Omada سلامت رفتاری را در پلت فرم مدیریت بیماری مزمن ادغام می کندپلت فرم مدیریت شرایط مزمن Omada Health روز چهارشنبه اعلام کرد که حمایت از سلامت رفتاری را در برنامه های موجود خود برای پیشگیری و مدیریت دیابت، فشار خون بالا و مراقبت از اسکلتی عضلانی گنجانده است.

ادغام جدید سلامت رفتاری شامل ارزیابی اضطراب و افسردگی، منابعی برای مدیریت عوامل اجتماعی تعیین‌کننده سلامت، مانند دسترسی به غذا، مدیریت استرس و ابزار خواب، تیم‌های مراقبت مکمل متخصصان بهداشت روان و آموزش، و تریاژ و راهنمایی در بحران‌های جدی سلامت روان است.

چرا مهم است

نگرانی‌های مربوط به سلامت روان رایج هستند و همه‌گیری COVID-19 باعث افزایش در بزرگسالان شد گزارش علائم افسردگی و اضطراب

در این میان، سلامت جسمانی و روانی در هم تنیده شده اند. طبق CDC، شرایط مزمن می تواند خطر ابتلا به بیماری های روانی را افزایش دهد. اومادا گفت ۴۷ درصد از اعضای آن علائم افسردگی و اضطراب را افزایش می دهند.

“اومادا هلث همیشه حمایت از سلامت روان را به عنوان یک مؤلفه کلیدی برای رفاه کلی تلقی کرده است. آخرین سرمایه گذاری ما در یکپارچه سازی حمایت در سراسر برنامه هایمان این تعهد را بیشتر تقویت می کند.” گفت جنیفر لا گواردیا، مدیر ارشد علوم بالینی و رفتاری در Omada Health، در بیانیه ای.

“با توجه به اینکه تقریباً نیمی از اعضای ما علائم سلامت رفتاری را شناسایی می کنند، ما اکنون مراقبت های شخصی تری را به آنها ارائه می دهیم تا به آنها در درک و غلبه بر این چالش ها کمک کنیم.”

روند بزرگتر

ماه گذشته، Omada اعلام کرد که یک را افزایش داده است بودجه سنگین ۱۹۲ میلیون دلاری سری E، با برنامه‌هایی برای استفاده از سرمایه‌گذاری برای استخدام‌های جدید، نقشه راه فناوری آن برای شخصی‌سازی مراقبت و آزمایشگاه بینش Omada.

شرکت شروع به کار کرد بر پیش دیابت متمرکز شده است، اما از آن زمان به سایر زمینه های بالینی گسترش یافته است. در سال ۲۰۲۰، شرکت فیزیوتراپی دیجیتال Physera را خریداری کرد تا مراقبت های اسکلتی عضلانی را به پیشنهادات خود اضافه کند.

مراقبت های بهداشتی روانی و رفتاری یک زمینه پررونق در سلامت دیجیتال است. با توجه به الف گزارش CBInsights، استارت‌آپ‌های فناوری سلامت روان در سال گذشته ۵.۵ میلیارد دلار در سطح جهان جذب کردند که نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش ۱۳۹ درصدی را نشان می‌دهد.

سایر شرکت های مدیریت بیماری مزمن که دارای ابزارهای بهداشت رفتاری هستند عبارتند از DarioHealth، Welldoc، Lyn Health و Lark Health.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر