Omada Health 192 میلیون دلار برای ابزار مدیریت مراقبت مزمن جمع آوری می کندشرکت مدیریت مراقبت‌های مزمن دیجیتال Omada Health موفق به کسب ۱۹۲ میلیون دلار بودجه در سری E شد. این تزریق جدید پول نقد، درآمد کل شرکت را به بیش از ۲۵۶ میلیون دلار می رساند. با توجه به Crunchbase.

این دور توسط شرکت مدیریت و تحقیقات Fidelity با مشارکت aMoon، Perceptive Advisors، Wellington Management، Civilization Ventures و دیگران رهبری شد.

کاری که آنها انجام می دهند

در سال ۲۰۱۱ تاسیس شد، Omada شروع خود را در مدیریت پیش دیابت آغاز کرد. با این حال، امروزه خدمات این شرکت شامل مدیریت دیابت، فشار خون بالا و شرایط اسکلتی عضلانی (MSK) است.

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو بر کمک به افراد در مدیریت شرایط سلامتی خود از طریق مربیگری تغییر رفتار مبتنی بر داده های شخصی متمرکز شده است. این پلتفرم می تواند به کاربران کمک کند رژیم غذایی، ورزش، قند خون و سایر معیارهای خود را پیگیری کنند. بیماران همچنین می توانند برای پشتیبانی به مراقبت مجازی دسترسی داشته باشند.

در سال ۲۰۲۰ این شرکت خریداری کرد Physera با MSK fcoused، که به آن اجازه نگه داشتن پا در فضای فیزیوتراپی را می داد. از آن زمان، این شرکت فناوری بینایی کامپیوتری جدیدی را به کار برد تا به فیزیوتراپیست ها کمک کند تا حرکات و دامنه حرکتی بیمار را به طور مجازی اندازه گیری کنند.

این شرکت ایجاد کرد آزمایشگاه بینش Omada، که از طراحی بالینی، ارائه مراقبت، طراحی محصول، علم داده و علوم رفتاری برای کمک به توسعه اهداف و برنامه‌های شخصی برای بیماران استفاده می‌کند.

این برای چه است

برنامه Omada برای استفاده از پول سری E برای استخدام کارکنان بیشتر در سراسر شرکت. همچنین قصد دارد برنامه فنی خود را برای مراقبت و شخصی سازی و سرمایه گذاری در آزمایشگاه Omada Insights ایجاد کند.

شان دافی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Omada Health، در بیانیه ای گفت: “با سابقه ۱۰ ساله، رویکرد Omada نتایجی را ارائه می دهد که از صنعت پیشی می گیرد.” درمان مراقبت مزمن مجازی به میلیون‌ها نفر در سراسر ایالات متحده با حمایت سرمایه‌گذاران خود، Fidelity، aMoon، Civilization Ventures و دیگران، می‌توانیم از رشد مشتریان خود بهتر حمایت کنیم و مدل جدیدی از مراقبت را ارائه کنیم.»

روند بزرگتر

مدیریت مراقبت های مزمن یک بخش محبوب در سلامت دیجیتال است. یکی از دیگر بازیگران اصلی در این فضا، ویرتای متمرکز بر دیابت است که امتیاز گرفت ۱۳۳ میلیون دلار بودجه سری E بهار ۲۰۲۱. Virta ادعا می کند که پلتفرم آن می تواند به کاربران در “معکوس کردن دیابت” کمک کند.

در سال ۲۰۲۰ شرکت Teladoc از راه دور شروع به کار کرد شرکت مدیریت مراقبت های مزمن Livongo با ۱۸.۵ میلیارد دلار.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر