Kindbody آزمایش های باروری در خانه را راه اندازی می کندشرکت هیبرید مراقبت های باروری و سلامت زنان Kindbody روز سه شنبه از راه اندازی آزمایش های هورمونی باروری در خانه برای مردان و زنان خبر داد.

این آزمایش‌ها که هورمون‌های مرتبط با عملکرد تولید مثل و سلامت را اندازه‌گیری می‌کنند، می‌توانند با قرار ملاقات حضوری یا مجازی با پزشک Kindbody برای بحث در مورد نتایج ترکیب شوند.

آزمایشات هورمونی اولین ورودی در بخش محصولات مراقبت باروری شرکت مصرف کننده نوع در خانه است.

“از روز اول، چشم انداز ما مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی بوده است. مسئولیت ما این است که به بیماران در هر کجا که هستند خدمات رسانی کنیم: به صورت مجازی، در کلینیک یا در خانه. با راه اندازی Kind at Home، Kindbody نقاط را در سراسر زنجیره مداوم به هم متصل می کند. مراقبت های باروری که بارتاسی را در بیانیه ای ارائه می دهد: “مراقبت مجازی و شخصی با کیفیت بالا از ارزیابی باروری تا پس از زایمان.”

چرا مهم است

ناباروری به عنوان ناتوانی در باردار شدن پس از حداقل یک سال رابطه جنسی محافظت نشده تعریف می شود که نسبتاً شایع است. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، حدود ۶ درصد از زنان متاهل ۱۵ تا ۴۴ ساله پس از یک سال تلاش برای باردار شدن مشکل دارند.

باروری مردان نیز یک جزء مهم است. در حدود ۳۵ درصد از زوج های نابارور، علاوه بر عامل مؤنث، عامل مشارکت مرد نیز شناسایی شد. در حدود ۸ درصد از زوج ها، عامل مردانه تنها علت قابل شناسایی است.

روند بزرگ

در ماه ژوئن، Kindbody اعلام کرد که بارگذاری کرده است ۶۲ میلیون دلار در تامین مالی سری C، افزایش کل را به ۱۲۲ میلیون دلار رساند. سری C با افزایش ۳۲ میلیون دلاری سری B از جولای ۲۰۲۰ ساخته شده است.

استارت‌آپ‌های سلامت دیجیتالی که به زنان و سایر زیست‌شناسان زنانه خدمات ارائه می‌کنند، بودجه بیشتری به دست می‌آورند و تا آگوست ۲۰۲۱ ۱.۳ میلیارد دلار تولید می‌کنند. طبق گزارش راک هلث. با این حال، این هنوز بخش نسبتاً کوچکی از کل معاملات سلامت دیجیتال است که سال گذشته رونق گرفت.

سایر شرکت هایی که بر فضای باروری تمرکز می کنند شامل شرکت تست خانگی Proov است که در ماه گذشته ۹.۷ میلیون دلار سرمایه در سری A به دست آورد و kegg، استارت آپی که هدف آن تعیین پنجره باروری شما با آزمایش مایع دهانه رحم است، در سپتامبر ۳ میلیون دلار جمع آوری کرد. برنامه باروری هویج، که بر مدیریت مزایای باروری و ارائه دارو متمرکز است، در ماه اوت ۷۵ میلیون دلار درآمد کسب کرد.

استارت آپ های متمرکز بر باروری مردان عبارتند از میراث وادی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر