PointClickCare شرکت IT سلامت Audacious Inquiry را جمع آوری می کندشرکت همکاری دیجیتال و بینش PointClickCare برنامه های خود را برای خرید شرکت IT سلامت Audacious Inquiry با مبلغ نامشخصی اعلام کرد.

Audacious Inquiry تعدادی خدمات متمرکز بر هماهنگی مراقبت دارد. “سرویس اعلان برخورد” آن به تیم های مراقبتی کمک می کند تا زمانی که بیمار بستری می شود یا از بیمارستان مرخص می شود. نرم افزار ارائه شده آن همچنین شامل یک نرم افزار “مدیریت پیشگیرانه انتقال بیمار” است که به تیم های مراقبتی کمک می کند تا انتقال بیمار را از طریق یک برنامه مبتنی بر وب مدیریت کنند.

خدمات آرچر آن تمام اطلاعات بیمارستانی مربوطه را به پزشک تک تک بیمار ارائه می دهد.

همچنین دارای نرم افزار ویژه برای شرایط بحرانی است. “دسترسی ایمن به اطلاعات سلامت بیمار برای پاسخ دهندگان اضطراری” به جمع آوری داده ها و تاریخچه بیمار از شبکه های ملی اطلاعات سلامت کمک می کند.

Audacious Inquiry تعدادی از شرکای معروف از جمله CMS، ONC، CDC و مبادلات اطلاعات سلامت منطقه‌ای را تبلیغ می‌کند.

چرا مهم است

هر دو PointClickCare و Audacious Inquiry در فضای مراقبت مبتنی بر ارزش و همچنین با ابزارهای هماهنگی مراقبت های پس از حاد کار می کنند. PointClickCare قصد دارد از ابزارهای Audacious Inquiry برای رشد قابلیت‌های مبتنی بر ارزش خود استفاده کند.

“ما هیجان زده هستیم که از Audacious Inquiry در جامعه PointClickCare استقبال می کنیم، زیرا بر روی سوابق اثبات شده خود در حل مشکلات پیچیده در مراقبت های بهداشتی ایجاد می کنیم. این اکتساب به PointClickCare امکان می دهد تا با افزودن محصولات قوی و شبکه روابط Audacious Inquiry دامنه راه حل های ما را گسترش دهد. تغییر به مراقبت مبتنی بر ارزش، تقاضای فزاینده بازار برای ابزارهای هوشمند و همکاری را افزایش می دهد.” دیو وسینگر، مدیر عامل PointClickCare، در بیانیه ای گفت.

روند بزرگتر

این اولین M&A PointClickCare نیست. در سال ۲۰۲۰، این شرکت برنامه های خود را برای خرید پلت فرم هماهنگی متقابل اعلام کرد پزشکی جمعی. این شرکت همچنین QuickMar، یک شرکت مدیریت مراقبت های پس از حاد را در سال ۲۰۱۹ خریداری کرد.

به گزارش Crunchbase، این شرکت در مجموع ۲۳۰ میلیون دلار بودجه دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر