Marc Cuban Coast Plus Pharmaceuticals یک داروخانه دیجیتال را معرفی می کندMark Cuban Cost Plus Drug در حال جهش به بخش داروخانه آنلاین است و یک بازار دیجیتال جدید راه اندازی می کند. این شرکت داروخانه دیجیتال را به عنوان راهی برای کمک به مصرف کنندگان برای یافتن دارو با پول کمتر تبلیغ می کند.

در ماه نوامبر، این شرکت فرآیند مدیریت مزایای داروخانه (PBM) خود را فاش کرد که به گفته شرکت به آن اجازه می‌دهد بدون «واسطه‌ها» انجام دهد و قیمت‌ها را در داروخانه‌های آنلاین افزایش دهد.

طبق وب سایت این شرکت، این داروخانه داروهایی با تمرکز بر دیابت، سلامت قلب، مشکلات گوارشی، سلامت روان، سرطان، آنتی بیوتیک ها و سایر زمینه ها ارائه می دهد.

چرا مهم است

مطابق با طبق تحقیقات بنیاد خانواده کایزر، ۸۳ درصد از بزرگسالان می گویند که هزینه داروهای تجویزی غیر منطقی است. علاوه بر این، ۳۵ درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی با درآمد خانوار ۴۰۰۰۰ دلار یا کمتر گزارش کردند که در تهیه داروهای تجویز شده برای آنها مشکل دارند.

MCCPDC سیستم جدید خود را به عنوان راهی برای کاهش هزینه های دارو با عملکرد هم به عنوان PBM و هم به عنوان خرده فروش ارائه می کند.

الکس اوچمایانسکی، مدیر عامل شرکت، گفت: «بازیگران بد زیادی در زنجیره تأمین دارویی وجود دارند که از دستیابی بیماران به داروهای مقرون به صرفه جلوگیری می کنند. MCCPDCوی در بیانیه ای گفت. تنها راه برای اطمینان از رسیدن قیمت‌های معقول، ادغام عمودی است.

روند بزرگ

امروزه بسیاری از خرده فروشان دارو به صورت آنلاین وجود دارند. فناوری بزرگ نیز به این بخش علاقه نشان داده است. در سال ۲۰۱۸، آمازون پس از خرید یک داروخانه دیجیتال وارد این فضا شد PillPack فقط کمتر از ۱ میلیارد دلار. آمازون بعداً PillPack را ادغام کرد و داروخانه آمازون را راه‌اندازی کرد، یک فروشگاه دیجیتالی که به مشتریان اجازه می‌دهد داروهای تجویزی را به صورت آنلاین سفارش و مدیریت کنند و آنها را در خانه تحویل دهند.

داروخانه های دیجیتال مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته اند و صدها میلیون دلار به این فضا سرازیر شده اند. در ماه آوریل، یک داروخانه آنلاین کپسول یک دور مالی ۳۰۰ میلیون دلاری را تکمیل کرده است و ارزش کل شرکت را به ۱ میلیارد دلار رسانده است.

در سال ۲۰۲۰، آلتو، یک شرکت داروسازی دیجیتال و دارورسانی، دور سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری سری D را به رهبری صندوق ویژن ۲ سافت بانک بست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر