MDLIVE برنامه نظارت بر وضعیت مزمن را راه اندازی می کندشرکت مراقبت مجازی MDLIVE یک برنامه پایش سلامت را با هدف بیماران مبتلا به بیماری های مزمن راه اندازی می کند.

این پیشنهاد، در دسترس برنامه‌های بهداشتی است که از خدمات مراقبت اولیه MDLIVE استفاده می‌کنند، به بیماران اجازه می‌دهد معیارهایی مانند فشار خون یا سطح گلوکز را ردیابی کنند تا پزشکان آنها بتوانند در طول بازدیدهای مجازی آنها را بررسی کنند.

این شرکت بهداشت از راه دور قصد دارد تا اواخر سال جاری دستگاه‌هایی را اضافه کند که می‌توانند این معیارها را مستقیماً به پورتال بیماران MDLIVE منتقل کنند.

چرا مهم است

در CDC تخمین می زند که از هر ۱۰ بزرگسال آمریکایی، ۶ نفر به بیماری مزمنی مانند دیابت، بیماری قلبی یا COPD مبتلا هستند. شرایط مزمن همچنین محرک هزینه های سالانه مراقبت های بهداشتی کشور است.

MDLIVE برنامه خود را به عنوان راهی برای مدیریت موثرتر بیماری های مزمن قرار می دهد.

تقاضا برای مراقبت های اولیه مجازی از زمانی که ما برای اولین بار آن را دو سال پیش راه اندازی کردیم، به شدت افزایش یافته است، و این گسترش جدید به ما اجازه می دهد تا به تعداد بیشتری از آمریکایی هایی که با بیماری های مزمن زندگی می کنند خدمات بهتری ارائه دهیم، نتایج بهداشتی بهتر و هزینه های کمتری را ارائه دهیم که به نفع بیماران و آنها است. برنامه های بهداشتی”، افسر ارشد پزشکی، دکتر. سینتیا زلیس در بیانیه ای گفت.

“برنامه جدید نظارت بر سلامت ما همکاری بین ارائه دهندگان مراقبت های اولیه MDLIVE و بیماران را عمیق تر می کند و به آنها بینش بیشتری در مورد داده های بهداشتی حیاتی روزانه می دهد که می تواند نشانگر اولیه یک مشکل جدی پزشکی باشد.”

روند بزرگتر

MDLIVE سال گذشته توسط شرکت خدمات بهداشتی بیمه Cigna، Evernorth خریداری شد. در ماه اکتبر، سیگنا اعلام کرد که ثبت‌نام‌کنندگانش در طرح‌های تحت حمایت کارمندان به خدمات گسترده‌ای از راه دور تحت پوشش از طریق MDLIVE دسترسی خواهند داشت و اولین طرح مجازی را برای کارفرمایان منتخب راه‌اندازی کرد.

مدیریت مراقبت های مزمن یک تمرکز محبوب برای شرکت های سلامت دیجیتال و مراقبت های مجازی است. در اواخر سال گذشته، پلتفرم Cadence نظارت از راه دور و مراقبت از راه دور متمرکز بر مراقبت مزمن ۱۰۰ میلیون دلار در بودجه سری B به دست آورد.

شرکت مراقبت های اولیه مبتنی بر عضویت One Medical پیشنهاد مدیریت بیماری مزمن خود را در اکتبر راه اندازی کرد، از جمله ادغام با ابزارهای نظارت از راه دور، پشتیبانی مجازی ۲۴/۷ و تیم مراقبت چند رشته ای.

ارائه‌دهنده هیبریدی Carbon Health نیز سال گذشته با آن وارد مدیریت بیماری‌های مزمن شد خرید استارت آپ مراقبت از دیابت Steady Health.

سایرین در این فضا عبارتند از Lyn Health که از مخفی کاری در دسامبر بیرون آمد. One Drop که اخیراً محصولی را با هدف پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی معرفی کرد. و سویچ که در ماه ژوئیه افزایش ۲۰ میلیون دلاری را اعلام کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر