Glooko شرکت مدیریت دیابت xbird با هوش مصنوعی را خریداری کردیک شرکت دیجیتال مدیریت دیابت و بیماری مزمن Glooko روز دوشنبه اعلام کرد که xbird مستقر در برلین را خریداری کرده است، شرکتی که ابزارهای مراقبت دیابت مبتنی بر هوش مصنوعی را تولید می کند.

xbird فعالیت بیماران را با حسگرها و ابزارهای پوشیدنی، با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای یافتن مشکلات احتمالی و هشدار به کاربران برای انجام اقدامات، مانند هشدار برای بررسی سطح گلوکز خون، نظارت می‌کند.

سباستین سوژکا، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، “xbird و Glooko مناسب هستند. ما متعهد هستیم که راه حل هایی ارائه دهیم که بسیاری از بیماری های مزمن را درمان می کند، نتایج قابل اندازه گیری ارائه می دهد، و یک ماموریت مشترک برای خدمت به همه بیماران نیازمند در مقیاس داریم.” xbird، در بیانیه ای گفت. سوژکا به عنوان مدیر کل Glooko GmbH در شرکت ترکیبی فعالیت خواهد کرد.

“هدف ما این است که به طراحی راه حل های دیجیتالی سلامت برای کسانی که با این شرایط زندگی می کنند ادامه دهیم و توانایی های خود را برای هر چه بیشتر بیماران در دسترس قرار دهیم.”

چرا مهم است

را CDC تخمین می زند که ۲۸.۷ میلیون نفر در تمام سنین در سال ۲۰۱۹ به دیابت مبتلا شده اند که تقریباً ۹٪ از جمعیت ایالات متحده است.

Glooko گفت که xbird را در پلتفرم خود ادغام خواهد کرد تا قابلیت های تحلیلی خود را گسترش دهد.

راس جوهانسون، مدیرعامل شرکت Xbird در بیانیه‌ای گفت: “ما از استقبال تیم xbird در خانواده گلوکو خوشحالیم.”

در میان بسیاری از JITAI [Just in Time Adaptive Intervention] شرکت‌هایی که در چشم‌انداز سلامت دیجیتال هستند، xbird به وضوح راه‌حلی برتر دارد و مشارکت‌های موفقی را بین تولیدکنندگان دستگاه‌های دیابت و موسسات بالینی ایجاد کرده است. ترکیب ردپای جهانی تثبیت شده Glooko با قابلیت های هیجان انگیز JITAI xbird به ما این امکان را می دهد که نتایج بیماران را بهبود بخشیم.”

روند بزرگ

مدیریت دیابت یک فضای محبوب برای سلامت دیجیتال و فناوری های سلامت است. در مارس سال گذشته، گلوکو خوب شد ۳۰ میلیون دلار بودجه سری D، گفت که از سرمایه برای افزایش پذیرش پلت فرم خود، گسترش تجاری سازی در تحقیقات بالینی و حرکت به حوزه های بالینی جدید استفاده خواهد کرد.

یکی دیگر از شرکت‌های موجود در این فضا، One Drop است که تمرکز خود را بر دیابت نیز کنار گذاشته است. در ماه اکتبر، این شرکت هدف گذاری محصول جدیدی را اعلام کرد پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی.

پلتفرم مدیریت دیابت Bluestar Welldoc در ماه سپتامبر تأییدیه FDA 510 (k) را برای حمایت از دوز انسولین ادرار و تیتراسیون انسولین از پیش مخلوط برای دیابت نوع ۲ دریافت کرد.

Carbon Health، یک شرکت مراقبت‌های شخصی و مجازی ترکیبی، نیز سال گذشته به بخش مراقبت از دیابت مبتنی بر فناوری رفت. کسب سلامت پایدار. در ماه دسامبر، یک برنامه ارزیابی سلامت متابولیک را راه‌اندازی کرد که از داده‌های پایش مداوم گلوکز برای یافتن بیماران در معرض خطر بالای ابتلا به دیابت استفاده می‌کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر