Thread یک پلت فرم کارآزمایی بالینی غیرمتمرکز است که از فناوری صوتی inVibe استفاده می کندThread، یک استارت‌آپ در کارولینای شمالی که بر فناوری تحقیقات بالینی غیرمتمرکز متمرکز است، خرید خود از شرکت تحقیقاتی صوتی inVibe را به مبلغ نامشخصی اعلام کرد.

inVibe از یادگیری ماشین و الگوریتم های تجزیه و تحلیل انسانی برای جمع آوری داده ها و به دست آوردن بینش استفاده می کند. این فناوری می‌تواند برای جمع‌آوری داده‌های صوتی بیمار در دنیای واقعی در طول یک کارآزمایی بالینی استفاده شود.

“inVibe قابلیت هایی را به پلتفرم Thread اضافه می کند که به ما امکان می دهد قدرت صدا را در تحقیقات بالینی ادغام کنیم. این به ما در تلاش برای ایجاد بهترین تجربیات تجربی ممکن برای شرکت کنندگان و سایر سهامداران در مطالعه کمک می کند.”

جان رایت، مدیر عامل Thread، گفت: “توانایی تجزیه و تحلیل و ادغام داده ها از فناوری گوش دادن در حال حاضر از دیگر بازیگران اصلی صنعت غایب است. ما در ارائه تجربیات تحقیقاتی انطباقی متمرکز بر بیمار در حال حرکت هستیم.” یک مجوز

چرا مهم است

پس از خرید، فناوری inVibe در پلت فرم جستجوی غیرمتمرکز Thread ادغام خواهد شد. مشتریان Thread اکنون می توانند از فناوری inVibe برای ضبط صدای بیماران و ارائه دهندگان و استفاده از صدا در خدمات استخدام استفاده کنند. مشتریان همچنین به داشبورد داده های بلادرنگ، جلسات شنیداری، گزارش ها و تیمی از زبان شناسان دسترسی خواهند داشت.

فابیو گراتتون، مدیرعامل inVibe گفت: «راه‌حل inVibe از مراحل بسیاری از تحقیقات و ذینفعان پشتیبانی می‌کند و بیماران و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی را همیشه در اولویت ما قرار می‌دهد.

“پیوستن به Thread تحویل تحقیقات پایه را با تحقیقات گوش دادن زنده به شرکت کنندگان از طریق اسکن خودکار و ضبط داده های صوتی تسریع می بخشد و نتایج داروهای جدید در بازار را تغییر می دهد.”

روند بزرگ

این اولین خرید Thread نیست. در نوامبر، این شرکت Modus Outcomes را که یک شرکت مشاوره تحقیقاتی متمرکز بر ارزیابی نتایج بالینی و طراحی کارآزمایی شرکت‌محور است، جمع‌آوری کرد.

امروزه تعدادی پلتفرم کارآزمایی بالینی غیرمتمرکز در بازار وجود دارد. به عنوان مثال، Medable، یک ابزار کارآزمایی بالینی دیجیتال، ثبت نام کرده است ۳۰۴ میلیون دلار بودجه سری D. پاییز امسال، TrialSpark، یک استارتاپ آزمایشی بالینی مبتنی بر فناوری، سری C را خریداری کرد. علاوه بر این، فلورانس، یک پلت فرم تحقیقات بالینی دیجیتال، ۸۰ میلیون دلار بودجه سری C را در می ۲۰۲۱ تضمین کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر