Withings، Calibrate تمرکز بر مدیریت وزن، تعیین دستگاه پیشرفته Dexcom lands و سایر خلاصه‌های سلامت دیجیتالشرکت بهداشتی متصل Withings با یک شرکت دیجیتال سلامت متابولیک Calibrate در تلاش برای ادغام فناوری هر دو طرف همکاری می کند. به طور خاص، همه اعضای جدید Calibrate به عنوان بخشی از کیت خوش آمدگویی خود، یک ترازو متصل به Withings Body Pro دریافت خواهند کرد.

Withings مقیاس را برای تکمیل برنامه کالیبره سفارشی کرد. کاربران می توانند خود را وزن کرده و سپس آن داده ها را به برنامه Calibrate منتقل کنند. برنامه کالیبره کنترل غذا، سطح انرژی و وزن را با اهداف ساختاریافته، مربیگری و بازدیدهای ویدیویی تیم پزشکی ترکیب می کند.

Antoine Robiliard، معاون شرکت Withings Health Statement Solutions، در این باره گفت: ما مفتخریم که با Calibrate که سلامت متابولیک را متحول می کند، سلامت متابولیک را از طریق تمرکز فوق العاده بر تجربه اعضای خود متحول می کند. مرکز هر برنامه ای که برای تغییر رفتار طراحی شده است و مشتاقانه منتظر پشتیبانی کامل از Calibrate است تا بتواند کاری را که به بهترین شکل انجام می دهد، ارائه نتایج برجسته و خدمات افزایش دهنده زندگی به اعضای خود ارائه دهد.”


شرکت تجهیزات پزشکی Dexcom یک نام گذاری دستگاه پیشرفته FDA را برای مانیتور مداوم گلوکز (CGM) خود برای استفاده در یک محیط بیمارستان دریافت کرد. سیستم بی سیم به عنوان یک راه جایگزین برای به دست آوردن داده های گلوکز بدون استفاده از چوب انگشت معرفی شده است.

این طراحی جدید کمک خواهد کرد بر اساس اطلاعیه این شرکت، “تسریع در توسعه و بررسی نظارتی دستگاه های پزشکی”.

گیل ریواس، معاون و مدیر کل بیمارستان در دکسکام، در بیانیه‌ای گفت: «در طول همه‌گیری کووید-۱۹، FDA اجازه داد از Dexcom CGM در بیمارستان‌ها برای کمک به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در مدیریت سطح گلوکز بیماران استفاده شود.» “آنچه که به عنوان پاسخ در طول همه گیری شروع شد، به عنوان جایگزین بهتری برای تست های قند خون با انگشت با کیفیت مراقبت بیشتر و رضایت بیمار، نویدبخش بود.”


اوایل این هفته، دکتر. به گفته یک جراح کل ایالات متحده، Vivek Murthy، جراح عمومی ایالات متحده، از شرکت های بزرگ فناوری خواسته است که داده های مربوط به اطلاعات نادرست COVID-19 را ارائه دهند. نیویورک تایمز گزارش. داده‌ها از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو و سایر شبکه‌ها می‌آیند.

شرکت های شامل، که نام آنها در بار گزارش، تا ۲ مه برای ارسال داده ها فرصت دارید. مورتی همچنین از ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی خواست تا گزارش‌هایی درباره تأثیر اطلاعات نادرست COVID-19 بر بیمارانی که به آنها خدمات می‌دهند ارائه کنند.


با تمرکز بر پیشگیری، Eden Health یک پیشنهاد بهداشتی شخصی جدید به نام Care Plans را راه اندازی کرد. ابزار جدید برای کمک به بیماران در مراقبت از خود و جلوگیری از بیماری طراحی شده است.

بیماران می توانند از طریق برنامه Eden Health خود به این پیشنهاد دسترسی داشته باشند. اطلاعات طرح مراقبت در ویزیت های مجازی و حضوری بیمار ادغام می شود. پس از یک ویزیت، این ابزار خلاصه ای از قرار ملاقات و همچنین مراحل بعدی شخصی سازی شده را به بیماران ارائه می دهد.

“بر اساس تجربه ما، آمریکایی ها عمدا از مراقبت های پزشکی اجتناب نمی کنند یا به تعویق نمی اندازند. بلکه مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت نمی کنند زیرا مدل های مراقبت موجود به سادگی آن را بسیار دشوار می کند. مراقبت های بهداشتی سنتی بیش از حد به بیمار آسیب می زند تا اینکه ریشه در آن داشته باشد. مشارکت مستمر و مدیریت مراقبت جامع” مت مک کمبریج، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Eden Health، در بیانیه ای گفت.

“طرح های مراقبت فقط اولین قدم در کمک به بیماران است که در مورد نحوه تجربه و تعریف مراقبت های بهداشتی خوب فکر کنند. مراقبت های پیشگیرانه – با پشتیبانی برنامه ریزی مراقبت های پیشگیرانه و روابط طولانی مدت با ارائه دهندگان مراقبت های مورد اعتماد – تکامل بعدی در مراقبت با کیفیت است.”


شرکت مستقیم به مصرف کننده Hims & Hers Health قرارداد جدیدی را با کلینیک دیجیتال یکپارچه Goodpath اعلام کرد. این قرارداد به اعضای Hims & Hers مطالب آموزشی جدیدی در مورد موضوعات بهداشتی از جمله خواب، مشکلات اسکلتی عضلانی، کمردرد و بیماری ریفلاکس معده به مری ارائه می دهد.

“با هدف نهایی ما برای تغییر اساسی نحوه دسترسی و تجربه مصرف کنندگان به سلامت و تندرستی، این مشارکت انحصاری با Goodpath نمونه ای عالی از سرمایه گذاری های منحصر به فرد و استراتژیک است که ما متعهد به انجام آنها برای ایجاد یک تجربه و اکوسیستم شخصی و ارزشمندتر هستیم. اندرو دودوم، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Hims & Hers گفت: برای اعضای Hims & Hers.

“این مشارکت به اعضای Hims & Hers محتوای آموزشی دردناک تری در مورد برخی از بیشترین شرایط و نگرانی های سلامتی که با آن مواجه هستند، از طریق برنامه تلفن همراه Hims & Hers ارائه می دهد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر