Verily و L’Oréal در تحقیقات پوست و ابزارهای دیجیتال جدید همکاری می کنندشرکت تابعه علوم زیستی Alphabet، Verily، با غول لوازم آرایشی شریک است L’Oreal در تلاش برای درک بهتر مراقبت از پوست و توسعه ابزارهای دیجیتال جدید در زمینه پوست. شرکا قصد دارند سلامت پوست را در طول زمان مطالعه کنند تا محیط، تأثیر پیری بر پوست و “زیست شناسی عمیق پوست” را بهتر درک کنند.

طبق این انتشار، تیم تحقیق و توسعه Verily و بخش لوازم آرایشی فعال L’Oréal قصد دارند برای توسعه فناوری های دیجیتال جدید و محصولات مراقبت از پوست تشخیصی همکاری کنند. این شرکت ها اعلام کردند که محصولات جدید می تواند شامل الگوریتم ها یا حسگرهای هوش مصنوعی باشد.

ما می دانیم که سلامت پوست یک نیاز حیاتی برای سلامتی کل نگر است، زیرا نه تنها از نظر فیزیکی در زندگی روزمره، بلکه از نظر کلی نیز بر ما تأثیر می گذارد. رویکرد جمعی ما توانایی شناسایی مداخله صحیح بر اساس داده ها را دارد که توسط فناوری Verily و فناوری پشتیبانی می شود. قابلیت‌های علمی بالینی، همراه با شبکه پیشرو درماتولوژی و هوش زیبایی لورآل، برایان اوتیس، همکار و یکی از بنیانگذاران Verily گفت.

چرا مهم است

بیماری های پوستی در ایالات متحده رایج است. برخی از شایع ترین بیماری های پوستی عبارتند از آکنه، درماتیت آتوپیک، ریزش مو، پسوریازیس، روزاسه و سرطان پوست. در واقع سرطان پوست شایع ترین نوع سرطان در ایالات متحده است. طبق اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها. آکادمی پوست آمریکا گزارش می دهد که بیش از ۱ میلیون آمریکایی با سرطان پوست زندگی می کنند.

L’Oréal و Freelé تلاش های همکاری جدید را به عنوان راهی برای درک بهتر مراقبت از پوست و ادغام فناوری در فضا به نمایش گذاشتند.

روند بزرگ

سال گذشته گوگل، شرکت خواهر Verily، پیش نمایشی از آن را فاش کرده است یک دستیار پوست با هوش مصنوعی که بر روی برنامه های کاربردی مبتنی بر وب اجرا می شود. این ابزار به کاربران اجازه می دهد تصاویر را از دوربین خود در پلتفرم آپلود کنند. سپس کاربران به یک سری سوالات در مورد وضعیت، نوع پوست و سایر علائم پاسخ می دهند. سپس این ابزار می‌تواند فهرستی از موارد مشابه را در اختیار کاربران قرار دهد که مرتبط‌ترین آنها در بالای جستجو قرار دارند.

اگرفرار کرد او سابقه ای در زمینه سلامت دیجیتال دارد. در سال ۲۰۱۶، انتشار آن را اعلام کرد یک وصله چسبناک متصل به گوشی هوشمند، قرار گرفتن در معرض UV کاربر را کنترل می کند.

همچنین تعدادی استارت آپ به دنبال کمک به افراد برای دریافت پاسخ به سوالات مربوط به سلامت پوست خود هستند First Derm، SkinVision، DermaSensor، VisualDX و Doctor Hazel AI.

با افزایش محبوبیت ابزارهای پوستی، تحقیق در مورد چاقوی کوچک جراحی این نشان داد که مجموعه داده‌های در دسترس عموم که برای آموزش ابزارهای تشخیص سرطان پوست استفاده می‌شوند، فاقد داده‌های قومیتی و نوع پوست هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر