Swiftarc Ventures صندوق ۷۵ میلیون دلاری سلامت از راه دور راه اندازی می کندSwiftarc Ventures با تحریک همه‌گیری COVID-19، یک صندوق ۷۵ میلیون دلاری با تمرکز بر سلامت از راه دور و سلامت دیجیتال راه‌اندازی می‌کند.

فابیان اورکیجو، رئیس Swiftarc Ventures در بیانیه ای گفت: “بسیاری از مراقبت های مداوم از بیمار می تواند از فناوری مدرن موجود و آینده استفاده کند – و هیچ دلیلی وجود ندارد که ارائه مراقبت های بهداشتی در دوران تاریک گیر کند.” اکوسیستم، از جمله پزشکان برجسته، مدیران مراقبت‌های بهداشتی و فن‌آوران – همگی گواهی بر زمان‌بندی ما برای ارائه یک ارتقای عمدی و مبتنی بر پلت‌فرم به پزشکی از راه دور مدرن در حوزه‌های انتخابی کلیدی هستند.

این برای چه است

این صندوق که Swiftarc Telehealth نام دارد، در ابتدا بر چاقی، سلامت روانی و رفتاری و اطفال تمرکز خواهد کرد، بخش هایی از شرکت VC که در ارائه خدمات بهداشتی از راه دور “نسبتا نادیده گرفته شده اند”.

سوئیفتارک گفت که با در نظر گرفتن کل بازار آدرس پذیر، برای تصمیم گیری در مورد این حوزه های تمرکز بالینی یک سال را صرف مطالعه فضا کرده است. پذیرش فعلی و پیش بینی شده، چشم انداز بازپرداخت و محیط نظارتی.

VC همچنین شرکت هایی را در زمینه نظارت از راه دور بیمار، مدیریت مراقبت های مزمن و تشخیص در خانه در نظر خواهد گرفت.

ما احساس خوبی از مشارکت در حوزه‌هایی از مراقبت‌های بهداشتی داریم که از لحاظ تاریخی مورد استفاده قرار نگرفته‌اند. کنجکاو بودن، تاثیرگذار بودن و سنجیده بودن سه اصل اصلی است که با آن شروع کردیم.

سید جواهر، بنیانگذار و شریک مدیریت در Swiftarc Ventures در بیانیه ای گفت: “هدف ما این است که اساساً مدل های ارائه مراقبت های بهداشتی قدیمی و استاندارد و یافتن راه حل های مخرب نوآورانه برای بهبود دسترسی به مراقبت های با کیفیت بالا و در نهایت تغییر شکل دادن به تجربه مراقبت های بهداشتی بیمار برای همیشه”. .

عکس فوری از بازار

استفاده از سلامت از راه دور در طول همه‌گیری شیوع پیدا کرد زیرا ارائه‌دهندگان و بیماران از تعاملات غیرضروری حضوری اجتناب کردند. فضای سلامت دیجیتال نیز در سرمایه گذاری ها افزایش یافته است. گزارش CB Insights نشان می‌دهد که استارت‌آپ‌ها در سال ۲۰۲۱ ۵۷.۲ میلیارد دلار سرمایه در سطح جهان کسب کرده‌اند.

سلامت روان و رفتار یکی از حوزه‌هایی است که رقابت زیادی دارد. سال گذشته، اپلیکیشن مدیتیشن Headspace و شرکت سلامت روان دیجیتال Ginger ادغام شدند تا Headspace Health را تشکیل دهند. این شرکت ترکیبی اخیراً از خرید سایانا، یکی دیگر از بازیکنان حوزه سلامت روان خبر داده است. هفته گذشته، شرکت سلامت روان Lyra Health که بر روی کارفرما متمرکز است، مبلغ ۲۳۵ میلیون دلاری از بودجه سری F جمع آوری کرد.

مدیریت وزن در پلتفرم هایی مانند Omada Health، DarioHealth، One Drop و Onduo که شامل مراقبت از بیماری های همراه مانند دیابت یا فشار خون نیز می شود.

بازیکنان در فضای مراقبت از کودکان شامل Brightline، DotCom Therapy، Goodside Health، Brave Care و KixCare.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر