Ro خدمات باروری را با خرید Dadi گسترش می دهدشرکت مراقبت مجازی مستقیم به مصرف کننده رو، Dadi، یک استارتاپ تست باروری و اسپرم مردانه را خریداری کرده است.

این حرکت کمتر از یک سال پس از Ro انجام می شود یکی دیگر از شرکت‌های متمرکز بر سلامت باروری به نام Modern Fertility را راه‌اندازی کرد.

به عنوان بخشی از این قرارداد، شرکت مراقبت مجازی نام Dadi را بازنشسته خواهد کرد و کیت Ro Sperm را راه‌اندازی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد نمونه‌هایی را در خانه برای تجزیه و تحلیل و ذخیره‌سازی جمع‌آوری کنند. این کیت از طریق Modern Fertility و Roman، برند سلامت مردان Ro در دسترس خواهد بود.

رو “پشتیبانی از باروری برای مدت طولانی پیچیده و واکنشی بوده است، و ایفای نقش فعال در سفر سلامتی خود را برای افراد دشوار می کند. دادی تجربه آزمایش، تجزیه و تحلیل و ذخیره سازی اسپرم را کاملاً دوباره تصور کرد و این خدمات را در دسترس تر، راحت تر و مقرون به صرفه تر کرد.” زکریا ریتانو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت.

اکنون Ro این تجربه بیمار محور را از طریق کیت Ro Sperm برای افراد بیشتری به ارمغان خواهد آورد و در آینده جامع ترین محصولات و خدمات باروری مستقیم به بیمار را در کشور برای افراد و زوج ها ایجاد خواهد کرد.

چرا مهم است

بر اساس CDCحدود ۹ درصد از مردان ۲۵ تا ۴۴ ساله در ایالات متحده گزارش دادند که آنها یا همسرشان برای مشاوره، آزمایش یا درمان ناباروری به پزشک مراجعه کرده اند. در حدود ۳۵ درصد از زوج هایی که با ناباروری دست و پنجه نرم می کنند، علت مردانه در کنار عامل زنانه شناسایی می شود و در حدود ۸ درصد، نگرانی مردانه تنها علت قابل شناسایی است.

تعداد زیادی بازیگر دیگر در فضای باروری مبتنی بر فناوری وجود دارد، اگرچه بسیاری از آنها بر روی زنان تمرکز دارند. ماه گذشته، شرکت مراقبت های باروری هیبریدی Kindbody برنامه های خود را برای تصاحب موسسه باروری Vios، شبکه ای از کلینیک ها، اعلام کرد. این شرکت همچنین اخیراً خطی از آزمایشات هورمونی مردانه و زنانه در خانه راه اندازی کرده است.

Proov که همچنین تست‌های خانگی را برای مردان و زنان ارائه می‌کند، ۹.۷ میلیون دلار جمع‌آوری کرد بودجه سری A در دسامبر. شرکت دیگری که به طور خاص بر باروری مردان تمرکز دارد Legacy است که تجزیه و تحلیل و ذخیره اسپرم را ارائه می دهد.

روند بزرگتر

خارج از خرید Modern Fertility در سال گذشته، شرکت مراقبت مجازی DTC معاملات دیگری را با سرعتی سریع برای گسترش پیشنهادات خود انجام داده است.

در ژوئن خرید کرد کیت شرکت تشخیصی در خانه مدت زیادی پس از معامله مدرن باروری. در اواخر سال ۲۰۲۰، Workpath را که یک سیستم API برای رسیدگی به مراقبت‌های بهداشتی و آزمایشگاهی در خانه ارائه می‌دهد، جذب کرد. TechCrunch گزارش داد که Ro در حال مذاکره برای خرید Dadi در ماه نوامبر بوده است.

رو اخیرا ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه به دست آورد که بر اساس سرمایه گذاری عظیم ۵۰۰ میلیون دلاری سال گذشته است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر