Verana Health 150 میلیون دلار درآمد و سایر منابع مالی سلامت دیجیتال ایجاد می کندشرکت تجزیه و تحلیل داده های بالینی در دنیای واقعی Verana Health تا سقف ۱۵۰ میلیون دلار بودجه سری E جمع آوری کرده است.

این دور توسط Johnson & Johnson Innovation و Novo Growth با مشارکت GV، Casdin Capital، Brook Byers، Merck Global Health Innovation Fund، THVC و Breyer Capital هدایت شد. Verana قصد دارد از سرمایه ورودی برای گسترش محصولات علوم زیستی خود در سراسر فرآیند توسعه دارو، بهبود شبکه داده خود برای ارائه دهندگان و افزودن شراکت های داده جدید، از جمله مشارکت با انجمن های پزشکی استفاده کند.

Sujay Jadhav مدیر عامل شرکت گفت: “ما می خواهیم از سرمایه گذاران فعلی و جدید خود برای همکاری با ما تشکر کنیم، که نشان دهنده اعتماد به سازمانی است که ما از طریق شبکه داده انحصاری دنیای واقعی و موتور پیشرفته داده سلامت جمعیت، VeraQ ایجاد کرده ایم.” در شرایط فعلی.

ما به خصوص از داشتن چنین ترکیب قدرتمندی از سرمایه گذاران خوشحالیم از جمله شرکت های رشد، صندوق های نوآوری علوم زیستی و دانشگاه ها کسانی که شتابی را که ما در پیشبرد شواهد واقعی از طریق رشد مشارکت های انحصاری با سه انجمن پزشکی حرفه ای و همکاری با چهار شرکت از پنج شرکت برتر داروسازی ایجاد کرده ایم، تشخیص می دهند. “

آخرین دور تأمین مالی Verana در فوریه ۲۰۲۰ بود، زمانی که انجام شد ۱۰۰ میلیون دلار جمع آوری کرد و اعلام کرد که دارایی های فناوری PYA Analytics و تیم آن را به دست آورده است. بر اساس گزارش Crunchbase، مجموع افزایش درآمد این شرکت اکنون بیش از ۲۸۸ میلیون دلار است.


شرکت سلامت دیجیتال آلمان Wellster Healthtech تمدید ۲۰ میلیون دلاری را برای دور دوم خود اعلام کرده است که مجموع آن را به ۶۰ میلیون دلار افزایش می دهد. آخرین بودجه از Claret Capital می آید.

این شرکت قصد دارد از این سرمایه گذاری برای راه اندازی برندی متمرکز بر سلامت زنان استفاده کند. در حال حاضر محصولات بهداشتی مردانه را با نام بهار ارائه می دهد.

دکتر مانوئل نوتلفر، مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای گفت: “این جاه طلبی ما را برای ادامه رهبری تثبیت شده خود در بازار اروپا و گسترش پیشنهادات خود به گونه ای که افراد بیشتری به خدمات مراقبت های بهداشتی خانگی نیاز دارند، تقویت می کند.”


درمان های تغذیه ایاستارت آپی که در حال مطالعه نحوه استفاده از تغذیه درمانی دقیق برای درمان سرطان است، دور اولیه سرمایه ۲۰ میلیون دلاری را بسته است.

این تور توسط Khosla Ventures و Future Ventures با مشارکت S2G Ventures، Digitalis، KdT Ventures، Agfunder، Cantos و Unshackled برگزار شد.

Faeth از سرمایه برای آزمایشات بالینی پلت فرم ریز مغذی خود و داروی کاندید سرب Serabelisb استفاده خواهد کرد. این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای گسترش تیم خود است.

الکس مورگان، شریک در Khosla Ventures در بیانیه‌ای گفت: «در Khosla Ventures، ما در پروژه‌های جسورانه، در مراحل اولیه و تاثیرگذار جهانی سرمایه‌گذاری می‌کنیم. “رویکرد و تیم Faith نشان داده است که اصلاح رژیم غذایی می تواند کلیدی برای باز کردن قفل درمان برای بیماران سرطانی باشد و ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها هستیم.”


Yuvo Health، یک استارت‌آپ مبتنی بر فناوری که به مراکز بهداشتی اجتماعی کمک می‌کند تا در ترتیبات مراقبت مبتنی بر ارزش وارد شوند، ۷.۳ میلیون دلار بودجه اولیه جمع‌آوری کرده است.

این دور توسط AlleyCorp، با سرمایه گذارانی از جمله AV8 Ventures، New York Ventures، Laconia Capital، Brooklyn Bridge Ventures و مدیر ارشد پزشکی دکتر Melynda Barnes، رهبری شد.

این سرمایه گذاری به سمت گسترش برنامه خود در مرکز شهر نیویورک، توسعه پلت فرم فناوری آن و افزودن مشارکت با مراکز بهداشتی در سراسر نیویورک و سایر بازارها خواهد بود.

FQHC ها [Federally Qualified Health Centers] دکتر برنتون فارگنولی، شریک مدیر AlleyCorp Healthcare، در بیانیه‌ای گفت: «با مراقبت از نزدیک به ۳۰ میلیون بیمار و ایفای نقش حیاتی در پاسخ به همه‌گیری COVID-19 در جوامع محروم، او همچنین به هیئت مدیره یووو خواهد پیوست.

“با این حال، با انتقال مراقبت های اولیه به مراقبت های مبتنی بر ارزش، این مراکز بهداشتی اجتماعی پشت سر گذاشته می شوند. Yuvo Health شجاعانه برای تغییر آن قدم بر می دارد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر