Reimagine Care 25 میلیون دلار برای مراقبت از سرطان در خانه جمع آوری می کنداستارتاپ مراقبت از سرطان در خانه Reimagine Care در دور سرمایه گذاری سری A که توسط Santé Ventures، Martin Ventures و LRVHealth رهبری می شد، ۲۵ میلیون دلار به دست آورد.

سایر سرمایه گذاران شرکت کننده عبارتند از صندوق نوآوری مراقبت های بهداشتی CU، شهر امید، McKesson Ventures و Sable Investments.

چکار میکند

این شرکت با ارائه دهندگان و برنامه های بهداشتی همکاری می کند تا مراقبت ها را در خانه هماهنگ کند تا از مراجعه غیرضروری به بیماران جلوگیری شود.

پزشکان Reimagine می توانند از راه دور بیماران را تحت نظر داشته باشند، با متخصصان سرطان کار کنند تا تعیین کنند که آیا بیماران به خدمات اضافی نیاز دارند یا خیر و در صورت نیاز، کارکنان مراقبت در منزل را برای کمک بفرستند.

این برای چه است

Reimagine قصد دارد از سرمایه برای بهبود و تجاری سازی پلت فرم خود استفاده کند، یک مرکز مراقبت مجازی راه اندازی کند و اعضای جدیدی را برای تیم مراقبت خود استخدام کند.

“ما مفتخریم که با این سرمایه گذاران مالی و استراتژیک باتجربه شریک شویم که اعتقاد ما را به اشتراک می گذارند که اکنون زمان آن فرا رسیده است که از وضعیت موجود در ارائه مراقبت های سرطانی که با دنیای مجازی و دیجیتالی سازگار نشده است فاصله بگیریم و به سمت آن حرکت کنیم. ارائه یک تجربه بهتر برای میلیون ها بیمار که هر ساله با این بیماری وحشتناک دست و پنجه نرم می کنند. آرون گربر در بیانیه ای گفت.

ما مشتاق هستیم تا تجاری‌سازی پلت فرم خدمات مبتنی بر فناوری خود را تسریع کنیم تا به سیستم‌های بهداشتی کمک کنیم تا مراقبت‌های خانگی با کیفیت بالا را ارائه دهند، سودآوری را افزایش دهند و تجربه بیمار را افزایش دهند، در حالی که خود را از رقبای متمایز کنند که موفق به انجام این کار نمی‌شوند. جهش مهم رو به جلو.”

عکس فوری از بازار

همه گیر COVID-19 استفاده از بهداشت از راه دور و مراقبت در خانه را تسریع کرد گزارش HHS نشان می‌دهد که بازدیدهای مدیکر از طریق بهداشت از راه دور در طول همه‌گیری شصت و سه برابر افزایش یافته است، از تقریباً ۸۴۰۰۰۰ در سال ۲۰۱۹ به ۵۲.۷ میلیون در سال ۲۰۲۰.

شرکت‌ها امیدوارند که بتوانند مراقبت‌های سطح بالاتر را نیز وارد خانه کنند. سال گذشته، شرکت اسرائیلی Biobeat نسخه‌ای از پلتفرم نظارت از راه دور بیمار خود را راه‌اندازی کرد که شامل یک مانیتور مداوم حیاتی، برنامه بیمار و یک سیستم مدیریت بیمار مبتنی بر ابر است.

در سال ۲۰۲۰، شرکت فناوری درمان انکولوژی سوئدی Elekta اعلام کرد که این کار را انجام خواهد داد Kaiku Health را بدست آورید، که به بیماران اجازه می دهد علائم خود را ردیابی کنند و با به روز رسانی به تیم مراقبت خود هشدار دهند. سرویس Kaiku اواخر سال گذشته در ایالات متحده راه اندازی شد.

شرکت مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل از راه دور Biofourmis نیز در سال ۲۰۲۰ با آن وارد فضای سرطان شد. خرید Gaido Health شرکت Takeda Pharmaceuticals، یک ابزار دیجیتالی که از نظارت از راه دور، نظرسنجی بیماران و تجزیه و تحلیل برای نظارت بر بیماران در خانه استفاده می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر