دیجیتال RenalSense که در دور اول ۱۴ میلیون دلار جمع‌آوری کرد، شرکت مدیریت بیماری‌های مزمن Sweetch با ۲۰ میلیون دلار، شرکت تجهیزات پزشکی Butterfly Medical Ltd که در دور دوم خود ۷ میلیون دلار جمع‌آوری کرد، و درمان رفتاری. Eleos Health، که ۶ میلیون دلار بودجه بذر دریافت کرد.

در حال ضبط

تیلور ساکس، شریک مدیریت eHealth Ventures گفت: «ما مفتخریم که اعتماد شرکا و دوستان خود را در McCabe، Amgen، Madison و دیگرانی که در حال نوشتن فصل بعدی سرمایه گذاری سلامت دیجیتال با ما هستند، به دست آورده ایم.

“ما همچنان بسیار گزینشی خواهیم بود و یکی از صد شرکت ارزیابی شده را انتخاب می کنیم. شرکت نمونه کارها پشتیبانی کامل از جمله چندین دور تامین مالی، ارتباطات استراتژیک و دسترسی به بازار هدف را دریافت خواهد کرد – طراحی شده برای فعال کردن بازاریابی تجاری قوی.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر