Talkspace با یک دعوای دسته جمعی روبرو می شود که ادعا می کند سرمایه گذاران را قبل از SPAC گمراه کرده استشرکت پزشکی از راه دور Talkspace با یک شکایت دسته جمعی روبرو است که ادعا می کند سرمایه گذاران را در مورد وضعیت مالی شرکت در پیشبرد ادغام آن با یک شرکت خرید با هدف خاص گمراه کرده است.

شکایتی که در ۷ ژانویه تنظیم شد، ادعا می‌کند که سرمایه‌گذاران مطلع نشده‌اند که Talkspace شاهد افزایش قابل توجه هزینه‌های تبلیغاتی در تجارت مستقیم به مصرف‌کننده خود بوده و نرخ تبدیل کمتری نسبت به آن تبلیغات مشاهده کرده است. دعوای دسته جمعی همچنین ادعا می کند که این شرکت هزینه های جذب مشتری را افزایش داده و تقاضا را در تجارت مصرف کننده خود بیش از آنچه برای سرمایه گذاران افشا شده است کاهش داده است و درآمد آن از معاملاتش با طرح های بهداشتی افزایش یافته است.

یک سخنگوی Talkspace به آن نامه نوشت MobiHealthNews.

چرا مهم است

در ژانویه ۲۰۲۱، Talkspace او اعلام کرد که قصد دارد از طریق ادغام با شرکت سرمایه گذاری اجرایی هادسون، به صورت عمومی عرضه شود. این معامله شش ماه بعد بسته شد و به شرکت اجازه داد ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه افزایش دهد.

اما شرکت سلامت روان از آن زمان تاکنون با مشکلات مالی روبرو بوده است. قیمت سهام روز افتتاحیه ۸.۹۰ دلار ثبت شد. قیمت امروز حدود ۱.۵۰ دلار به ازای هر سهم است.

این شرکت اعلام کرد، بنیانگذار و مدیر عامل Talkspace، اورن فرانک، یکی از بنیانگذاران و افسر ارشد خدمات بالینی، رونی فرانک، در ماه نوامبر از سمت خود استعفا دادند. نتایج “ناامید کننده” سه ماهه سوم.

حدود یک هفته بعد، رئیس‌جمهور و مدیر عملیاتی مارک هیرشهورن او پس از بررسی داخلی رفتار خود در ارتباط با یک رویداد شرکتی خارج از سایت استعفا داد.

روند بزرگ

سلامت روانی و رفتاری مجازی فضایی داغ در سلامت دیجیتال و نقاشی است علاقه زیاد سرمایه گذاران شرکت‌های مختلفی وجود دارند که قصد دارند مراقبت‌های بهداشت روانی را در عصر دیجیتال بازنگری کنند، از جمله Headspace Health، SonderMind، Lyra Health، Modern Health و بسیاری از بازیکنان دیگر.

به بازارهای عمومی بروید SPAC همچنین یک روند در بین شرکت‌های فناوری سلامت و سلامت دیجیتال است. سال گذشته، شرکت درمانی دیجیتال Pear Therapeutics، شرکت فناوری کودکان Owlet، نرم‌افزار چت سلامت دیجیتال Babylon، پلتفرم آزمایش‌های بالینی Science 37 و شرکت ژنتیک مصرف‌کننده ۲۳andMe با معاملات SPAC وارد بازارهای عمومی شدند.

با این حال، بسیاری از شرکت‌های فناوری سلامت پس از عرضه اولیه سهام خود، وضعیت خوبی ندارند. طبق گزارش بانک سیلیکون ولی. این اشاره کرد که عملکرد de-SPAC به طور کلی -۲۳٪ در صنعت مراقبت های بهداشتی و -۴۴٪ در بخش فناوری سلامت بود.

نویسندگان گزارش نوشتند: «حق‌های ارزش‌گذاری هنگفتی که در بازار خصوصی فناوری سلامت دیدیم، به بازار عمومی ترجمه نشد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر