Lyra Health 235 میلیون دلار دریافت می کند و برنامه دستیار کارمند ICAS World را می خردLyra Health، ارائه‌دهنده خدمات دیجیتالی سلامت روان با تمرکز بر کارفرمایان، یک دور عظیم ۲۳۵ میلیون دلاری سری F به رهبری Dragoneer را اعلام کرده است. Salesforce Ventures و Coatue نیز شرکت کردند. این نشت پول نقد جدید کل درآمد شرکت را به بیش از ۹۰۰ میلیون دلار می رساند.

این بودجه با اخباری مبنی بر اینکه Lyra Health برنامه دستیار کارمند ICAS World را به مبلغ نامشخصی خریداری می کند همزمان بود. ICAS در سال ۱۹۸۷ تأسیس شد و خدمات راهنمایی و مشاوره را به کارکنان ارائه می دهد. این خدمات درمان را از طریق تلفن، چهره به چهره یا از طریق وب ارائه می دهد.

چرا مهم است

انتظار می رود دور سرمایه گذاری سری F به توسعه بین المللی Lyra Health کمک کند.

این گسترش جهانی همچنین بخش مهمی از آخرین خرید است. تیم Lyra گفت که خرید ICAS World به آن کمک می کند تا به ۱۰ میلیون عضو در ۱۵۵ کشور به ۶۶ زبان برسد.

“مسائل بهداشت روانی شایع تر از آنچه که به طور کلی شناخته شده است، و Mark Stad، موسس و شریک مدیریت Dragoneer، در بیانیه‌ای گفت که Lyra با ارائه راه‌حل‌های بزرگ از طریق کارفرمایان، دسترسی به مراقبت را به‌طور متفکرانه تعریف می‌کند.

با این سرمایه اضافی، Lyra این فرصت را خواهد داشت تا خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه سلامت روان در سطح محلی متمایز کند و در سطح بین المللی برای رفع نیازهای جهانی گسترش یابد.

روند بزرگ

Lyra به سرعت سرمایه را برای توسعه افزایش داد. در ماه ژوئن، این شرکت اعلام کرد بسته شدن یک دور سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری به رهبری Cotwe. با این حال، این تنها دور تأمین مالی شرکت در سال گذشته نبود. در ژانویه ۲۰۲۱، این شرکت دور سرمایه گذاری ۱۸۷ میلیون دلاری سری E را بست. در آن زمان، Lyra همچنین اعلام کرد با ICAS World همکاری می کند.

این شرکت همچنین پوشش خود را گسترش داده است. در ماه سپتامبر، ابزار جدیدی را برای کمک به درمان خودکشی، اختلال مصرف الکل و سایر نیازهای مراقبتی پیچیده معرفی کرد.

تعدادی از شرکت‌های متمرکز بر کارمندان برای ارائه خدمات سلامت روان به صورت دیجیتالی کار می‌کنند. به عنوان مثال، یک کارمند یک شرکت بهداشت و سلامت روان Modern Health فوریه گذشته ۷۴ میلیون دلار بودجه سری D جمع آوری کرد.

علاوه بر این، کارفرمای همکار-تمرکز شرکت سلامت روان Ginger با برنامه مدیتیشن Headspace در معامله ای ادغام شد که گفته می شود ۳ میلیارد دلار ارزش دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر