Hims & Hers در فضای ریزش موی زنانه افراط می کندHims & Hers، یک شرکت مراقبت های بهداشتی مجازی مصرف کننده، سابقه طولانی در درمان ریزش موی مردان دارد، اما امروز این شرکت دو محصول جدید را روانه بازار می کند که بر روی این مشکل در زنان تمرکز دارد.

مشتریانی که ریزش مو را تجربه می کنند اکنون به اسپری فیناستراید و ماینوکسیدیل موضعی و همچنین اسپیرونولاکتون خوراکی، قرصی که می تواند سطح آندروژن را کاهش دهد، دسترسی خواهند داشت. کاربران می توانند ارزیابی مراقبت از مو را انجام دهند که به مشتریان اطلاعات بیشتری در مورد گزینه های آنها می دهد.

برای دریافت نسخه اسپری یا قرص، کاربران باید یک مشاوره پزشکی را از طریق پلتفرم Hims & Hers با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تکمیل کنند. اگر یک متخصص پزشکی دارو را تجویز کند، کاربران می‌توانند از طریق Hims & Hers این دارو را خریداری کنند.

چرا مهم است

ریزش مو در زنان شایع است. در واقع حدود ۵۰ درصد از زنان ریزش موی قابل توجهی را تجربه می کنند کلینیک کلیولند

ریزش مو در زنان بالای ۴۰ سال و در زنانی که تازه زایمان کرده اند بیشتر دیده می شود. همچنین زنان تحت شیمی درمانی و یائسگی را تحت تاثیر قرار می دهد.

هیلاری کولز، یکی از بنیانگذاران و معاون ارشد برند و نوآوری در می گوید: “این راه اندازی نتیجه مستقیم رابطه نزدیک او با مشتریان ما است، گوش دادن به اهداف سلامت آنها و آنچه آنها احساس می کنند در بازار ریزش مو از دست رفته است.” او و او. در شرایط فعلی. “توانایی ما برای ادامه عرضه مواد بالینی اثبات شده به بازار در اشکال دوز منحصربفرد از طریق فرمول‌های ترکیبی خلاقانه بی‌نظیر است. ما این وظیفه خود را بر این گذاشته‌ایم که مسائلی مانند ریزش مو را بی‌اعتنایی کنیم تا زنان از کنترل سلامت خود با اطمینان خجالت نکشند.”

روند بزرگ

Hims در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد و در ابتدا بر سلامت و تندرستی جنسی مردان تمرکز داشت. با این حال، این برند به زودی شروع به گسترش کرد و Hers را راه اندازی کرد، پلتفرمی برای تمرکز بر روی تندرستی بانوان. پیشنهادات شرکت امروزی شامل خدمات سلامت روان و آزمایش COVID-19 است.

در ژانویه ۲۰۲۱، این شرکت با قیمت ۲۸۰ میلیون دلار به سهام عمومی تبدیل شد ادغام SPAC با Oaktree Acquisition. با این حال، سهام آن از زمان ورود به بازارهای عمومی با مشکل مواجه شده است.

رقیب اصلی آن، Ro، نیز در حوزه سلامت مردان کار خود را آغاز کرد اما در حال حاضر به انواع پیشنهادات دیگر می بالد. برخلاف Hims & Hers، Ro هنوز یک شرکت خصوصی است. در مارس ۲۰۲۱ تأمین مالی عظیم ۵۰۰ میلیون دلاری را به دست آورده است. ارزش کل ۵ میلیارد دلار را به ارمغان می آورد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر