Withings برنامه تمرینی، تغذیه ۸fit را برای تقویت بینش سلامتی خریداری می کندشرکت فناوری سلامت متصل Withings 8fit مستقر در برلین را خریداری کرده است، یک برنامه تناسب اندام و برنامه ریزی غذایی شخصی.

این خرید پس از قرارداد دیگری که ماه گذشته اعلام شد انجام شد. Withings، مستقر در Issy-les-Moulineaux، فرانسه، شرکت Impeto Medical، یک شرکت فرانسوی که ابزاری برای نظارت بر نوروپاتی‌های محیطی می‌سازد، خریداری کرد. این فناوری قبلاً در جدیدترین مقیاس هوشمند این شرکت به نام Body Scan که قصد دارد در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ منتشر شود، گنجانده شده است.

چرا مهم است

همانند خرید Impeto، Withings قصد دارد تا ۸fit را با هدف بهبود قابلیت‌های خود برای ایجاد برنامه‌ها و پیشنهادات شخصی برای کاربران، ادغام کند. این شرکت فناوری بهداشت گفت که بیش از ۳۰ میلیون دلار در طول سه سال آینده برای توسعه این نوع “پشتیبانی شخصی” بر اساس داده های دستگاه های خود سرمایه گذاری خواهد کرد.

در سال‌های اخیر، کاربران نیاز روزافزونی به راه‌حل‌هایی را نشان داده‌اند که به آنها کمک می‌کند تا (دوباره) کنترل سلامت خود را به دست آورند. Mathieu Letombe، مدیرعامل Withings، در بیانیه‌ای گفت: در طول سفر آنها به سوی سلامتی بهتر.

ما اکنون احساس می‌کنیم که ورود به عصر «داده‌های محصول-خدمات»، ترکیب داده‌های سلامت شخصی با برنامه‌های سلامت شخصی‌شده، و ارائه بیشتر مأموریت خود برای توانمندسازی افراد برای سالم‌تر بودن در بلندمدت، کلیدی است. از ۸fit، ما در موقعیت خوبی هستیم تا استراتژی ارائه دهیم که دستگاه‌های بهداشتی با طراحی زیبا، داده‌های بهداشتی پیشرفته و توصیه‌های با تجربه را ترکیب می‌کند که اتخاذ آن ساده است و به‌طور خاص برای مشتریان ما طراحی شده است.»

روند بزرگتر

بسیاری از بازیگران فناوری امیدوارند که بینش ها و اطلاعات سلامتی را بر اساس پوشیدنی ها و دستگاه های خود ارائه دهند. در سپتامبر، آمازون از پوشیدنی جدید خود، Halo View، به اضافه یک برنامه عضویت که یک رژیم ورزشی شخصی و برنامه ریزی وعده های غذایی را ارائه می دهد، رونمایی کرد.

گارمین هم اخیراً قابلیت‌های ردیابی VO2 Max را به سری ساعت‌های هوشمند Forerunner اضافه کرده است که می‌تواند بینش‌هایی در مورد سلامت قلب و عروق به دوندگان بدهد. ساعت‌های هوشمند Forerunner 245 شامل پیشنهادات تمرینی بر اساس سابقه تمرین، سطح تناسب اندام و زمان ریکاوری است.

علاوه بر این، Gatorade سال گذشته وارد فضای تناسب اندام متصل شد و یک پچ پوشیدنی ردیابی عرق که توصیه‌های تمرینی و ریکاوری شخصی‌شده را بر اساس نشانگرهای زیستی مانند کاهش عرق و سدیم ارائه می‌دهد که با داده‌های تناسب اندام و تغذیه خارجی ترکیب شده‌اند.

شرکت پوشیدنی متمرکز بر تناسب اندام WHOOP همچنین قصد دارد بر اساس داده هایی که جمع آوری می کند توصیه هایی ارائه دهد. این شرکت آخرین نسخه از پوشیدنی خود را عرضه کرد. WHOOP 4.0 و خرید استارتاپ فناوری ورزشی PUSH را در ماه سپتامبر اعلام کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر