7
شهریور

r / قوانین غذا و مجری تماس: غذا


پیوندهای مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قانون حاکم

توجه: درخواست بخشش نکنید زیرا قانون و اعتدال باید به طور عادلانه و برابر برای همه اعمال شود. قبل از ارسال پیام درخواست تماس ، پاسخهایی را که از مد ، از جمله خودروساز دریافت می کنید ، کاملاً بخوانید.

1) هیچگونه رژیم غذایی یا مقاومتی در برابر همه غذاها وجود ندارد – جنگ علیه غذا در اینجا خوش آمدید. جنگ های صلیبی غالباً ناخواسته بوده و اغلب تکان دهنده طراحی می شوند. مشارکت کنندگان در این زیرمجموعه الزامات ، باورها ، نوع بدن و اهداف غذایی متفاوتی دارند. غذا خوردن خوب است. طرفدار یا مخالف غذا خوردن اشتباه است و منجر به ممنوعیت می شود. AZA؛

 • بی احترامی به سایر غذاها / باورها – نسبتاً آموزنده در مورد شخص / گروه دیگر با آنها صحبت نکنید ،

 • به دلیل انتخاب غذای مردم کاهش یافته است

 • اخلاق و رفتار را ترویج یا بحث می کند

 • برای ترویج مطلق گرایی در غذا – عدم مصرف غذا فقط سلام. می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و چه چیزی باید تأکید شود

 • اظهارنظر غلط کنید – نمی توان ادعای درمان بیماری مزمن را داشت. گفتن اینکه “می تواند علائم خود را کنترل کند” در این صورت خوب است

 • مشغول چادر زدن یا تیپ زدن باشید – این کار را در مورد این یا سایر زیرمجموعه ها یا مقالات آن انجام ندهید

 • زمزمه – فایده ای ندارد. “مجبورم کمتر از چیزی که می خورم (غذا)” فقط احساسی است و سعی می کند نقش شهید را بازی کند

 • تعداد زیادی تبلیغات subreddit مبتنی بر غذا – در مورد غذاهای مورد علاقه خود صحبت کنید اما فقط تبلیغات به شما در بیش از 1/10 فعالیت شما اطلاع می دهد

2) هیچ مقاله تحقیقی در مورد رژیم های غذایی خاص وجود ندارد. اما در بخش نظرات در مورد بپرسید / r / رژیم غذایی هفتگی برای تغذیه ویژه – اگر پیام شما در دسترس است وجود دارد شرایط شخصی (در مورد شما ، رژیم غذایی ، خانواده یا شخصی در منطقه شما) و / یا درخواست ارزیابی غذا (چیزهایی که در زندگی شما خورده اید یا شخص دیگری در زندگی شما خورده است یا به خوردن فکر کرده اید) ، حذف خواهد شد، بدون استثناء. تلاش برای دور زدن این قانون ، تظاهر به مبهم بودن ، یا برقراری تماس به شیوه ای بی اساس ، کاذب ، بی اثر یا غیر مجاز منجر به ممنوعیت می شود.

3) خط قرمز مورد نیاز است – از مقابله با آتش و سنگ جیغ خودداری کنید. ترول ، توهین ، تجاوز یا مخالفت با مشارکت کنندگان subreddit ، تعدیل کنندگان یا حتی جامعه ممکن است منجر به ممنوعیت شود. به جای غارت ، منابع ، استنادات و مطالعات را به اشتراک بگذارید و همچنین زمانی که موقعیت شما یکسان نیست ، تصدیق کنید. اگر چیزی شما را ناراحت کرد از آنجا دور شوید.

4) بدون وبلاگ نویسی و / یا خود تبلیغی -هرگونه پیوند دادن ، نقل قول یا صحبت در مورد هر چیزی که مربوط به شما باشد حذف می شود و ممکن است منجر به ممنوعیت شود. این امر در مورد وب سایت شما ، فیلم ها ، کانال های رسانه ای ، کتاب ها ، مقاله ها ، مصاحبه ها و غیره صدق می کند. در اینجا این موضوع فرعی است تا در مورد علم غذا صحبت کنید تا آنچه که ایجاد کرده اید. سعی نکنید از موارد زیر برای هدایت ترافیک به مخاطبین خود استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. تأییدیه IRB تنها در صورتی در دسترس است که از واسطه ها درخواست شود.

5) درخواست و یا مشاوره پزشکی ارائه نمی دهد – این مقالات مشکل ساز اغلب شامل تشخیص ، تشخیص ، ارزش آزمایشگاهی و / یا بحث هایی است که با یک متخصص بهداشت دارید. ممکن است در مورد تاثیر رژیم غذایی بر روی انسان ها به طور کلی بپرسید ، اما ممکن است در مورد درمان یا مدیریت سلامت یا نحوه تأثیر انتخاب غذاها بر وضعیت مشورت نکنید -سلامتی شخصی شما (یا سلامتی اعضای خانواده). تمام سوالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر پزشکان واجد شرایط و دارای مجوز که دارای مجوز درمان شما هستند ، ارجاع داده شود. درخواست مشاوره پزشکی در انجمن های اینترنتی خطرناک است. همچنین در اغلب موارد و بر خلاف قوانین رفتاری کاربران ارائه آن در این انجمن غیرقانونی است.

6) همه پیوندها باید پیوندهای مستقیم باشند – فیلترینگ سایت Reddit استفاده از اختصارات پیوند را حذف می کند. به جای آن از URL مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوند با استفاده از سرویس پیگیری پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

7) بدون پست از حساب های جدید و حساب کارمای بد – حساب های جدید ممکن است پست های جدیدی را در این subreddit ارسال نکنند. با این حال ، پس از اطلاع از سایت و تغییرات می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. حسابهای کارمای بد نمی توانند اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

نتیجه

این پیشنهادات برای بهبود تجربه بازسازی شما ارائه می شود.

 • از تمام رفتارهای “یک به یک” در مورد غذای مغذی خودداری کنید. قبول کنید که راه های دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها موافق نباشید ، انواع مختلف بدن و اهداف مختلف.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سالات ، اطلاعات مربوط ، مرتبط و مفید را وارد کنید. هنگام ارائه دیدگاه خود ، پیوندهایی به مطالعات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره ارائه دهید. نیاز به پیدا کردن مدرک دارید؟ وارسی PubMed na Google Scholarبه

 • این ممکن است یک پرسش و پاسخ باشد. اگر هر سوالی دارید، جستجو کردن قبل از ارسال یا مشاهده اخبار سوالات متداول که ما شروع کردیم

 • گزارش مقالات و ایده هایی که خط مشی ها یا تغییرات سایت را نقض می کنند. به دلیل عدم توافق ایده ها و مقاله ها را گزارش نکنید. این فقط اتلاف وقت و سوء استفاده از گزارش ها است.

استعداد کاربر

شما می توانید مهارت های کارفرمای خود را برای نشان دادن سطح مهارت و تحصیلات خود تنظیم کنید. پروفایل کاربری را که مناسب شما نیست انتخاب نکنید. هر کسی که نتواند وضعیت کارفرمای خود را هنگام تأیید تأیید کند ممکن است ممنوع شود.


میانجی لازم است

با رشد سریع فرزندان ما ، نیاز ما به گسترش تیم معمولی نیز افزایش یافت. ما به دنبال کمک به بسیاری از کاربران با تجربه Reddit هستیم که علاقه زیادی به غذا دارند و می خواهند به عنوان / یک پلتفرم مشارکتی برای بحث در مورد اطلاعات غذا به انتخاب / r / غذا کمک کنند.

این همان چیزی است که ما از متقاضیان می خواهیم. لطفاً درخواست modmail ارسال کنید.

 1. مدها باید سابقه قوی داشته باشند خوب مشارکت در / r / مواد مغذی. لطفاً برای تأیید این مورد ، چند پیوند مستقیم به ایده های موجود در سابقه حساب خود برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال حالت هایی از همه زمینه ها هستیم ، اما به ویژه برای RDN ها یا هر کس دیگری که آموزش رسمی دانشگاهی در زمینه تغذیه داشته باشد. لطفاً در مورد تحصیلات و زمینه کاری فعلی خود بگویید.

 3. تجربه اصلاح در Reddit خوب است اما لازم نیست. این یکی تجربه کمی کد دارد. در صورت افزودن زیرمجموعه های دیگر و داشتن تجربه مرتبط مانند نظارت بر دیگر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب بعداً و غیره ، به ما اطلاع دهید.

 4. مودها به کاربران مکرر Reddit نیاز دارند. محتمل ترین حالت کسی است که روزانه چندین بار در Reddit ظاهر می شود ، می تواند زمان کوتاهی را برای حل مشکل تعدیل کننده هنگام ورود به سیستم اختصاص دهد و در آینده نیز به این کار ادامه خواهد داد.

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که مراحل و مراحل بعدی از جمله استفاده از کانال های ارتباطی را دنبال می کند تا در یک صفحه باقی بمانیم و یک موضوع منسجم و مداوم ارائه دهیم که اولویت ها و اولویت ها را ارتقا می دهد.

 6. شما باید یک فرد راحت برای اجرای قانون باشید و بتوانید با اظهارات / انتقادات تند غریبه ها در اینترنت بدون ترس ، عصبانی شدن و تسلیم شدن برخورد کنید.

اگر به برنامه علاقه دارید ، به ناظر پیام ارسال کنید یادداشت هایی که با تمام نکات بالا روبرو هستند (لطفاً از اعداد استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.


مثل همیشه ، تیم معمولی آماده افکار و نظرات شما در مورد subreddit است. برای این کار میانجی پیام نمونه را ارسال می کندبه