Qure.ai چراغ سبز FDA را برای الگوریتم هوش مصنوعی برای قرار دادن لوله تنفسی و سایر موارد بهداشتی دیجیتال دریافت می کند.Qure.ai برای الگوریتم هوش مصنوعی خود که به ارائه دهندگان در قرار دادن لوله های تنفسی کمک می کند، مجوز FDA 510 (k) را به دست آورد.

ترخیص، که رسما پایین آمد در اواخر دسامبر، سومین ۵۱۰ (k) این شرکت است. دو چراغ سبز قبلی FDA مربوط به محصول سی تی اسکن مغز آن بود.

با استفاده از اشعه ایکس قفسه سینه، qXR-BT الگوریتم می تواند موقعیت لوله تنفسی را تجزیه و تحلیل کند. اندازه‌گیری را به‌طور خودکار انجام می‌دهد و می‌تواند دقت را به پزشک گزارش دهد، که سپس می‌تواند تصمیم بگیرد که آیا لوله باید دوباره قرار گیرد یا خیر.

“ما خوشحالیم که مجوز FDA را دریافت کرده ایم qXR-BT. پرشانت واریر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای گفت: در دو سال گذشته، ما نیاز به کاهش زمان پردازش و رفع تأخیرهای گردش کار را مشاهده کرده ایم. به ویژه در پی همه گیری COVID-19 و نیاز به تهویه مکانیکی در مناطق آسیب دیده. بیماران، نیاز به کمک فوری به نیروی کار مراقبت های بهداشتی بسیار مهم است.”


پلتفرم سلامت دیجیتال Truepill یک پلت فرم پوشش تست COVID-19 را راه اندازی کرد تا به بیمه گرانی که اکنون ملزم به پوشش هزینه های تست های بدون نسخه و در خانه هستند کمک کند.

این پلتفرم به پرداخت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا سایت‌های خرید آزمایشی مستقیم به مصرف‌کننده را برای اعضای خود، با انجام سفارش‌های Truepill و ارسال آن، توسعه دهند.

این شرکت سلامت دیجیتال همچنین یک روش متمرکز بر COVID-19 راه اندازی کرده است پلت فرم مراقبت مجازی و مجموعه ای از ابزارهای تشخیصی و دیجیتالی برای بازار کارفرما.

در ماه اکتبر اعلام کرد که دارد ۱۴۲ میلیون دلار سرمایه سری D را جذب کرد.


شرکت ژنتیک مصرف کننده ۲۳andMe و غول داروسازی گلکسو اسمیت کلاین همکاری خود در زمینه کشف دارو را تا جولای ۲۰۲۳ تمدید می کنند.

این مشارکت که در سال ۲۰۱۸ و زمانی که GSK آغاز شد با سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری در استارت آپ ژنتیک، ۲۳andMe یک بار پرداخت ۵۰ میلیون دلاری برای تمدید دوره مشارکت را به همراه خواهد داشت.

این شرکت‌ها همچنین اعلام کردند که ۲۳andMe از برنامه مشترک آنتی‌بادی ایمنی-انکولوژیکی خود که در حال حاضر در فاز ۱ مطالعات است، گزینه حق امتیازی را دریافت می‌کند. GSK بقیه مراحل توسعه و آزمایشات بعدی را انجام خواهد داد.

کنت هیلان، رئیس بخش درمانی در ۲۳andMe، “همکاری با GSK بسیار سازنده بوده است. در کمتر از چهار سال، تحت این همکاری، ما بیش از ۴۰ برنامه درمانی را شناسایی کرده ایم و یک آنتی بادی ایمونونوکولوژیکی را که CD96 را هدف قرار می دهد، در توسعه بالینی ارتقا داده ایم.” ، در بیانیه ای گفته شده است.

“تصمیم GSK برای تمدید دوره کشف هدف انحصاری همکاری ما برای یک سال دیگر نشان دهنده اشتیاق برای همکاری ما و ارزشی است که پایگاه داده ما برای شناسایی اهداف و پیشبرد داروهای جدید بر اساس ژنتیک انسانی ارائه می دهد.”

۲۳ و من سال گذشته از طریق ادغام با یک شرکت اکتسابی با هدف ویژه، به بورس عرضه شد. در ماه اکتبر، زمانی که او برنامه‌های خود را برای دستیابی به پلتفرم Lemonaid Health از راه دور و نسخه آنلاین اعلام کرد، به مراقبت‌های بهداشتی عمیق‌تر وارد شد.

اوایل این ماه، آن را مجوز FDA 510(k) را برای آزمایش ژنتیکی برای تشخیص نشانگر ارثی سرطان پروستات به دست آورد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر