Kindbody برای به دست آوردن زنجیره کلینیک های موسسه باروری Viosشرکت مراقبت از باروری و باروری هیبرید Kindbody روز سه‌شنبه اعلام کرد که برای خرید موسسه باروری Vios، شبکه‌ای از کلینیک‌های باروری، به توافق رسیده است.

Vios در مکان هایی در ایلینوی، میشیگان، میسوری، اورگان، واشنگتن و ویسکانسین فعالیت می کند. آنها سایت های Kindbody خود را با استفاده از پورتال بیمار، پرونده الکترونیکی سلامت و پلت فرم بهداشت از راه دور تغییر نام خواهند داد و تعداد کلینیک استارت آپ را به ۲۶ می رساند. این شرکت ها می گویند که قصد دارند تا پایان سال ۴۰ مکان خرده فروشی داشته باشند.

دکتر آنجلین بلتسوس، بنیانگذار و مدیر عامل Vios، در بیانیه ای گفت: “ما Vios را با ماموریت تجربه بی نظیر بیمار و چشم اندازی برای ساختن خانواده هایی که بیمارانمان رویای آنها را دارند، تاسیس کردیم.” بلتسوس تیم پزشکی شرکت را به عنوان مدیر عامل بالینی در Kindbody Embedded رهبری خواهد کرد.

“اکنون، افراد بیشتری می‌توانند به تجربه‌ای که از Kindbody و Vios انتظار دارند، دسترسی داشته باشند. ما با هم این فرصت را داریم که مراقبت‌های باروری و تشکیل خانواده را متحول کنیم و آن را برای همه در دسترس قرار دهیم. در مورد آنچه در آینده در انتظارم است هیجان زده هستم.”

چرا مهم است

نگرانی های باروری در ایالات متحده رایج است بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، حدود ۶ درصد از زنان متاهل ۱۵ تا ۴۴ ساله پس از یک سال تلاش قادر به باردار شدن نیستند. حدود ۱۲ درصد از زنان در این گروه باردار شدن یا رسیدن به ترم را دشوار می دانند.

در همین حال، شرکت های بیشتری خدمات مرتبط با باروری مانند انجماد تخمک یا IVF را به عنوان مزایایی به کارمندان خود ارائه دهید. گزارش مرسر نشان داد که ۱۹ درصد از کارفرمایان با ۲۰۰۰۰ کارمند یا بیشتر، انجماد تخم مرغ را در سال ۲۰۲۰ پوشش دادند، در مقایسه با ۶ درصد در سال ۲۰۱۵.

Kindbody گفت که معامله با Vios باعث افزایش باروری آن خواهد شد.

“کارفرمایان بزرگ تقاضای سایت های Kindbody بیشتری برای خدمت رسانی به کارکنان خود می کنند و اکنون، همراه با Vios، ما بهتر می توانیم این تقاضا را برآورده کنیم. Engi منحصر به فرد است و ما نمی توانیم از نظر فلسفی بیشتر با مراقبت از بیمار هماهنگ باشیم.”

جینا بارتاسی، بنیانگذار و مدیرعامل Kindbody گفت: «پس از بیش از یک دهه دوستی و احترام به کار او، من خوشحالم که نقاط قوت خود را برای تسریع ماموریت خود برای مقرون‌به‌صرفه و قابل دسترس کردن مراقبت‌های باروری برای همه گرد هم می‌آورم. در شرایط فعلی. برتاسی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیریت یک هلدینگ جدید با تمرکز بر توسعه ادامه خواهد داد.

روند بزرگ

در اوایل این ماه، Kindbody اعلام کرد که راه اندازی خواهد شد آزمایشات هورمونی باروری در خانه برای مردان و زنان. شرکت ثبت کرد ۶۲ میلیون دلار سرمایه سری C در ژوئن ۲۰۲۱، افزایش کل را به ۱۲۲ میلیون دلار رساند.

شرکت های دیگر در مراقبت از باروری دیجیتال عبارتند از Proov، kegg، و هویج باروری و فرزندآوری.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر