Roundup: Manage My Health یک ویژگی دفتر خاطرات اضافه می کند، Synergy Radiology با SNAC برای تصویربرداری پزشکی هوش مصنوعی، و خلاصه های بیشتر شریک می شود.Manage My Health ویژگی خاطرات بیمار را برای ثبت علائم اضافه می کند

Manage My Health که مستقر در نیوزلند است، اخیراً یک ویژگی دفترچه خاطرات جدید را در پورتال بیماران خود راه اندازی کرده است تا امکان نظارت از راه دور علائم بیماران را فراهم کند.

عملکرد My Health Diary جایی است که بیماران اطلاعات مربوط به علائم خود را پر می کنند، از جمله فشار خون خود کنترل شده، سطح اکسیژن و سایر شاخص ها مانند تب و سردرد. به ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی به همراه مشاهدات و تجسم روند علائم بیمارشان، دسترسی بی‌درنگ به چنین داده‌هایی داده می‌شود.

این شرکت فناوری بهداشت هنوز در حال کار برای ادغام ویژگی دفترچه خاطرات با دستگاه های مختلف بهداشتی است تا ارائه دهندگان را قادر سازد از راه دور بیماران خود را در خانه نظارت کنند.

مدیریت سلامت من که در سال ۲۰۰۸ تأسیس شد، توسط میلیون ها بیمار و بیش از ۶۰۰ مرکز بهداشتی در نیوزلند استفاده شده است.


Synergy Radiology با SNAC همکاری می کند تا هوش مصنوعی را در تصویربرداری پزشکی بگنجاند

ارائه‌دهنده تصویربرداری پزشکی Synergy Radiology یک قرارداد چند ساله با مرکز تحلیل تصویربرداری عصبی سیدنی برای توسعه راه‌حل‌های هوش مصنوعی جدید برای رادیولوژی بالینی منعقد کرده است.

ارائه دهنده خدمات رادیولوژی طیف کاملی از خدمات رادیولوژی تشخیصی و مداخله ای را در ۱۰ مرکز در سیدنی ارائه می دهد. جدیدترین شریک آن، SNAC، راه‌حل‌های مبتنی بر نرم‌افزار را برای خودکارسازی جریان‌های کار تجزیه و تحلیل تصویر و رادیولوژی برای تشخیص و تحقیق توسعه می‌دهد.

این توافقنامه برای ادغام محصولات هوش مصنوعی SNAC با جریان کار رادیولوژی موجود Synergy است. بر اساس انتشار رسانه ای، همکاری آنها همچنین انتشار راه حل های جدید رادیولوژی را تسریع خواهد کرد.

«این قرارداد همکاری با Synergy، ارائه‌دهنده برتر استرالیایی خدمات تصویربرداری بالینی، نقطه عطفی برای SNAC است، گواهی بر ارزش راه‌حل‌های مراقبت‌های بهداشتی ما برای بیماران و پزشکان، و فرصتی بی‌نظیر برای شارژ فوق‌العاده خط لوله محصول بلندپروازانه‌مان در هم انفورماتیک و هم هوش مصنوعی تصویربرداری،” تیم وانگ، مدیر اجرایی SNAC، اظهار داشت.

پراشانت منون، رئیس کشور Qualitas Healthcare استرالیا، که Synergy Radiology بخشی از آن است، گفت: همکاری بین دو سازمان، با فهرست‌های کاری هوشمند، بهبود بهره‌وری رادیولوژیست و گزارش‌دهی پیشرفته، آن را در خط مقدم توسعه هوش مصنوعی قرار می‌دهد. بیماران و پزشکان ارجاع کننده». Qualitas Healthcare خدمات عمومی و دندانپزشکی را در ۵۰ مطب در مترو سیدنی، ملبورن و بریزبن ارائه می‌کند.


سیستم صورتحساب سیناپس در نرم افزار رادیولوژی IMEXHS یکپارچه شده است

شرکت راه حل های رادیولوژی فهرست شده IMEXHS با Synapse Medical برای ادغام سیستم صورتحساب پزشکی سازمانی این شرکت در نرم افزار تصویربرداری پزشکی مبتنی بر ابر خود، Aquila، همکاری کرده است.

به گفته دکتر مارگارت فاکس، مدیر عامل Synapse، IMEXHS می‌خواست فرآیندهای دستی قدیمی مانند دسته‌بندی و دریافت را خودکار کند و مشکلاتی مانند صورت‌حساب‌های رد شده مدیکر را حل کند. او ادعا کرد که کاربران IMEXHS با گنجاندن سیستم صورتحساب پزشکی مبتنی بر قوانین خود در Aquila “می توانند انتظار داشته باشند که معوقات آنها از معمولاً بیش از ۲۰٪ به زیر ۱٪ کاهش یابد.”

سیستم صورتحساب پزشکی مبتنی بر قوانین سیناپس در حال حاضر بیش از ۶۵۰۰۰ قانون صورتحساب مدیکر را در خود جای داده است.

مدیرعامل IMEXHS و یکی از بنیانگذاران آلمانی آرانگو گفت: «کلید برای ما یک پلت فرم مدولار بود که می توانست برای هر مشتری، صرف نظر از اندازه یا پیچیدگی، طراحی شود.

به گفته این شرکت‌ها، این یکپارچه‌سازی، حداقل نقاط تماس انسانی را از طریق پرداخت‌های دریافتی از ملاقات‌های بیماران ممکن می‌سازد. این نه تنها یک نرم افزار «بلکه [also] آنها ادعا کردند که یک سرویس مشاوره و پشتیبانی صورتحساب کاملاً پشتیبانی شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر