H1 پلتفرم توصیه های پژوهشی نظرات اساتید را به دست می آوردشبکه های حرفه ای مراقبت های بهداشتی و پلت فرم داده H1 اعلام کرد که یک دانشکده Opinions مستقر در لندن را خریداری کرده است که به کاربران کمک می کند تحقیقات مرتبط و ارزشمند را پیدا کنند.

این شرکت که قبلاً Faculty of 1000 و F1000 Prime نامیده می شد، به محققان، مؤسسات دانشگاهی و شرکت های علوم زیستی کمک می کند تا در صدر آخرین مطالعات بالینی در زمینه خود قرار بگیرند، حوزه های جدید تمرکز و محققان آینده را پیدا کنند و بیاموزند. چگونه مطالعات آنها توصیه می شود.

Vitek Tracz، بنیانگذار و رئیس Faculty Opinions، در بیانیه ای گفت: “Faculty Opinions به منبع اطلاعاتی ارزشمندی برای افراد و سازمان هایی تبدیل شده است که به دنبال شناسایی و ارزیابی اهمیت مقالات منتشر شده در زیست شناسی و پزشکی هستند.”

“ما قویاً معتقدیم که H1 به طور معناداری ماموریت نظرات اعضای هیات علمی را با افزایش مشارکت جامعه و قابل مشاهده کردن محتوای نظرات اساتید در سراسر بازارهایی که ارائه می‌کنند تسریع خواهد کرد. من از اینکه می‌بینم نظرات اعضای هیات علمی بخشی از تیم جهانی H1 می‌شود، هیجان‌زده هستم.”

چرا مهم است

H1 بستری را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد تا دستاوردهای خود را فهرست کنند و با سایر ارائه دهندگان شبکه ارتباط برقرار کنند، همچنین ابزارهایی برای فهرست کردن سایت های کارآزمایی بالینی و مدیریت داده های دقیق در مورد ارائه دهندگان برای فروش و فهرست راهنماها.

این شرکت گفت که این معامله به کاربران خود اجازه می دهد تا به اطلاعات بیشتری در مورد روند تحقیقات و رهبران فکری مهم دسترسی داشته باشند.

ما نمی‌توانیم بیشتر از این هیجان‌زده باشیم که از نظرات اعضای هیئت علمی و تیم شگفت‌انگیز آن‌ها در خانواده H1 استقبال کنیم. کسب نظرات اعضای هیئت علمی یک تحول مهم است که به ما اجازه می‌دهد به رشد خود به‌عنوان منبع اصلی برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی ادامه دهیم، و در عین حال دسترسی منحصربه‌فردی به آریل کاتز، بنیانگذار و مدیر عامل H1 در بیانیه ای گفت: آخرین گفتمان در جامعه علمی.

روند بزرگتر

در نوامبر، H1 اعلام کرد که دارد با هدف سرمایه گذاری در شبکه، توسعه محصولات و استخدام اعضای جدید تیم، ۱۰۰ میلیون دلار بودجه سری C به دست آورد.

مدت کوتاهی پس از دور تامین مالی آن، این شرکت اعلام کرد که زیاد اسماعیل را که سابقاً از شرکت نرم افزاری لجستیک حمل و نقل کانوی بود، به عنوان مدیر عملیات استخدام کرده است. H1 همچنین Mike Derezin، مدیر عامل شرکت Chainlink Labs و مدیر سابق LinkedIn را به عضویت هیئت مدیره خود منصوب کرد.

شرکت دیگری که شامل شبکه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می شود Doximity است که سال گذشته عمومی شد هفته گذشته، برنامه‌های خود را برای خرید Amion، برنامه‌ای که برنامه‌ریزی پزشک در حال حاضر را مدیریت می‌کند، اعلام کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر