#MedantaSpecial: غربالگری بیشتر سرطان ها ریه در هند


ریه عضوی حیاتی در هیکل انسان است کدام ممکن است تعهد فریب دادن اکسیژن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن دی اکسید کربن را بر عهده دارد. آنها در حفره کابینت سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ عدد هستند. غربالگری تکنیکی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند نگاهی به های تشخیصی برای اطمینان از بیماری هایی استفاده می تنبل کدام ممکن است هیچ علامت هر دو سیگنال ای اجتناب کرده اند شخصی نماد نداده اند.

معمولاً برای پیش آگهی بیشتر سرطان ها ریه اجتناب کرده اند سی تی اسکن همراه خود دوز کم استفاده تبدیل می شود. پیش آگهی بیشتر سرطان ها در سطوح اولین همه وقت {مفید است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مد انجام .

چه کسانی باید اجتناب کرده اند تذکر بیشتر سرطان ها ریه غربالگری شوند؟

برخی اجتناب کرده اند الزامات اساسی موجود است کدام ممکن است باید برای آزمایش های غربالگری ریه رعایت شود. {افرادی که} به اشیا زیر مرتبط هستند باید معاینه شوند

 • خوردن دخانیات: چه تنباکو با بیرون دود باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه در کنار همراه خود دود، خوردن تنباکو برای بهزیستی خطرناک است. اشخاص حقیقی بالای ۵۵ سال همراه خود سابقه خوردن دخانیات باید غربالگری شوند.
 • اشخاص حقیقی دارای ۳۰ بسته در سال (۱ بسته در روز برای ۳۰ سال هر دو ۲ بسته در روز برای ۱۵ سال) کاندیدای اندیشه آل برای غربالگری هستند. علاوه بر این {افرادی که} در جاری حاضر سیگار می کشند هر دو به مدت ۱۵ سال سیگار را توقف کرده اند باید غربالگری شوند.
 • قرار تکل مکرر کشف نشده آزبست، رادون هر دو سایر داروها بیشتر سرطان ها زا
 • ممکن است سابقه خانوادگی هر دو خصوصی بیشتر سرطان ها ریه دارید
 • ممکن است برای مدت زمان بسیار طولانی بیماری ریوی دارید

آزمایش های غربالگری ریه چه روزی باید قطع شود؟

آزمایش های غربالگری ریه را می توان در صورت بروز متوقف کرد

 • شخص بالای ۸۰ سال
 • شخص مبتلا به ۱ بیماری مزمن است کدام ممکن است اگر آزمایش های غربالگری بیشتر سرطان ها را نماد دهد، اجازه جراحی ریه را نمی دهد.
 • او بیش اجتناب کرده اند ۱۵ سال است کدام ممکن است سیگار نکشیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبلاً به طور مشترک سیگار نکشیده است.

خطرات غربالگری بیشتر سرطان ها ریه چیست؟

همه وقت برخی اجتناب کرده اند خطرات مرتبط همراه خود اقدامات پزشکی موجود است. {در این} مورد، برخی اجتناب کرده اند خطرات

 • معاینات بعدی غیر حیاتی
 • پیش آگهی بیشتر سرطان ها غیر قابل معامله با کدام ممکن است فوق العاده باکلاس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل معامله با نیست
 • پیش آگهی سرطانی کدام ممکن است هیچ آسیبی به شخص وارد نمی شود. این شناخته شده به عنوان پیش آگهی بیش اجتناب کرده اند حد نیز شناخته تبدیل می شود
 • عدم پیش آگهی بیشتر سرطان ها های حال در شخص

چگونه باید برای آزمایش غربالگری بیشتر سرطان ها ریه کنار هم قرار دادن شوم؟

اگر اسکن همراه خود استفاده اجتناب کرده اند عالی فایل انجام شود سی تی اسکناشیا زیر باید انجام شود

 • ۲-۴ ساعت در گذشته اجتناب کرده اند آزمایش ناشتا باشید
 • در گذشته اجتناب کرده اند آغاز حرکت، لباس بیمارستان را عوض کنید
 • اجتناب کرده اند هر نوع فلز، جواهرات، سمعک، دندان مصنوعی هر دو فراهم می کند جانبی استفاده نکنید

بیاموزید: چگونه بفهمم بیشتر سرطان ها ریه دارم؟

با توجه به نتایج آزمایش غربالگری بیشتر سرطان ها ریه چطور؟

در صورت عدم نتیجه، دکتر اجتناب کرده اند ممکن است تمایل دارد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند عالی سال برای آزمایش غربالگری مراجعه کنید. اگر سی تی اسکن وجود ندول ریه را خاص تنبل، سی تی اسکن تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر آزمایشات طرفدار تبدیل می شود. انبساط ندول مدیریت خواهد بود. معمولاً ندول‌های همراه خود انبساط فوری سلول‌های سرطانی هستند. در برخی اشیا، غربالگری بیشتر سرطان ها ریه بالقوه است مشکلات پزشکی عکس را نیز ایجاد تنبل، کدام ممکن است دکتر بالقوه است آزمایش‌های تشخیصی عکس را برای آن‌ها طرفدار تنبل.

همه وقت طرفدار تبدیل می شود کدام ممکن است همراه خود دکتر شخصی در تصمیم باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر در دسته های فوق قرار می گیرید، آزمایش های غربالگری بیشتر سرطان ها ریه شخصی را به طور مشترک انجام دهید.

بیاموزید: خواه یا نه در معرض خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها ریه هستید؟

برای کسب داده ها تا حد زیادی با توجه به اتصال بین سیگار کشیدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها ریه، مقاله دکتر آناند جیسوال، سرپرست پزشکی تنفسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواب، Medanta The Medicity، Gurugram، را در زیر بیاموزید.

https://fit.thequint.com/cancer/link-between-smoking-and-lung-cancer

همراه خود ۹۹۴-۹۹۴-۸۰۱۰ +۹۱ تصمیم بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مشاوران پزشکی Credihealth صحبت کنید. رایگان هر دو عالی قرار جلب رضایت در Medanta – The Medicity، Gurgaon رزرو کنید

[button color=”transparent_credi” size=”medium” class = “custom_button” link=”https://www.credihealth.com/hospital/medanta-the-medicity-gurgaon/overview?utm_source=blog_article&utm_medium=bottom_button&utm_campaign=book_appointment” icon=”” target=”true”]تقاضا {پاسخ به} تصمیم [/button]

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر