Wheel 150 میلیون دلار جمع آوری کرد، Big Health 75 میلیون دلار و بیشتر بودجه بهداشت دیجیتال را جمع آوری کرد.چرخیک شرکت مجازی استخدام و خدمات مراقبتی، ۱۵۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C به رهبری Lightspeed Venture Partners و Tiger Global جمع آوری کرده است.

سایر سرمایه گذاران شرکت کننده در این دور عبارتند از Kutawi، Salesforce Ventures، CRV، Tusk Venture Partners و Silverton Partners. سری C کمتر از یک سال پس از A می آید ۵۰ میلیون دلار از ماه می، افزایش کل شرکت را به ۲۱۶ میلیون دلار رساند.

این شرکت بهداشت از راه دور که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد، قصد دارد از سرمایه خود برای سرمایه گذاری در پلتفرم خود و گسترش خدمات تشخیصی خود استفاده کند. همچنین قصد دارد کارگران بیشتری را استخدام کند، شبکه پزشکان خود را توسعه دهد، بستر پزشکی خود را بهبود بخشد و برنامه های آموزشی و آموزشی را برای ارائه دهندگان خود اضافه کند.

میشل دیوی، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Wheel در بیانیه‌ای گفت: «Telehealth 1.0 بازدیدهای مراقبت‌های بهداشتی را آنلاین آورده است، اما شرکت‌ها هنوز در تلاش هستند تا نیازهای مراقبتی بیماران خود را برآورده کنند. ما متوجه شدیم که برای پیشبرد صنعت مراقبت‌های بهداشتی و تحقق وعده‌های اولیه مراقبت مجازی، هم به زیرساخت و هم به نیروی کاری نیاز داریم که بتواند مراقبت‌ها را در هر زمان و هر مکان ارائه دهد. ما هیجان‌زده هستیم که به رهبری این مأموریت ادامه دهیم. و مراقبت را شخصی سازی کنید. یک واقعیت.”


شرکت دیجیتال درمانی Big Health 75 میلیون دلار بودجه سری C را به ثبت رسانده است.

این دور توسط صندوق SoftBank Vision 2، شامل شرکای ArrowMark، Octopus Ventures، Gilde Healthcare، Kaiser Permanente Ventures و Morningside Ventures رهبری شد.

این شرکت که نور روز را به عنوان درمانی برای اضطراب و اسلیپیو را برای بی خوابی می سازد، گفت که این سرمایه گذاری رشد کسب و کار و استراتژی محصول آن را تسریع می کند. گفت که قصد دارد تا سال ۲۰۲۴ شش درمان دیجیتال جدید راه اندازی کند.

آخرین دور تأمین مالی Big در ژوئن ۲۰۲۰ با تمدید انجام شد افزایش ۳۹ میلیون دلاری در گروه B.

پیتر هامز، بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت در بیانیه‌ای گفت: «درمان‌های دیجیتال ما یک جایگزین غیردارویی کاملاً منصفانه، ایمن و مؤثر ارائه می‌کنند، و محصولات ما با شواهد بالینی پیشرو با بیش از ۲۸۰۰۰ شرکت‌کننده در سراسر مطالعات بالینی ما پشتیبانی می‌شوند.» .

“با مشارکت های تجاری قوی، از جمله امکان صدور صورت حساب از طریق PBM [pharmacy benefit manager]ما اکنون میله هایی برای بهبود نتایج سلامت در مقیاس گسترده داریم. ما مفتخریم که بودجه سری C خود را اعلام کنیم که رشد ما و پذیرش کلی درمان های دیجیتال را افزایش می دهد.


NuvoAirاین شرکت سلامت دیجیتال که بر مدیریت بیماری مزمن تنفسی متمرکز است، از تمدید ۱۱ میلیون دلاری به دور اول خود خبر داد و مجموع آن را به ۲۵ میلیون دلار رساند.

این سرمایه گذاری که از Hikma Ventures انجام شده است، برای گسترش پلت فرم و تیم NuvoAir، راه اندازی خدمات بالینی با ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان، و کار بر روی مشارکت های آزمایشی بالینی جدید استفاده خواهد شد.

Lorenzo Consoli، بنیانگذار و مدیر عامل NuvoAir، گفت: «ما واقعاً هیجان‌زده هستیم که Hikma Ventures به سرمایه‌گذاران فعلی‌مان می‌پیوندد تا به ما کمک کند مدل خدمات و فناوری منحصربه‌فرد خود را برای حمایت از یک رویکرد واقعاً بیمار محور برای ارائه مراقبت‌های بالینی و آزمایش‌های بالینی گسترش دهیم. در یک بیانیه.


پلت فرم کارآزمایی بالینی Topography of Health از چهارشنبه ناشناس با ۲۱.۵ میلیون دلار بودجه سری A راه اندازی شد.

این دور توسط Bain Capital Ventures با مشارکت سرمایه گذار فعلی Andreessen Horowitz رهبری شد. این شرکت همچنین ۶ میلیون دلار سرمایه اولیه در سال ۲۰۲۰ جذب کرد.

این استارت آپ بستر و پشتیبانی را برای پزشکان فراهم می کند تا آزمایشات بالینی را در جوامع خود انجام دهند.

الکساندر سنت آماند، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران این شرکت در بیانیه ای گفت: «پزشکان کمی از پشتیبانی و زیرساخت برای پیشرفت بیشتر نوآوری و تحقیقات پزشکی در کلینیک های خصوصی برخوردارند. با همکاری پزشکان خصوصی و تجهیز آنها به عنوان محقق بالینی، می‌توانیم مجموعه داده‌های بیمار را گسترش دهیم، طیف گسترده‌ای از شرایط مزمن یا تهدید کننده زندگی را درمان کنیم و به آمریکایی‌ها اجازه دهیم به مراقبت‌های بهداشتی و درمان‌هایی که شایسته آن هستند دسترسی داشته باشند.»


مانترا سلامتیک استارت‌آپ دیجیتالی سلامت روان برای دانشجویان و جوانان، ۲۲ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری ۱ به رهبری شرکای VMG جمع‌آوری کرده است.

سایر سرمایه گذاران شرکت کننده عبارتند از New Market Venture Partners، Elements Health Ventures، ۱۴W، Alumni Ventures، Canaan Partners، Global Founders Capital، Baleon Capital، Western Tech Investments و City Light Capital.

این شرکت از این بودجه برای توسعه شبکه ارائه دهندگان خود، بهبود زیرساخت های بالینی و ارتقای قابلیت های خود برای رسیدگی به انواع نیازهای سلامت روان، از جمله موارد شدید، استفاده خواهد کرد. درآمد حاصل از آن نیز برای افزایش بورسیه تحصیلی برای دانش‌آموزانی با پیشینه‌های حاشیه‌ای که برای پیوستن به حرفه‌های بهداشت روان تحصیل می‌کنند، مصرف خواهد شد.

اد گاوسن، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Mantra، در بیانیه ای گفت: “تقاضای فوری برای برداشتن موانع موجود برای جوانان برای دسترسی به مراقبت های بهداشت روان مبتنی بر شواهد و شایسته فرهنگی وجود دارد.” با تزریق سرمایه جدید، ما بر رفع این موانع با رسیدگی به تشخیص های پیچیده تر، ایجاد یک شبکه ارائه دهنده قوی تر در ۵۰ ایالت و دوبرابر کردن مشارکت های بیمه تمرکز خواهیم کرد.

ما همچنین از ادامه سرمایه‌گذاری در آینده متخصصان سلامت روان از طریق برنامه کمک هزینه‌های تنوع هیجان‌زده هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه جوانان در آمریکا از حمایت ذهنی لازم برای موفقیت در دسترس خود برخوردار هستند.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر